Toplarla İlgili Fikir

Konusu 'Yeni Korsan Öğreticileri' forumundadır ve ShevaB tarafından 26 Şubat 2020 başlatılmıştır.

Değerli forum kullanıcıları,

Bu forumda aktif olabilmen için öncelikle oyun hesabına giriş yapman gerek, aksi taktirde foruma ulaşamassın. Eğer oyun hesabın yok ise, lütfen kendine yeni bir hesap aç. „Oyun için tıkla“
  1. ShevaB

ShevaB User

Relax adminin cevabından sonra buraya da sormak istedim

1-) en iyi top sıralaması sizce ne ? seviye 0 için konusuyorum . dünyayaran topunun doldurma süresi 8 olmasına rağmen niye en iyi top diyorsunuz ?

2-) 15 gün gibi bir sürede 300 top yeri 150 yetenek 18 level gemi yaptım. ancak 100 tane topum vudu topu . hiç para yüklemiyorum. artık daha güclü toplar lazım bunu nasıl sağlayabilirim ?

3-) topların özelliğinde isabet olasılığı ve kritik hasar aynı nerdeyse vuruş gücünde fark etmeni nedir ?​

2. Star

Star Board Administrator Team Seafight

Konu uygun alana taşınmıştır :D

3. ShevaB

ShevaB User

Şu forum da olduğu kadar katı kurallar hiçbir yerde yok cidden nefes alamıyorum resmen lol

4. toplarda elit cephane bonusu ve ayriyeten yuzde olarak bonus bulunuyor isabet ve kritik ayniyken dedigim ozellikleri yuksek olan toplar daha iyi vurus gucu saglar

5. ShevaB

ShevaB User

Teşekkür ederim diğer cevapları da bekliyorum

6. 1-) en iyi top sıralaması sizce ne ? seviye 0 için konusuyorum . dünyayaran topunun doldurma süresi 8 olmasına rağmen niye en iyi top diyorsunuz ?

Acı verici 6 ve 5 şuan en iyi top, dünyayaranın 1.seviyesi acı 4-5 aralığında, gelecek seviyeleri düşünüp o sebeple ilerleyen zamanlarda en iyi top dünyayaran diyoruz, tabi bu böyle olmayabilir. Sonuçta seafightın kararı.

2-) 15 gün gibi bir sürede 300 top yeri 150 yetenek 18 level gemi yaptım. ancak 100 tane topum vudu topu . hiç para yüklemiyorum. artık daha güclü toplar lazım bunu nasıl sağlayabilirim ?

Sezon ve etkinlik kasarak, etkinliklerde bazen sandıklardan bazen enkazlardan alev topu, balyoz vs çıktığı oluyor, bazen etkinlik karaborsasından ruh karşılığı balyoz, alev, tahrip topları çıkıyor bunları alabilirsin. Bunu kaçırmamalısın. Para yatırmadan başkaca bir yolu yok.

7. Dünya yaran 4 çıkana kadar sıralama acı verici 6 - 5 - dünya yaran 2. acı verici 4 .. sonra dünya yaran 1 - 0 . geliyor.
    ama az vurup kısa sürede çok atış yapmak istiyorsan alev 6 ( En hızlı top.)
    süre bende bol önemli olan gülle tasarrufu dersen Kıyamet balyozu 6 kullan ( En yüksel vuruş bu topta. ama yavaş atarsın)
    yani anlayacan top yerleştirme, oyuncunun amaç , istek ve keyfine kalmış bir uygulama.

8. ShevaB

ShevaB User

Eyvallah teşekkür ederim

9. ShevaB

ShevaB User

Hocam biraz karışık yazmışsın ama demek istediğini anladım sağolasin

10. 2-) Bildiğim kadarıyla para vermeden alınabilen en iyi top dünyayaran onu da öyle 15 20 günde toplayamıyosun. Sezondan elde edersin.
    Bunun yanında Mürettebat kalesindeki Yavuz Sayman sana elit cephane bonusu vericektir. Benim hasarım 60k civarındayken %4 hali 5k kadar bir artış sağlamıştı. Top hasarı kalesinden bahsetmeme de gerek yoktur herhalde.

11. ShevaB

ShevaB User

Evet ama toplar feci inci istiyor mesela benim senin durumuna gelmem ne kadar inci

12. eynelis**

eynelis** User

lvli 15 te tutup ışıkta kalsan iyiymiş ama geçmişsin artık sürekli level atla 18 de kalma 20 lere çık en azından taçta kasarsın ve ne kadar çok 5 li gruba gelirsen sezonda o kadar npc batır ve canavar öldürden puan kasar ilerlere gidersin şuan ki sevinde 1 sezonda ortalama 150 dünya yaran civarında yaparsın diye düşünüyorum. 4 ay = 1 sezon bu sezonda 150 yapıp levellerine ağırlık verirsen bir sonraki sezonda en 180-200 top yapıp 2-3 sezonda toplarını dünya yaran 0 sv ile fulleyebilirsin. Seviyesiz olması gözüne kötü gelmesin tabi ki en iyi top değil ama acı verici 3. sv ile vuruş olarak denk ufak bir süre dezavantajı var

13. Benim durumum 350 topla 100k hasar, bunun incilik kısmı fazla değil. Zor kısmı dünyayaranları toplamak. Onun dışında kalelerdeki hasarı arttırmak için kale gününde 2 2,5m kadar inci gerekir.
    Süre olarak 250 dünyayaran en az 2 sezon sürücektir.

14. ShevaB

ShevaB User

350 topla 100k mükemmel topların full dünyayaran mi 300 topla 40k hasar veriyorum

15. ShevaB

ShevaB User

19 levelim 20 olacağım seri level alıyorum . Sezon kasmiyorum canım çok sıkılıyor kasmak da çok zor yapabileceğime hiç inanmıyorum . Tek yol bu sanırım ama benim yolum bu değil teşekkür ederim

16. baba34_foo

baba34_foo User

aç güzel bir film yavaş yavaş vur derim. Güçlenmek için 2 yol var biri sezon diğeri para yatırmak. Harita içerisinde gemi batır görevlerini zaten seri yaparsın 1-5 canavarda seri biter şuan ki levelinde 6-10 11-15 16-20 buralarda ki canavarlar seni zorlar öncesinde başak haritası yapıp zıpkın kasarsan onları da seri seri yaparsın

17. [​IMG]

Elimdekiler bunlar geçen sezonun yarısı ve bu sezondan elde ettiklerim. Acı veriliciler de birkaç ay vanhu'dan çıktı. Dediğin doğru ama sezon kasmak gerçekten zor. Yine de bence uğraşılan çabaya değer.

18. ShevaB

ShevaB User

VAnhu kaç tane aldin 5 liraya iki tane satılıyor alsam bi ise yarar mı

19. ShevaB

ShevaB User

İşte onların ilk asamalarini yapmışım . Şuan bin tane var çoğunda 25 veriyor sikke. Canavar kesmek özellikle çok sıkıcı Bir tane bunları yaparken bazı büyük gemiler affetmiyor bat tamir ol . Zıpkın var onda sorun yok . 500luk zıpkın ile 705 vuruyorum hızı da fena değil pet felan var

20. Şans işi tabi çıkması. 1 tane bile açsan çekilişe katılıyosun. Ben her ay 6 tl ye 2 tane açıyorum, çıkarsa güzel çıkmazsa da çok bi zararın olmuyo.