Yağmacı Filo Sistem Gemisi Hakkında

Konusu 'Genel Sorular' forumundadır ve TiryakiHasan tarafından 11 Haziran 2018 başlatılmıştır.

Değerli forum kullanıcıları,

Bu forumda aktif olabilmen için öncelikle oyun hesabına giriş yapman gerek, aksi taktirde foruma ulaşamassın. Eğer oyun hesabın yok ise, lütfen kendine yeni bir hesap aç. „Oyun için tıkla“
Konu Durumu:
Mesaj gönderimine kapalı.
  1. yağmacı filo 10 milyon DP saniyede bir vuruyor nasıl batıraçağım tek başıma? 2-3 kişi bile zor kesilen bir npc haritada sürüsüne bereket her yerde var kimse kesmiyor. bu oyun değilmi ben neden işkence cekiyorum bir cok gemi zor kesiliyor sebebi nedir. grupla kesmek istemiyorum tek kesebilecegimiz gemi kalmadı neredeyse vmc ler bile sıkıyor insanı 600bin can nedir yahu ha bie haritada hrm kılıclısı cıktımı yandık herkes batıyor 50 menzilli galiba kacamıyoruz 25k 25k vuruyorlar

2. Selam,

Yagmacı filo sistem gemisini keserken geminize ve petinize kaçınma ve hasar önmele taşını koymanızı öneriyorum. Milletler topluluğu görevlisi olarak ise savunmayı kullanırsanız size az vuracaktır. Ben şahsi hesabımdan bu şekilde yaparak batırıyorum bu sistem gemisini. Mod olarak ise size verebileceğim cevap;

Bu tür uygulamalar merkez ekibimiz tarafından yapılmakta. Konu ile alakalı fikir ve düşüncelerinizi, Fikir havuzu ve düşünceler kısmında paylaşabilirsiniz.

Saygılarımla.

Konu Durumu:
Mesaj gönderimine kapalı.