Typhon'un İntikamı 2019

Konusu 'Genel Tartışma' forumundadır ve Star tarafından 12 Eylül 2019 başlatılmıştır.

Değerli forum kullanıcıları,

Bu forumda aktif olabilmen için öncelikle oyun hesabına giriş yapman gerek, aksi taktirde foruma ulaşamassın. Eğer oyun hesabın yok ise, lütfen kendine yeni bir hesap aç. „Oyun için tıkla“
  1. Star

Star Board Administrator Team Seafight

Merhaba Korsanlar,

Oyunumuzda yapılan etkinlik olan " Typhon'un İntikamı 2019 " hakkında düşünce ve önerilerinizi bizlere bu konu altından iletebilirsiniz.

Mesaj yazmadan önce dikkat etmeniz gerekenler;
    Lütfen öncelikle duyurumuzu okuyunuz: BURADAN

Eğer bir sorunuz varsa öncelikle bir kaç sayfaya göz gezdiriniz, bu şekilde daha önce aynı soru sorulmuşsa cevabını bulabilirsiniz.

Seafight Ekibiniz​

2. 2019-09-12 13:55:09
    1 x Lanetli ruhlar aldın.
    2019-09-12 13:55:09
    37343 x İnci aldın.
    1 x Lanetli ruhlar aldın.
    Kaptan Jinx adlı oyuncunun gemisini batırdın.

ufak gemının epık kazancı var sanırım açıklamada yazmıyor

3. *HHC*

*HHC* User

Etkinlik sezon görevlerinden ladonun inini yapmamıza rağmen okumuyor sisteme işlemiyor . İlgileniniz...

4. *HHC*

*HHC* User

Reset geldi ama hala mini oyunları saymamakta ...

5. neden mini oyunlara girdigimizde vudu puanımız 23500 e düsüyor?

6. ozican2525

ozican2525 User

Dün millet reset gelene kadar sikkeleri kastı şuan bir açıklama bile yapılmadı bu sikkeler ne oldu çekildi mi ?

∂єяєвєуι-[C¤] bunu beğendi.
  7. Tabi ki çekilmedi yanlarına kar kaldı :)

8. bir sürü mini oyun yaptım 30 30 puanları topladım ama sezon görev'i işlemiyor

9. ozican2525

ozican2525 User

Geçen sefer sırf oyuna girdik diye emekle kastığımız topları çektiler şimdi bunu foruma duyuru olarak bile düşmediler.Ne diyim ki.

10. olay ne ne oldu

11. ozican2525

ozican2525 User

Dün etkinlik geldiğinde mini oyun yapan oyuncular bir oyunda 300 400 kadar sikke kasıyordu.Daha sonra reset gelicek dendi ama sikkeler ile alakalı açıklama bile yapılmadı.

12. *HHC*

*HHC* User

Mini oyun hatası ne zaman giderilecek sayaca işlememekte.

13. Sorun biliniyor İnsanları aynı konularda rahatsız etmeyi bırakın.

CVR-BBS bunu beğendi.
  14. Merhaba, etkinlik sandığı ve enkazlardan 1. seviye alev topu kazandınız yazısı cikiyor fakat ne 1. seviye nede seviyesiz alev gelmiyor.

15. Aynen oyuncuların hepsi yapmış öğrendiğim kadarı ile grup yapıyolarmış veriyomuş çoğaltarak değilmiş büyük ihtimalle çekilecek fakat tr1 oyuncularına gene bişey yok herhalde:)) onlara bug uğramıyo defalarca girdim bişey vermedi:)) kısa süreliydi herhalde :)) ama etkinlik çok karlı değil sayaç saymıyo etkinlik npc si defalarca vurdum darbe ilelemiyo bari bizede kod falan versinler o kadar npc vurdum kolay gelsin..

16. ozican2525

ozican2525 User

TR forumunda dürtmeden hiçbir şey olmuyor.Sezon geleli neredeyse 2 hafta olucak daha s.s.s yeni düştü foruma.Bir konu hakkında yeterince bilgi sahibi değiller.Bir kaç defa gelen paketlerde karaborsa olucak diye millete paket çektirip '' Yanlış çeviri olmuş'' denildi.Bunun yanına daha nice hatalar ile dolu.Gelen etkinlikler ya etkinlik başladıktan sonra eklenir, ya eksik bilgi verir.Yani kısacası burada forum ekibinin çok eksiği var.

17. alkantra

alkantra User

herkes çaba sikkesi kastı. bu acıgı yapanlar karlı. bunlar geri alınmayacakmı. para ile harcama yapanların sucu ne. 300 dörtyüz sikke kasanlar ne olacak.
    her seferinde sorun biliniyor düzeltilecek deniyor.

TiryakiHasan bunu beğendi.
  18. haksızlık hakımızı verin başka istedigimiz yok çektiginiz toplarımızı geri verin emek verdik hile yapmadık

19. Bu sezon sonu etkinliği oyuncuların canını sıkmaya başladı her etkinlik ayrı bir dert bedava top verecek diye herkez uyumuyo kasılıyo sonra bir hata topları çek ben tr1 de oynuyorum iyiki bu bug falan bize uğramıyo bakıyorum 10 saat oynuyo 1 milyar hasar veriyor kuleye sonra o toplarıda çekiyorlar bu sezon sonunu falan oynamak bile istemiyorum ya düzgünce oynayalım yada kaldırılsın parayla satsınlar o topları biz memnunduk balyoz toplarımızdan acı bile almadım dünyalar topunu zaten almayacaktım parayla şimdi herkez şikayetçi bence bu sezon etkinliğini kapatsınlar. Kolay gelsin..

20. Sayın yetkililer tr1 de bu etkinlik npc sini vuruyoruz yeni sezonda npc darbe indir yeri var ora hala 0 gözüküyo benim zararımı kim karşılayacak sadece benim değil bu kadar oyuncunun zararı ne olacak üstlerinize iletirmisiniz.Oyunda ha bire açık oluyo oyuncu gruba giriyo haliyle sistem o nışanlardan veriyo ne yapsın oyuncu gruba girmesin mi npc vurmasin mı o zaman etkinlikleri kaldırın bizde yazmayalım görevleri yapalım özelde takılalım bir zaman sonrada topluca başka bir oyuna geçelim o zaman ne dim zararımız inanın çok fazla hep gülle hem item en önemliside geri gelmeyecek olan zamanımız.Eskiden oyuna girmek için can atardım şimdi oyuna giresim gelmiyo hele bu sezon sonu etkinliğinde hiç giresim yok açık vardır gemiyi kapatırlar diye taç görevlerini yapıp özele kaçıyom haberiniz olsun yani oyuncuyu oyundan soğutuyor moral falan kalmadı bunu üstlerinize iletin ilk başladığımda savaşta en az 700 gemi vardı şimdi 70 gemi bu da her geçen gün azalıyo en son oyun yapımcıları kendileri oynuyacak bu oyunu herhalde kolay gelsin güzelim Seafight ne hale geldi..