TR1 İN ONURSAL 1. ~∫~iρєк~∫~(güłrєηgi)

Konusu 'Oyuncular' forumundadır ve ~∫~iρєк~∫~(güłrєηgi) tarafından 19 May 2014 başlatılmıştır.

Değerli forum kullanıcıları,

Bu forumda aktif olabilmen için öncelikle oyun hesabına giriş yapman gerek, aksi taktirde foruma ulaşamassın. Eğer oyun hesabın yok ise, lütfen kendine yeni bir hesap aç. „Oyun için tıkla“
  1. TR 1 serverinde oynuyorum :) sürekli filolardan filolara atlıyorum :)Ve her hafta değiştirdiğim nicklerle dikkat çekiyorum ... :D Eğlencemi bozmuyorum :) Genelde bana oyunun onursal 1. derler :) sağdaki gemi benim gemim oyunun onursal 1.yim soldaki de gerçek birincisi :D sağ olsun beni kırmadı :D [​IMG]

foryou, ifg, Paşabahçe ve diğer 6 kişi bunu beğendi.
  2. oo Sağdaki gemi soldakinden daha iyimiş :rolleyes:

3. sağdaki gemi fena :)

4. Teşekkürlerde ben artık oyunu bıraktım.Forumda takılıyorum ara sıra işte :)

5. başka işin yok galiba :D tr3 chatede giriyorsun :)

6. Artık kendime yer olarak forumu seçtim buralarda takılacağım.Oyun zor yardım olmadan güçlenmek imkansız para harcamadan :.. O yüzden artık forumdayım :D Burada yardıma ihtiyacı olanlara yardım edeceğim :)

7. bende bir aralar öle foruma saldım kendimi ama sonra vazgeçtim :)

8. Bakacaz :D Allah sonumuzu hayır etsin ama pişmanlık duyuyorum ya oyuna vaktinde 250 TL ye yakın para harcadım :( üstelik fiyat farkına uğradım ya başkasına 7.5TL bana 9tl bir o yönden pişamnalığım var ama zevkli bir oyundu zordu.Forumlarda insnalara yardımcı olmayı çok severim. Yeni mekan burası yani :D

Zaman ne hızlı geçiyor

Gemimden asalet akıyor beee :p
    Tüm kıskançlara gelsin bu konu :))

Uzun bir süre yokum. Eski tatlı ortam kalmamıs oyunda herkes bı gergın falan hoşça kalın. Belki yeniden başlarım bir gün.

kendımı bir oyun için uzmeyeceğim.

Eski ortam kalmamış ki nerede 6 sene önceki zamanlar..

Moderatör tarafından en son değiştirilen: 24 Mart 2020