Vip Karaborsası Hakkında

Konusu 'Kullanıcı Köşesi' forumundadır ve ~RETORİK~ tarafından 29 Ocak 2018 başlatılmıştır.

Değerli forum kullanıcıları,

Bu forumda aktif olabilmen için öncelikle oyun hesabına giriş yapman gerek, aksi taktirde foruma ulaşamassın. Eğer oyun hesabın yok ise, lütfen kendine yeni bir hesap aç. „Oyun için tıkla“
?

karaborsadan inciyle buz güllesi alınsın mı

1. evet

oy sayısı 23
    54,8%
  2. hayır

oy sayısı 13
    31,0%
  3. kota konulsun

oy sayısı 6
    14,3%
Konu Durumu:
Mesaj gönderimine kapalı.
  1. ~RETORİK~

~RETORİK~ User

Pazar yeri alışveriş noktasından baktımda 27,5 kiloluk toplar 30 kiloluk toplara dönüştürülebiliyor bunun gibi 30 kiloluk toplarda vudu topuna dönüştürülse iyi olur zaten para yatıran oyuncular gemilerinde vudu topu kullanmıyor gelişmekte olan küçük gemiler için güzel olabilir yada topu olmayan para yatıramayan oyuncular için ilgili yerlere iletirseniz sevinirim teşekkürler.

2. x.ΛŦΛ.x

x.ΛŦΛ.x User

Katılıyorum gayet mantıklı gemilerimizde binlerce 30'luk top bulunuyor bunları elden çıkarmak gerek :)

3. Reese

Reese User

Merhaba,

Önerinizi raporlarımıza ekliyorum.

İyi Oyunlar Dilerim.

4. çAğRı

çAğRı User

top genişletme çok mantıklı fakat sınırsız yapılmamalı. sınırsız olması durumunda topların kıymeti kalmaz. her etkinlik döneminde 50 top dönüştürme hakkı tanınabilir. bu sadece vudu topu ile sınırlı kalmamalı. Daha az miktarda alev balyoz ve tahrip topu için de dönüşüm hakkı tanınmalıdır.

TiryakiHasan bunu beğendi.
  5. aynen 30 luklar vudulara vudular alevlere alevler balyoz topuna süper olur ancak bundan daha önce şu bot gemileri kapanmalı ve bu şekilde değişim gelmeli oyun tekrar emeğe dönüşür oyuna heycan gelir hem isteyen parayla fuller kolay gelsin...

6. Yasir2358

Yasir2358 User

iyi günler

Yağmacının ödülünü açmak için para harcıyoruz lütfen paket içerisinde ki dışında özel karaborsaya gemi tasarımları eklenmeli daha önce olduğu ğibi
    iyi çalışmalar

7. Koman

Koman User

Merhaba @Yasir2358 ,

Düşünceniz üst mercilere iletilecektir. Bildiğiniz üzere karaborsa içeriğini bizler ayarlayamıyoruz. Bu tür fikirlerinizi fikir havuzu ve öneriler kısmından yazmanız daha doğru olacaktır.

Saygılarımla.

8. Şimdi siz bu karaborsayı para karşılığında açtırıyorsunuz ona itirazım yoktur.Paket satın aldım açtım karaborsayı ama bende 3 seviye alev fırtına topu yok.0 seviye 110 alev topum var.bunları seviyelenditmeye kalksam elimde top kalmaz.0 seviye alev toplarınıda takasa açarsınız tüm oyuncuları sevindirirsiniz ve herkes o paketi alır daha çok para kazanırsınız.benden size büyük bir tavsiye.saygılarimla...

9. Selam,

Fikirleriniz bizim için değerlidir. Bu konu hakkındaki düşünceleriniz dikkate alınarak raporlarımıza eklenecektir.

Saygılarımla.

zaubermond, caprik49 ve lordofthe47 bunu beğendi.
  10. baba34_foo

baba34_foo User

0 ı 3 e çıkarabiliyorsun fakat 3 ü 0 a düşüremiyorsun paketi alırken 3 veriyor takasta 3 e açık. Hepsi birden açılsa iyi olur fakat sadece 0 açılması maalesef kötü. Paketler bile artık 1 veriyor elimizde 0 yok

lordofthe47 bunu beğendi.
  11. Senin dediğinde olur.0-1-2 seviye aletlerde takasa açılsın.para vererek paket aldık aldığımıza değsin.ne zaman değişek acaba.

12. baba34_foo

baba34_foo User

değişmez bu sefer ki

13. YAĞMACININ KARABORSASINDAKİ takaslar ve nesneler ne zaman değişecek. 0-1-2 seviye alev topları olanlarda takas edebilsin

14. YAĞMACININ KARABORSASINDAKİ TAKASLAR bir an önce değiştirilmeli.0-1-2 seviye alevlerde kıyamet balyozuyla takas edilebilsin.öyle yaparsanız herkes o paketi alır ve daha çok para kazanırsınız.Seafight sesleniyorum.öyle bir takas yapın herkes yağmacı paketini alır daha çok kazanırsınız.zaten oyun para haline dönmüş.bari bunu yapın.saygılarımla...

15. Selam,

Fikirleriniz bizler için değerlidir. İsteğiniz raporlarımıza eklenerek, ilgili birimlere iletilecektir.

İyi oyunlar , keyifli forumlar.

16. Peki daha önce de aynı şekilde fikir havuzuna yazdım.yine raporlara eklenip bildirilecekti. Sizce değiştirilecek mi karaborsa

17. Cömert Admin burda mısın

18. her etkinliklerdeki gibi malzemelere sınır getirilmez inşallah buff'lar hariç,
    örnegin gülleye ve tılsımlar ve anahtarlara sınırsız olmasını hiç kötü olmaz,
    15 günlük bir etkinlige sınır getirmek biraz kötü olur.

iyi oyunlar.

-***YENİLMEZ***- bunu beğendi.
  19. angarali

angarali User

+10

ℂ⋆[AnGeR]ℂ⋆ bunu beğendi.
Konu Durumu:
Mesaj gönderimine kapalı.