Typhon'un İntikamı 2020

Konusu 'Genel Tartışma' forumundadır ve Star tarafından 9 Eylül 2020 başlatılmıştır.

Değerli forum kullanıcıları,

Bu forumda aktif olabilmen için öncelikle oyun hesabına giriş yapman gerek, aksi taktirde foruma ulaşamassın. Eğer oyun hesabın yok ise, lütfen kendine yeni bir hesap aç. „Oyun için tıkla“
  1. ~Goliath~

~Goliath~ User

Ruh ödülleri artsın zaten gülle sınırlı birde ruh az veriyor , typhon larında güncellenmesi lazım çok seri atıyor fakat kimse kesmiyor haritalar doldu taştı

2. 45herkez

45herkez User

etkinlik olması gerektiği gibi , armut piş ağzıma düş istiyorsunuz biraz emek harcayın , Seafight etkinliklere mantıklı bir düzenleme getirdiği söylenemez sonra yine forma düşersiniz bi daha düzeltin diye , tabi eksikler yok değil thypon fazla atması gibi gereksiz menzilli olup vurması gibi .

3. etkinlikdeki grup harıtasına gırebılmem ıcın antık nısan ıstıyor nasıl kasabılırım ?

4. nişan istemeyen grup haritası var.Önce onu tamamlaman lazım, ordan kazanıyorsun.

5. Fearles[

Fearles[ User

Bence bir diğer sorun antik ve büyülü nişanlar.Antik nişan kasmanın tek yolu grup haritası oynamak ve özellikle oyuncu sayısı az serverlarda grup haritası oynamak neredeyse imkansız.Yani benim grup haritası oynayamadığım için mini oyun da oynayamıyorum.Keşke typhon ladon vs biraz nişan verseydi.

6. düne göre kaptan slade npc leri inci veya taç vermiyor 10 tane kestim hiçbirinde düşmedi sadece ışık yayan ruh verdi dün ise 3 yada 4. kestiğimde veriyordu

7. antik ve büyülü nişan nerden elde edebilirim

8. yulonga doyamadığımız etkinlikler bekliyoruz

9. -FURKAN68-

-FURKAN68- User

typhonu kesemiyoruz canı cok yüksek haritalar typonla dolu 400 milyona düsürün sunun canını

10. Antik:Grup haritası yapınca geliyor.
    Büyülü:mini harita yapınca geliyor.

11. REİSS66

REİSS66 User

sayın bigpatron'un dediği

• Typhonun intikamı etkinliği: Bazı ödüllerde ayarlama yaptık.
      • Taç yada yulong sikkesi kazanma şansını arttırdık.
      • İnci, ışık ve lanetli ruh ödül miktarını arttırdık
      • En fazla hasarı veren oyuncunun yulong sikkesi kazanma şansını arttırdık
    • Typhonun intikamı etkinliği: Typhonun iyileşme süresini arttırdık.
    bu taç ve youlong kazanma şansını arttırdık demiş etkinliğin ilk başlarında sanki daha çok taç ve youlong alıyordum bu yamadan sonra yarı yarıya düştü hatta daha fazla düştü burda bir yanılgı var bence.

İLKER-41[ŞTN] bunu beğendi.
  12. hala hata mı var slade kesiyorum tek başıma sadece ruh veriyor inci vermiyor ruh ve inci vermesi lazım değil mi ?

13. azaltıldı arttırılmadı

14. Aynen.Yamadan sonra kaç tane typhon kestim ne sıkke ne taç hiç bişey yok.Verse bile zaten hakedilen ödülü vermiycektir ona eminim.

15. şansa bağlı veriyor,1 kere ruh kesin veriyor yanına ruh,inci ya da taçtan birini veriyor

16. NePs

NePs User

Typhon'un halkalara girdiğimizde geminin roket yüklemesi yapılmıyor ve sıfır da kalıyor sanırım bu da bir hata erken olmadı ama olsun

17. ZaGoR-SÖK

ZaGoR-SÖK User

Adaletin Dişleri bu tasarımı karaborsadan ruhlarla alma imkanımız olacakmı cevap yazanlara şimdiden Teşekkürler

18. Selam Korsanlar,

Yarın bir yama çalışması yapılacaktır ve çalışmayla birlikte;
    • Gelecek olan etkinlik Deniz İntikamcıları etkinliğinin ön çalışmalarını yapacağız.
    Seafight Ekibiniz.
    efendim yama çalışmasında bahsettiğiz event için 1günlük deneme yapabilir miyiz oyuncular olarak? beta serveri 3 4 aydır kapalı 1 günlük test için açılabilir mi iyi forumlar saygılarımla