Yama Çalışmaları Hakkında

Konusu 'Kullanıcı Köşesi' forumundadır ve TR-2_vatansağolsun23 tarafından 15 Ocak 2018 başlatılmıştır.

Değerli forum kullanıcıları,

Bu forumda aktif olabilmen için öncelikle oyun hesabına giriş yapman gerek, aksi taktirde foruma ulaşamassın. Eğer oyun hesabın yok ise, lütfen kendine yeni bir hesap aç. „Oyun için tıkla“
?

Şikayetleriniz Hakkında Gereken Hassasiyet Gösteriliyor mu ?

1. Evet

7,1%
  2. Hayır

92,9%
Konu Durumu:
Mesaj gönderimine kapalı.
  1. Bigpatron dedi:
    Selam Korsanlar

Bugün yama çalışması olacaktır, çalışma ile birlikte;
    • Güncelleme: Çarpmalı mayının etki alanı azaltılarak bir sonraki kullanım süresi 300 saniyeye çıkartılacaktır.
    • Hata düzeltmesi: Bazı görevlerde harita ve koordinatların karışma hatası düzeltilecektir
    Seafight Ekibiniz.

Malzemeyi satın, sonra da içeriğini değiştirin , kalan malzemeyi yarı fiyatına geri alıyor mu seafight ? ben etki alanı ve zaman olarak gemi mi savunmama yardımcı oluyor diyerek aldım. şimdi ne anlamı kaldı? tek başına oynayan oyuncular da var . neyse aynı hamam aynı tas sürpriz olmadı.

"bir gemiye 100 gemi ateş edebilir değiştirin sayı sınırlaması koyun 2 den fazlası ateş edemesin olmaz mı ?"

2. Noddegamra

Noddegamra Guest

Merhaba,

Oyun içerisinde herhangi bir nesne ya da malzemenin özelliğinin değiştirilmesi bazı dönemlerde yapılabiliyor. Çarpmalı mayın ilk satışa sunulduğu zaman şu an bulunan özelliklerine sahip değildi, sonradan yapılan güncelleme ile bu hale getirilmişti. Yarın yapılması planlanan güncelleme çalışmaları ile tekrardan düzenlenecektir. Bu gibi durumlar daha önceden de yapılmıştır.

İyi oyunlar, iyi forumlar.

3. birleştirilen serverlerde neden bütün sıralama puanları birleştirilmedi??

4. Noddegamra

Noddegamra Guest

Merhaba,

Bu konuda maalesef bir bilgi bulunmamaktadır, yapımcılar bu şekilde uygun görmüştür. Fakat şahsi düşüncem sıralama puanları gibi ayrı tutulan bölümlerin birleştirilmesi oyuncular açısından bazı ödüllerin kısıtlanması anlamına gelmektedir. Örneğin bokor kupası ödülleri gibi. Birleştirilen sunucularda bu gibi sıralamaların birleştirilmemesi oyuncular açısından bir avantaj sayılabilir.

İyi oyunlar, iyi forumlar.

5. Selam. Ben sahip oldugum tüm topların özelliklerini gösteren bir kısım bulamadım hala. Eskiden tersanede bakılıyodu. Nereden görebilirim

6. Noddegamra

Noddegamra Guest

7. Hesabıma girebilip oyuna haritasına gitemiyorum. Herhangi bi çözümü var mı?

|SAMET| bunu beğendi.
  8. aynen beyaz ekran da kalıyor direk

|SAMET| bunu beğendi.
  9. onat

onat User

sayın yetkılıler bu konuda halen ne beklenıyor .

|SAMET| bunu beğendi.
  10. onat

onat User

|SAMET| bunu beğendi.
  11. etkınlıklerde yapmayın şunu bare yaw

|SAMET| bunu beğendi.
  12. isteyerek kesmiyorlar ya oyunu

|SAMET| bunu beğendi.
  13. Aynen bakım varmış.

|SAMET| bunu beğendi.
  14. isyerek kesmedıklerını bılıyoruz kardeş atarlanma

|SAMET| bunu beğendi.
  15. türkiye saatiyle saat kaçta erişim olacak bari biri yazsında siyah ekrana bakmayalım :)

|SAMET| bunu beğendi.
  16. iki saattir oyuna giremiyorum düzeltin şunu artık

|SAMET| bunu beğendi.
  17. GEZEGEN*TR

GEZEGEN*TR User

sabah 6 dan bu yana oyun yok 9 da başlayacak bakım çalışması erken başlamış anlaşılan. Duyuruya göre 09- 11 arasıydı güya. Etkinliğide artık uzatırsınız Seafight yetkilileri.

|SAMET| bunu beğendi.
  18. |SAMET|

|SAMET| User

19. GEZEGEN*TR

GEZEGEN*TR User

Değerli ve pek kıymetli oyunumuz bizleri sinir hastası etmeye devam ediyor Etkinlikleri ard arda verip ulaşımı kapatan ekibe Muhteşem etkinliklerden dolayı minnettarız. BAŞARISIZlıklarının devamını dilerim...

|SAMET| ve HeP.YeK bunu beğendi.
Konu Durumu:
Mesaj gönderimine kapalı.