Yama Çalışmaları Hakkında

Konusu 'Kullanıcı Köşesi' forumundadır ve TR-2_vatansağolsun23 tarafından 15 Ocak 2018 başlatılmıştır.

Değerli forum kullanıcıları,

Bu forumda aktif olabilmen için öncelikle oyun hesabına giriş yapman gerek, aksi taktirde foruma ulaşamassın. Eğer oyun hesabın yok ise, lütfen kendine yeni bir hesap aç. „Oyun için tıkla“
?

Şikayetleriniz Hakkında Gereken Hassasiyet Gösteriliyor mu ?

1. Evet

7,1%
  2. Hayır

92,9%
Konu Durumu:
Mesaj gönderimine kapalı.
  1. Şuanlık %54 de takılı kalıyorda düzelir heralde birazdan

Alamancı ve macellan1903 bunu beğendi.
  2. Noddegamra

Noddegamra Guest

Merhaba,

Yapılan yama çalışmalarından dolayı şu an oyuna erişim sağlanamıyor. Umarız en kısa süre içerisinde çalışmalar tamamlanarak oyuna erişim sağlanacaktır. İlgili duyuruya buradan ulaşabilirsiniz.

İyi oyunlar, iyi forumlar.

3. redstarmr

redstarmr User

Oyuna erişim sorunu hala devam ediyor mu yoksa benden kaynaklı mı ? Kuru kafa simgesi çıkıyor ama açılmıyor oyun.

4. Noddegamra

Noddegamra Guest

Merhaba,

Devam eden yama çalışmalarından dolayı oyuna erişim sağlanamamaktadır. Umarız en kısa süre içerisinde çalışmalar tamamlanarak oyuna erişim sağlanacaktır.

5. Merhaba bugün saat 20:30 sularında oyun donmaya başlamıştır ve hala devam etmektedir. bu donmaya en kısa süre içerisinde halledilirse oyundan zevk almaya devam edeceğiz .

6. Noddegamra

Noddegamra Guest

Merhaba,

Sorun gerekli birimlere iletilmiştir. Umarız mümkün olan en kısa süre içerisinde gerekli çalışmalar yapılarak sorun giderilecektir.

7. nick değiştirme süresi kaç gündür ?

8. Selam,

İsim değiştirme süresi 30 gündür.

Saygılarımla.

9. sayın forum yetkilileri bu filonun oyun içindeki bir takım öğeleri nasıl kullandığını insanın aklı almıyor bakın adam görünmezlik kullanıyor ve benim gemimde 318400 darbe puanı var vudu puanı yok diyelim adam tek vuruşta gemiyi nasıl batırıyor acaba aynı durumu daha öncede bir kaç kez yaşadığım için artık işin çılkını çıkarmaya başladığını düşünmeye başladım oyunda bu alyans ve filonun bir takım özelliğimi var acaba bu oyunda bunu bilmek istiyorum saygılar

10. Ateş edip aynı anda 2. seviye ejder atarsa batarsın. 1 el ateş ederek patlatır.

11. 2. seviye ejderha atışı 200 binmi hasar veriyor

12. TRANTULA

TRANTULA User

daha fazla hasar verir.300 bınden bile fazla

13. Noddegamra

Noddegamra Guest

Merhaba,

2. Seviye ejderha ateşi hasarı ortalama olarak 42.000 civarındadır. Roket ustası ve kaleler ile birlikte 10'lu olarak atabilirsiniz. Bu da ortalama 420.000 darbe puanına eşittir. Halen sorun olduğunu düşünüyorsanız lütfen destek(support) ekibimiz ile iletişime geçiniz.

14. Neden her gün aynı saatlerde bu oyun oynanmaz hale geliyor 1 haftadır lagdan geçilmiyor neden bir bakım yapmıyorsunuz da sürekli bir top paketi veya taç paketi satışa çıkartıyorsunuz günde bir kez atılan genel reseti bir kez daha atsanız kötü mü olur bu oyuna yaptığımız yatırımlar aldığımız paketler falan hepsini boşuna çekmişiz oyun gittikçe oynanmaz hale geliyor bu duruma derhal bir el atmalısınız

15. Menetli

Menetli Guest

Selam ,

Bizler bu gibi durumları merkez ekibimize aynı anda iletmeye her zaman çalışıyoruz.Ve teknik ekibimiz konu hakkında kısa sürede müdahale etmek için çalışmalara başlamakta fakat bu sorunlar bazen uzun sürmektedir.Bu durumlarda da sizden anlayış talep etmekteyiz.

Saygılarımla.

16. O kadar para yatıralım savaşlarda donan bir oyun ile karşılaşıyoruz siz bu kadar mı acizsiniz düzeltemiyor musunuz aylardır 5 6 gemi yan yana geldiğimiz an donmalar başlıyor.Yatırdığımız paranın karşılığını veremiyorsanız iade talep ediyorum.

17. Selam,

Kimsenin aciz olduğunu düşünmüyorum. Konu ile alakalı merkez ekibimizin bilgisi var ve çalışıyorlar. Umarım en kısa süre içerisinde çözüme kavuşur. İade talebiniz ile alakalı, maalesef buradan bir talepte bulunamazsınız.

Saygılarımla.

Moderatör tarafından en son değiştirilen: 28 May 2018
  18. Claxy61

Claxy61 User

Sayın yetkililer bu resetler o an oluşan bir şey değil ! bunun planını yaptığınızda forumdan bizede iletin ki boş yere zarara uğramayalım ! dün kaplumbağa haritasında tek başıma rahat rahat ezici çıkartıp kesmeyi planlamışım. eziciyi çıkartana kadar sıkıntı yok. ezici çıkıyor pat reset. ona mı yanayım reset gelince giden son kitabıma mı yanayım. İftara kadar ben orada duracaktım. Al bugünde aynısı oldu. Yeter artık seneler önce bu konuda bonus haritalarında ki maduriyet için dalgayı yapmış sayıyorsunuz da o kadar gülle inci harcamanın maduriyetini neden gidermiyorsunuz. etkinlik uzatma ayağına millet madur oluyor !!!

19. Selam,

Yama çalışmaları için , sunucu yeniden başlatılmadan önce takım liderimiz Bigpatron tarafından bir yazı yayınlamıştı zaten. Lütfen forumu tekrar kontrol ediniz.

Saygılarımla.

20. Oyun şu anda aşırı derecede sıkıntılı Acilen düzeltilmesi gerekli sayın adminler hiç birşey yapılmıyor resmen oyunda gemiye tıklıyorsun 5 7 saniye sonra gidiyor neden hep Türkiye serverinde bu sprun mevcut acaba en çok getiriyi sağlayan sunucu bizimki diye biliyorum en pahalı alışveriş yapanda biziz oynayamayan da biziz neden böyle sorunlarla karşı karşıyayız acaba alt yapıdamı sıkıntı var bilemedim ki lütfen üstlerinize bildirin konu ile alakalı çalışmalara bir an önce başlasınlar kolay gelsin

Konu Durumu:
Mesaj gönderimine kapalı.