Yağmacı Avı Hakkında

Konusu 'Fikir Havuzu ve Öneriler' forumundadır ve golge97 tarafından 13 Ağustos 2018 başlatılmıştır.

Değerli forum kullanıcıları,

Bu forumda aktif olabilmen için öncelikle oyun hesabına giriş yapman gerek, aksi taktirde foruma ulaşamassın. Eğer oyun hesabın yok ise, lütfen kendine yeni bir hesap aç. „Oyun için tıkla“
  1. golge97

golge97 User

bu etkinlikte sürekli batmaktan bıktım 2 hafta battığımdan fazlasını bu etkinlikte 2 günde battıyorum gülle desen adamlar 200k sıkıyor benim gücüm 300k gülle desen alamıyorsun savaş puanı gerek o kadar savaş puanım olsa zaten şikayet etmem en azından güçsüzlerde o gülleden alabilse karaborsadan en azından direnebilseler etkinlik 1 hafta oyuna giremiyorum resmen savaş haritası gibi birşey yapsanız bonus haritası gibi girilebilen savaşmak isteyen girsin orda savaşşın bu benim görüşüm

2. Haklısın ama seafight para kazanmak için yapıyor gucsuz gemi guclenmek icin top cekecek gulle çekecek batirilmaktan baktığı icin. boylece seafight para kazanacak. kimse batmazsa nasil bu itemleri satacak:( dusunelim mi?