Vudu Avı 2022

Konusu 'Genel Tartışma' forumundadır ve Star tarafından 21 Temmuz 2022 başlatılmıştır.

Değerli forum kullanıcıları,

Bu forumda aktif olabilmen için öncelikle oyun hesabına giriş yapman gerek, aksi taktirde foruma ulaşamassın. Eğer oyun hesabın yok ise, lütfen kendine yeni bir hesap aç. „Oyun için tıkla“
  1. Bu gün o sıkıntı yı bende yaşadım 6 mil canı olan npcyi batıracam zaman 4 defa tamire gidiyorum 239 liraya paket aldım vudu gülleli onları inciye çevirdim gülle rampası açtım gelen paketlerden ganimet kesesi verdi kaçınma taktım top hasarı taktım hasar önleme taşlarını gemiye taktım yani kardeşim 239 lira ver npc sana 40 bin vursun boşuna paketi almış ol benim gibi paralı etkinlik eskiden böylemiydi ya şeker çıkardı toplardık kasılırdık kabak çıkardı toplayarak kasılırdık şimdi etkinlikleri paralı yapmışlar herşey para olmuş oyunu oynanmaz hale getirmişler eskiden di o kasılarak gelişmek şimdi onuda almışlar oyundan para yatırarak gelişebiliyon oda meçhul yani git gide saçmalıyor lar yenilik yapçam diye umarım seafight ekibi kendini düzeltir ben eski özel günleri özledim zevk vardı zevk.

2. Hasar önlemenizi arttırmaya çalışın bu npcler için hasar önleme önemli, 6.sv ıskarmoz paketi alın mantıklı paketler çekerek güzel oynayabilirsiniz.

3. Dostum mantıklı bir şey söylede ben de arkanda durayım. 1 paket aldın diye gemin güçlenecek diye bir kaide yok. Ayrıca sen paket almazsan ben almazsam bu çalışanlar ne yiyip ne içecek ? ayrıca oyunu bize zorla oynatmıyolar, senin dediğin şeker falan 10 seneyi geçti, o zamanla bu zaman bir değil. iyi oyunlar.

4. TCG_vatoz

TCG_vatoz User

Dostum aslında o kadar da berbat değil sadece :
    Alacağın paketleri mutlaka danışarak almalısın, Iskarmozu olmayan gemi çok hasar yer bu bir altın kural gibi bir şeydir.
    Iskarmozu geçen aylarda bir eventte beleşten fullettiler.
    Hasar önleme ve kaçınma senin aldığın hasarı azaltır.
    Yeni bir hesap açtıysan : Deniz kurdu x1 , denize giriş x2 ıskarmoz paketlerini bekleyemem dersen de acı verici olması lazımdı 4. seviye ıskarmoz veren o paketi alabilir ve sonrasında 6. seviye ıskarmoz olan bir paket bekleyebilirsin.