Vip Karaborsası Hakkında

Konusu 'Kullanıcı Köşesi' forumundadır ve ~RETORİK~ tarafından 29 Ocak 2018 başlatılmıştır.

Değerli forum kullanıcıları,

Bu forumda aktif olabilmen için öncelikle oyun hesabına giriş yapman gerek, aksi taktirde foruma ulaşamassın. Eğer oyun hesabın yok ise, lütfen kendine yeni bir hesap aç. „Oyun için tıkla“
?

karaborsadan inciyle buz güllesi alınsın mı

1. evet

oy sayısı 23
    54,8%
  2. hayır

oy sayısı 13
    31,0%
  3. kota konulsun

oy sayısı 6
    14,3%
Konu Durumu:
Mesaj gönderimine kapalı.
  1. baba34_foo

baba34_foo User

top takası standartı 3-2'dir 5 balyoz takasını 2-1 yapmışsınız yetmemiş birde 10 topla sınırlandırmışsınız. Zaten normal boyutların üstünde bir zararla seviye yükseltiyoruz limit koymak nedir ya bırakın yapabildiğimizi yapalım

-***YENİLMEZ***- bunu beğendi.
  2. Bilindiği üzere, etkinliklerde uygun fiyatlı paketler çıkıyor ve yağmacının ödülü karaborsası da çıkıyor. Böyle özel bir günde (seafight'ın doğum günü etkinliğinde) çıkan karaborsada, oyuncuların görsellik açıdan hoşnut edecek eski bir bokor tasarımın olmaması biraz gülünç durum. bu konunun gerekli yerlere iletilip, yağmacının ödülü karaborsasına tasarım eklenmesidir.

3. çAğRı

çAğRı User

az sabret Black friday günü takas edersin ??:-D ne bu acele. oyun kaçmıyor ya

4. hem şikayet ediyorsun hemde takas etmek istiyorsun bu ne yaman çelişki kardeş

5. 600 tane 4 seviye balyozum var bizde beklioz acelesi yok

çAğRı bunu beğendi.
  6. Günaydın,

Yağmacı karaborsasına inci ile satın alabileceğimiz yeni itemler (Kristal nimeti, Kraliyet nimeti ve Yulong sikkesi vb.) eklenmesi için supporta başvurdum fakat foruma konu açmamı söylediler. Şu anki karaborsa çok boş, önceden çıkanlar kadar iyi şeyler sunmuyor. Misal 31 Level ve üstü olmamız gerekiyor Yulong sikkesi almamız için. Fakat bu item 31 Level ve altı mağdur olmaması için top takasını rahatça yapabilmemiz Yağmacı karaborsasına eklenebilir diye düşünüyorum. Eklenirse eğer en büyük paketten 1 adet daha çekeceğim. Yetkililer üstlerine bildirebilir mi bu durumu?

7. Menetli

Menetli Guest

Selam ,

Konunuz uygun bölüme taşınmıştır.Bu konu hakkında düşünceleriniz raporlarımıza eklenecektir.

Saygılarımla.

8. 06BABA14

06BABA14 User

diğer söylediklerinizi bilmem ama Yulong sikkesi 31 ve üstünde sistemlerden 2 -3 adet çıkartılarak kasılıyo bu değerli ögeyi inciyle satmak 31 üstü oyunculara büyük haksızlık olur diye düşünüyorum

9. Yağmacı karaborsası sürekli satışa çıkmıyor, 1 senede toplasan 3 veya 4 kere çıkmakta. Şu anda satışa sunulan Yağmacı karaborsası aşırı gereksiz itemler ile doldurulmuş ve çok pahalı. Yulong sikkesini bir kereye mahsus koymalarında bir sakınca olmaz bence. Eğer karaborsaya konursa 31 seviye altı oyuncular sikkenin bu kadar işe yaradığını anlamış olur seviyelerini bir an önce tamamlarlar.

