Typhon'un İntikamı

Konusu 'Genel Tartışma' forumundadır ve Bigpatron tarafından 14 Eylül 2017 başlatılmıştır.

Değerli forum kullanıcıları,

Bu forumda aktif olabilmen için öncelikle oyun hesabına giriş yapman gerek, aksi taktirde foruma ulaşamassın. Eğer oyun hesabın yok ise, lütfen kendine yeni bir hesap aç. „Oyun için tıkla“
Konu Durumu:
Mesaj gönderimine kapalı.
  1. tekir

tekir User

etkinlik kodu verildimi acaba

2. HYDRA2017

3. ArmageddoN

ArmageddoN Guest

Farkındayız ama malum bize de gelen bilgileri aktarıyoruz. Elimizden geleni yaparız.

İyi oyunlar.

4. 2017-09-17 00:52:35
    1453 x Kalp Kırıcı cephanesi aldın.
    1 x Lanetli ruhlar aldın.
    5 x Durdurulamaz aldın.
    10 x Hız Taşı aldın.
    1 x 5. Seviye 30 kiloluk top aldın.
    10 x Nişancının Gözü aldın.
    10 x Nişancının Gözü aldın.
    10 x Hız Taşı aldın.
    11 x Nişancının Gözü aldın.
    11 x Gözcünün Bilgisi aldın.
    15 x Elmo'nun Ateşi aldın.
    1 x Işık yayan ruhlar aldın.
    5 x Balkabağı Gücü aldın.
    5 x Durdurulamaz aldın.

bumu karlı ? 14 tane açtım yarısı elmo verdi

5. 14 taneden fazla açmayı denesen.. Adam 2bin açtım diyor farkında mısın? :)

ZülfikarReis bunu beğendi.
  6. Bana göre dedim zaten ben inci ile gülle alacağıma 2 milyon inciye 2 milyon kalp kırıcı atacağıma 1 milyon gülle çıkarıp üstüne 2 bin legba 2 bin triton cömertliği 100 simbi 100 triton tacı 30 aslan yürekli 750 ışınlanma 150 ejderha vs vs kastım açmaya da devam ediyorum, benim için herşey gülle değil.

mamı_55 ve ZülfikarReis bunu beğendi.
  7. 2 bin sandıkta 1 milyon güllemi çıkartmayı planlıyorsun dene gör :D

8. *HHC*

*HHC* User

Karaborsaya vudu topu gelsin..

Sanane_Halil bunu beğendi.
  9. atlas42

atlas42 User

Bu grup haritasındaki sıralamalarda süreler aynı olunca sıralama neye göre oluyor tam olarak.

10. Noddegamra

Noddegamra Guest

Merhaba @atlas42,

Kullanıcı adınızda bulunan harf, rakam ve özel karakterlere göre sıralamanız belirlenmektedir.

İyi oyunlar.

siyahkartal~*~ bunu beğendi.
  11. atlas42

atlas42 User

Teşekkürler ama 1. nin ödülü diğerlerinden farklı. Sadece karakterden ötürü daha iyi ödül alması kötü olmuş. Başka bir ölçüt konulmalı bence.

12. Etkinlik sandıklarından sıkıntı ama normal sandıklardan fazlası çıkar

13. Etkinlik sandıkları eskiden gülle için açılıp npc ye sıkıp tekrar sandık tekrar gülle mantığı vardı bu hemen hemen kalktı daha çok extra itemler için açılıyor ve gayet mantıklı bir sistem ve memnunum 3 bin sandıkta ortalma gülle ama fazla item unsurları kasmış oluyorsunuz saygılar tşk
    Dipnot: Gözcünün bilgisi yerine 10-20 arası mojo eklenmesi ancak daha mantıklı :)

14. Eski sistem daha mantikliydi, hem malzeme hemde inci kasiyorduk.

15. Kaptan Dawn
    Kaptan Slade

BU 2 SİSTEM GEMİSİ 60BİN KÜSÜR VURUYOR NASIL KESECEM BEN BUNU ?

16. @Bigpatron ,
    Grup haritasını TR serverinde ilk andan beri yapan grubun içinde yer alan birisi olarak söylüyorum. Ortalama 15-20 dakikada bitiyor alev toplarıyla vurmamıza rağmen 10 bin inci ve nişan olarak kar elde ediyoruz. Fakat biraz evvel denk geldi 100.000.000 canlı sistem 0 canı kaldığında haritanın bitmesi gerekiyordu. Fakat 0 canı kalmasına rağmen harita bitmedi ve ateş ettiğimizde ıskalandı yazıyordu. Sisteme asklepios yeteneği atarak 100.000 darbe puanına çıkardık ve öyle bitirdik. Haritada böyle bir hata mevcuttur. Gerekli yerlere iletmeniz dileğiyle.

17. deniz abi inciyi mezara mı götürcen az da zarar et :D

18. Ben o haritanın mantığını çözebilmek için ne kadar gülle attığımı ve kaç kere battığımı bir bilsen :D

19. Mantığı nasıl ben çözemedim

20. Son güncellemeden sonra girmedim ancak 2 gün önce olayı çözdü idik sadece çok vakit harcadığımız için giremedik tekrardan.
    1) tank kolları kesicek şifacı tankı şifalarak atak seçenlerde yardım edecek. hasar vericiler son atışı tanka bırakacak çünkü kim son atış yaparsa yeni çıkan kol ona dönüyor.
    2) hasar vericiler yere düşen pırıltıyı toplayacak (Güçlendir açık olsun yoksa pırıltı gözükmüyor)
    3) Pırıltıyı 1 kişi toplayacak ve 6 pırıltı topladığında tepesindeki lanetli ruh ışık yayan ruha dönüşüşecek
    4) İlk doğulan yere 6 pırıltı toplayan gidecek ve beyaz halkanın içine girecek
    5) Beyaz halkanın içine girdiğinde 2 dakika süre başlacak ve kollar hasar vermeyi kesecek
    6) 6 pırıltıyı toplayan kişi gövdeye 2 dakika boyunca hasar verecek diğer kişiler kolları öldürecek. Her kol öldüğünde 100 bin mi 1m mi gövdeye hasar veriyor zaten
    7) Son kolu kesince tekrar başa dönüyor ve 1 tane vexis çıkıyor tekrar aynı işlemler yapılacak ( 2 dakika boyunca kollar bitmez ise kollar atak yapmaya başlıyor)
    8) Bu ancak 2 defa oluyor yani 2 defa 1 kişi 6 pır topluyor ve kolları donduruyor 3. defa olduğunda oyun başa döndüğünde kollar atak yapıyor kesince pır vermiyor.
    9) Bu noktada bıraktı idik sanırım fazla kol kesmemiz lazım ilk aşamada biz 6 pırlık kol kesti idik 2 defa yaptık gövde canı 40m de kaldı ve haritadan çıktık tşk kolay gelsin

Farklı taktiklerde uygulanabilir örneğin ilk başta tank pırıltı toplar 2 tane toplayınca ıskanlı alıyor sonra hasar vericinin 1 tanesi 6 pır toplar dikkat edin 6 pır toplayan batmasın pır topayana dönüyor çünkü kollar 100 lük atın fazla kol çıkartırca sanırım 15-20 dakka arası biter oyun kana susamışlıkla sağlam kişiler kollar atak vermeyi kesince herhalde 15 ddakikada biter muhtemelen

Son düzenlenen: 18 Eylül 2017
    NightWish66 bunu beğendi.
Konu Durumu:
Mesaj gönderimine kapalı.