Öneri Ws lik Hesap

Konusu 'Yeni Korsan Öğreticileri' forumundadır ve «°ḾØŔŤṴṀ°» tarafından 15 Ağustos 2024 başlatılmıştır.

Değerli forum kullanıcıları,

Bu forumda aktif olabilmen için öncelikle oyun hesabına giriş yapman gerek, aksi taktirde foruma ulaşamassın. Eğer oyun hesabın yok ise, lütfen kendine yeni bir hesap aç. „Oyun için tıkla“
Konu Durumu:
Mesaj gönderimine kapalı.
  1. Arkadaşlar herkese merhaba ileri düzey bilmiyorum oyunu ancak kötü bi hesabım yok. Toplarım da iyi sayılır. Full ergiyen katmanlı zırh vs diziyorum. Ws de yine yüksek hasar yiyorum.Hele bazı hesaplar var 70-80k vuruyorum o denli az hasar yemeyi nasıl yapıyorlar canları da 3.5m üstü anladığım kadarıyla full ergiyen kullanıyor onlarda. Nasıl az vuruyorum nasıl çok yiyorum anlamıyorum. Ws konusunda uzman arkadaşlarımın fikir ve görüşlerini bekliyorum.

2. Öncelikle Merhabalar; Savaşta Geminizin Çok Fazla Darbe Almaması İçin Geminizde Bulunan Taşlardan ''Kaçınma Şansı Taşı'' ve Evcil Hayvanlar Bölümünde Pet Taşınızda da ''Kaçınma Şansı'' Takılı Olması Gerekiyor. Yine Pet Bölümünde Eğitimcilerden En Yüksek Seviye ''Çeviklik Eğitimcisi'' Takılı Olması Gerekir. Yetenekler Bölümünde de ''Yakar Top'' Adlı Yeteneğin En Üst Seviyede Olması Gerekir. Kaleler Bölümünde ''Vudu Serabı''nın En Yüksek Seviyede Olması Gerekir. Kupa Odasında Bulunan ''Dalton'un Fırkateyni''nin En Üst Seviyede Olması Gerekir. 41-50 Seviyelerde Bulunan Lamba Cin'inden ''Cin'in Serabı'' Bufunu Almanız Gerekir. Ekstra Olarak Kaçınma Şansı İsterseniz ''Sis Duvarı'' Buffunu Almanız Gerekir. Saygılarımla;

Konu Durumu:
Mesaj gönderimine kapalı.