10. Katılıyorum. Biz de yağmacı karaborsasını açmak için para harcadık benim için önemli olan alev toplarımı kıyamet balyozuna dönüştürmek ama bunu yapamıyorum.Bunun hangi mantıkla yapıldığını hala anlamış değilim.Ya yağmacı karaborsasına yulong sikkesi alımı için bir seçenek eklenmeli (inci ve taç karşılığı gibi) ya da satışa da çıkarılabilir ona bile razıyız ama hiçbir şey yapılmıyor resmen boşuna paket çektik.Hala daha bekliyorum birşeyler yapılıcak diye de bakalım.Ben server değiştirdim bugün tam iki ay oldu ve 23 level olabildim. 30 level üstü oyuncuların da ne denli emek harcadığının farkındayim bende geçtim o yollardan ama benim durumumda bir sürü insan var ve kendim için konuşuyorum iki ayda daha ileri gidemezdim bunu hepiniz biliyorsunuz.Neyse konu sapmasın bende katılıyorum derhal birşeyler yapılmalı.Herkese iyi oyunlar;)

11. 06BABA14

06BABA14 User

elbetki 2 ayda yapabilceğiniz herseyi yapmışsınız emek harcamışsınız.ama şuda bir gerçek oyuna 1 ay önce eklenen bir sistem (sikkeler ) suan muhtemelen bigpointinde düşündüğü be 'benım şahsi fikrim ' bu seferki yagmacı borsasında 30 ustu faydalansın ki bildigim kadarıyla oyuncuların en çok bekledigi takas 5. kıyamet balyozu onda da sınır var dıye bılıyorum.
    söylediklerim yanlış anlaşılmasın ben pakette alamadım .) sikkeler boşta duruyo

12. Evet bende senin gibi düşünüyorum öyle yapıyolar galiba ama yanlış sadece belli bi seviye aralığını düşünmek zaten elimden gelse cıkarım şuan yukarılara ama sonrasına yatırim yapmak için alıyoruz sonuçta paketleri ve sikke elde edemediğimiz icin suan ilerisi için yapılacak büyük yatırımımızın önüne geçtiler ne diyim.Keşke paketlerin altına yazsalardı 30 level üstü oyunculara özeldir diye :cool::cool: Valla sana da tavsiyem sikken yoksa boşuna paket maket uğraşma :)

13. 06BABA14

06BABA14 User

Teşekkür ederim sikke ve level var money yok :) saglık olsun inş sizinde gönlünüzü edecek bir durum oluşur :)

14. ogz0606

ogz0606 User

Yağmacının ödülüne tasarım korlarsa çok iyi olur... Tasarım bekliyoruz....

15. İnşallah, sağol iyi oyunlar :)
    Tasarım koyarlarsa bu gece koyarlar paket satışları bitince sonra koymazlar daha sanmıyorum şuan satıştaki tasarım için paketin alınmasını bekliyor olabilirler belki paketler kalkınca koyulur bekleyip görelim:)

16. 2 ayda her şeyi yapmak istiyorsun :)

17. Tabii ki bende herkes gibi olabildiğince hızlı gelişmeye çalışıyorum :) maddi ve manevi olarak oyuna yatırım yapıyoruz sonuçta bir karşılığı olmalı ve doğal hakkım olarak maddi yatırımların karşılığını en verimli şekilde almak istiyorum ki daha hızlı gelişebileyim :)

18. inciyle buz güllesi alınsın mı yada alınsada kota koyulsun mu

bence alınabilir ama en fazla 1 milyon alsın neden

400 bin buz güllesini 53 liraya satıyorsun herkes bu paketi çekiyor değil mi evet diyenler çok bottan inci kasan gemiler kota konulmazsa milyonlarca buz güllesi alacaklar ve oyunda yine haksız kazanç olacak burada seafight da kaybedecek parayla buz güllesi çeken oyuncularda o yüzden en fazla inciyle 1 milyon alınsın oyun dengeleri değişmesin benim hesabımda inci var mesele hep kendini düşünmek değil saygılar (emeğe saygı)

19. _durabi_

_durabi_ User

alınmasın 100 bin tek seferde alsın hadi 5 kere alsın 500 bin eder inciyle neden alsın ki parayla satılan bir ürünü inciyle vermek dedin gibi çok saçma olur almasınlar kardeşim buz güllesi filan parası olan çeksin atsın

Konu Durumu:
Mesaj gönderimine kapalı.