TP

Konusu 'Genel Sorular' forumundadır ve ABARUHU tarafından 11 Nisan 2022 başlatılmıştır.

Değerli forum kullanıcıları,

Bu forumda aktif olabilmen için öncelikle oyun hesabına giriş yapman gerek, aksi taktirde foruma ulaşamassın. Eğer oyun hesabın yok ise, lütfen kendine yeni bir hesap aç. „Oyun için tıkla“
Konu Durumu:
Mesaj gönderimine kapalı.
  1. ABARUHU

ABARUHU User

Bot kullanmadım bottan ban yedik @Star admin sende diyorsun sadece pushing yapanlardan silindi diyorsunuz hesap incelensin diyoruz merkez tarafından yasaklandı oluyor kime neye inanacağız anlam veremedik bence rasgele haksız olanların değil de haklı olanların emeklerimiz boşa gitti desteğe yazın çözüm bulamıyoruz demeyin kapatın komple hesapları yatırılan meblağları geri verin uğraşmayalım boşa iyi görevler

https://prnt.sc/k61Xl7Y_y4Xm

• Doğum günü etkinliği sıralamasında bot kullanıcılarından ve TP için pushing yapan oyunculardan temizleyip, bu bahsi geçen oyunculara ayrıca 16 gün debuff cezası verip, %32 oranında gemilerinin total elit puan ve tecrübe puanlarını silecekleri konusunda bilgi verildi. Ben kullanmadım ben yapmadım ben etmedim diyorsanız Support bu konu ile ilgileniyor geminize girip bakıyor. itirazınız varsa buraya yazmayın. Gerekli açıklamayı yaptılar daha uzatmanızın bir anlamı yok.

2. Star

Star Board Administrator Team Seafight

Selam,

Ne diyeyim? Biz mi siliyoruz? Merkez sadece bot kullananların ve pushing yapanların tecrübe puanları silindi diyor. Desteğe yazılan ID'leri ilettiğimizde haksız olmadığı söyleniyor. Demek ki bizim de elimizden gelen bu. Haksızlık yapıldığını düşünmüyorum.

Konu Durumu:
Mesaj gönderimine kapalı.