Yama Duyurusu Hakkında

Konusu 'Genel Sorular' forumundadır ve NewcastleUnited tarafından 5 Haziran 2018 başlatılmıştır.

Değerli forum kullanıcıları,

Bu forumda aktif olabilmen için öncelikle oyun hesabına giriş yapman gerek, aksi taktirde foruma ulaşamassın. Eğer oyun hesabın yok ise, lütfen kendine yeni bir hesap aç. „Oyun için tıkla“
Konu Durumu:
Mesaj gönderimine kapalı.
  1. Şuan heralde sıkıntı varmış pet keselerinde peki gemi keselerinde bi sıkıntı var mı yani açarsak 1 seviye fazla verecek ve 5 tane çıkıyor değil mi ?

2. Menetli

Menetli Guest

Selam ,

Gemi keselerin de herhangi bir sıkıntı görülmemektedir.

Saygılarımla.

3. çAğRı

çAğRı User

pet kesesi açtım düşük seviyeli çıkmaktadır. test etmenız rıca edıyorum. 22sw taş vermiyor

4. hata varmış düzeltilecek yazıyor

Selam Korsanlar

Bugün yeniden yama çalışması yapılacaktır. Çalışma ile pet kesesinden eksik mücevher çıkma sorunu düzeltilecektir.

Seafight Ekibiniz.​

5. daha yeni pet kesesi alıp açanlar nolucak?

6. Su içsinler soğuk bir su belliydi böyle olacağı

7. test etmeden düzenleme yapıyorlar. bir sürü kese açtık bundaki kaybımız ne olacak

8. İyi günler bana böyle açıklama yaptınız bende biriktirdiğim 350 keseyi açtım ve sonra dünkü çalışmanın açıklamasında ise 16 çıkma olasılığının hata olduğu ve düzeltildiği söylendi benim bu kadar açtığım kesenin zararı ne olacak şimdi

TiryakiHasan bunu beğendi.
  9. 19-20 tas veriyor hep.
    10 keseden belki 1 tane 22 tas cıkarırsınız
    şansa oda.

10. ZaGoR-SÖK

ZaGoR-SÖK User

kranın kesesini aztım bizzat şu an 2x18 ve 2x17 birde 16 değerinde taşlar çıktı

11. benim depomda fazladan bulunan 22 lw pet taşı kayboldu
    supporta yazdık yardımcı olmuyorlar, cavapda vermiyorlar
    yardımcı olacaklarına dair yada sorunu çözeceğiz şeklinde.
    bildiğiniz silinmiş gitmiş taş
    bu nasıl işdir???

12. Noddegamra

Noddegamra Guest

Merhaba,

Bu konuda size yardımcı olabilecek tek yer destek(support) ekibimizdir. Forum üzerinden hesabınızın incelenebilmesi mümkün değildir. Lütfen destek(support) ekibimiz ile iletişime geçiniz. Ayrıca destek(support) ekibimizin geri dönüş süresi ortalama 2 iş günüdür.

İyi oyunlar, iyi forumlar.

13. hesabı incelemiyorlar
    sanırsam kasıtlı yaptıkları bir şey
    insanların emeklerini gasp etmektir bu
    bunca oyuncunun zararını kim karşılayacak?

supportun verdiği cevap şu;
    oyunda taş kaybolması gibi bir hatanın bulunmuyor, taşlarınızı tekrar kontrol edin.

gerekli kontrolleri yapıp supporta yazdım
    açıklamalarıyla birlikte,
    saatler oldu bizi takan yok.

14. Selam,

Mail adresinizin Spam kutusunu kontrol edermisiniz. Bazen mesajlar oraya gidiyor. Ayrıca Destek ekibindeki arkadaşlarımın size saniyesinde cevap verme şansı yoktur. Orada mesaj atarken size en geç 48 saat içerisinde dönüleceği yazıyor. Yani sizin gibi kaçtane üye onlara mesaj atıyor ve çeşitli konularda destek sağlıyorlar. Kolay değil, lütfen anlayış gösterelim.

Saygılarımla.

Konu Durumu:
Mesaj gönderimine kapalı.