TR Serverinin En güçlü Alyansı Hangisidir? (2017)

Konusu 'Donanma' forumundadır ve ~∫~iρєк~∫~(güłrєηgi) tarafından 8 Kasım 2017 başlatılmıştır.

Değerli forum kullanıcıları,

Bu forumda aktif olabilmen için öncelikle oyun hesabına giriş yapman gerek, aksi taktirde foruma ulaşamassın. Eğer oyun hesabın yok ise, lütfen kendine yeni bir hesap aç. „Oyun için tıkla“
?

TR Serverinin En güçlü Alyansı Hangisidir?

1. Dostluk ve Kardeşlik Alyansı

3,4%
  2. Yıldızlar Alyansı

43,8%
  3. Büyük Alyans

7,5%
  4. Hükümran Alyansı

12,3%
  5. Cumhuriyet Alyansı

1,4%
  6. TC Alyansı

19,9%
  7. Büyük Türkiye Alyansı

8,9%
  8. İstiklal Alyansı

2,7%
  1. TR Serverinin En güçlü Alyansı Hangisidir? (2017)

2. Eski T®K nerde kobra alyansı

Efsane_Texaslı bunu beğendi.
  3. Suan öyle bir alyans yok vede burdakilerin 5i harici diğerleride işlevsiz

tuna219 bunu beğendi.
  4. farkındamısın nerde o alyans dedım sen lafı neden her yerde samalayarak cevaplıoyn admın olsan sen

barbaros47 bunu beğendi.
  5. suan öyle bir alyans yok demek yani kapanmış demek oluyor bence siz tekrar okuyun... :D

ŴΛЯЯłФЯ bunu beğendi.
  6. *KOMODOR*

*KOMODOR* User

*~©UMHU®İYET~*~ALIANS~* ~©~ Oyuna başlama sebebim , Fedai abimin kullakları çınlasın...

Efsane_Texaslı bunu beğendi.
  7. ΛŁΞЯК

ΛŁΞЯК User

tabiki yıldızlar :)
    Hükümran bir kişi yüzünden koca alyansı batırdılar, şimdi haritalarda gören yok, gerçi bu anket bile yersiz, oyuna gir adalara bak görürsün :)

8. Aynen ada savunmak gerçekten çok zor bazen sol tarafı komple T.C alyansı alıyor ama 6-7 saat içinde kaybediyor

tuna219 bunu beğendi.
  9. KILICREİS

KILICREİS User

kesinlikle yıldızlar alyansıdır.Kaldı ki anketi açan arkadaşa saygısızlık yapmak istemem ama bu anketin saçma olduğunu düşünüyorum açın oyuna bakın adalar kim de büyük tılsım kim de bi bakın derim keyifli oyunlar ;)

10. Neden saçma

11. ΛŁΞЯК

ΛŁΞЯК User

arkadaşın yerine cevaplıyayım
    ada almak zor değil. şimdiki ~S~ alyansı için söylüyorum sabaha karşı 04:00 gibi toplarsın adamları alırsın sonra öğlen bi bakmışsın adalar gitmiş. adayı korumak en önemlisidir. bunu sağlayanda oyuncular alyans içindeki her filoyu kendi filosu gibi benimsemekten kaynaklanıyor.

12. Benim zamanimda INT vardı. Şimdi sosyal medyadada gördüğüm kadarıyla dikkat çeken yıldız alyansiydi.

Efsane_Texaslı ve CVR-BBS bunu beğendi.
  13. Int yok sanırım artık dağılmış

14. ahhh ahh eskıler, cok ozluyorum VıP vardı Seü Sat vardı D-H vardı daha niceleri

15. Güçlü Alyans G*A

16. Yeni filolar daha güzel değil mi?

17. Yıldızlar alyansı

18. ankette sonuca bakın