Uçurum Dalgaları

Konusu 'Yeni Korsan Öğreticileri' forumundadır ve MΛЯΞSΛŁ™ tarafından 6 Şubat 2020 başlatılmıştır.

Değerli forum kullanıcıları,

Bu forumda aktif olabilmen için öncelikle oyun hesabına giriş yapman gerek, aksi taktirde foruma ulaşamassın. Eğer oyun hesabın yok ise, lütfen kendine yeni bir hesap aç. „Oyun için tıkla“
Konu Durumu:
Mesaj gönderimine kapalı.
  1. Selamlar elit ile 70k vuran bir gemim var. Drakir Hrell NPC'sinden 2500 felan hasar yiyorum yetenek ve kalelerdeki hasar önlemem full ve 1.seviye Muhafız mevcut gemimde. Uçurumda kaçıncı dalgaya kadar gidebilirim? 240.000 uçurum parası olan gemiyi almak istiyorum da uçurum parasını biriktirmek çok uzun sürer mi hiç girmedim bilgi almak amaçlı sizlere danışmak istedim. 30-40 tane uçurum nişanı mevcut. Birde günde sadece 1 kez mi girebiliyoruz?

2. Selam az yememek için kale ve yeteneklerdeki hasar önleme kaçınma darbe puanı gibi şeyleri yükseltmeni ayrıca daha az hasar almak istiyorsan gemine ıskarmoz takmanı tavsiye ederim.Iskarmoz hasar önlemeni arttırıcaktır.Uçurumda kaçıncı dalgaya gidebileceğin tamamiyle kendi elinde barut açman uçurum cephanesi kullanman iyi toplarla sıkman yani kısaca kaçıncı dalgaya kadar gidebileceğini kendin test ederek öğrenebilirsin biz senin gemini bilmeden görmeden bu yorumu yapamayız , yanlış olur.Ayrıca uçurum parası biriktirmek zor bunu uçurum haritasını yaptıkça anlıyacaksın ama tabi ki imkansız değil.Son soruna gelicek olursak gün içinde istediğin kadar girebilirsin bir sınır yok , tabiki uçurum nişanın yettiği sürece.

MΛЯΞSΛŁ™ bunu beğendi.
  3. Anladım hocam çok teşekkürler değerli yorumun için :)

4. Star

Star Board Administrator Team Seafight

Konu Durumu:
Mesaj gönderimine kapalı.