Toplar Hakkında

Konusu 'Kullanıcı Köşesi' forumundadır ve Mєsсα`Lίnє tarafından 10 Aralık 2017 başlatılmıştır.

Değerli forum kullanıcıları,

Bu forumda aktif olabilmen için öncelikle oyun hesabına giriş yapman gerek, aksi taktirde foruma ulaşamassın. Eğer oyun hesabın yok ise, lütfen kendine yeni bir hesap aç. „Oyun için tıkla“
?

top yeri mi? kale mi?

1. top yeri

oy sayısı 16
    80,0%
  2. kale

oy sayısı 4
    20,0%
Konu Durumu:
Mesaj gönderimine kapalı.
  1. ozican2525

ozican2525 User

Yeni topun özelliği gemide sadece acı veren top olduğunda vuruşları arttırıcağından ve şuan için seviyesi olmadığından, balyoz dördüncü seviye daha iyidir.

2. Arkadaşlar bende şuan sadece 83 vudu topu var ve bazı görevler vudu topu veriyormuş sanırım ama ben o görevlerin ne olduğunu bilmiyorum .

Şuan ben 15 levelim ve hiç bir görevi yapmadım benim vudu veren görevler için , hangi haritadan hangi görev vericiden görev almam lazım . Ve kaçar tane veriyorlar ? Bilen arkadaşlar lütfen yardımcı olabilir mi :D

3. Görev başına 10 vudu topu veriyor 11-20 level arası diye biliyorum. Güvenli limandaki npcden alarak başlıyorsun

4. hangi görevden başlayalım

5. ozican2525

ozican2525 User

Genel olarak görev serisi güvenli limanlardaki adamlardan başlayabiliyor ancak 17 gibi haritalarda ilk harita üzerinde bulunan görev vericileri ziyaret ederekte başlatabilirsiniz.

İyi forumlar.

6. 13 level ve üstü level görevleri son görevinde (level sınavı da deyebiliz) vodoo topu veriyor, 13 altındakilerse 30luk top veriyor. Bir de 1/1 de yapılan vovoi puanıyla son görevden alabilirsin.

7. 10 level sınavı dahil sınav ları yeniden duzenlemisler. görevleri yapıp sinav görevini aliyorsun ve yapinca vudu topu aliyorsun. 20 levele kadar var. epey vudu topu kazanıyorsunuz.100 adet gibi toplamda.

8. 11-20 arası bütün görev vericilerdeki görevleri bitirin 100 tane vudu topu almanız lazım.
    Melesa 15 levelsiniz 13 sınavını yine yapıyorsunuz ama ödül olarak seviye harici diğer ödüller yani vudu topu ve inci vermekte

9. **facia**

**facia** User

atış süresi 4.21 saniye ayakçılarla birlikte
    daha düşüremiyormuyuz?

en_tm_ananızı_sikeyim bunu beğendi.
  10. Güller rampası , ayakçılar ve top türüne göre değişiyor sadece benim bildiğim

11. ozican2525

ozican2525 User

Şuan satışta olan mürettabat paketi ile miço alabilirsiiz.Miço ile birlikte daha düşücektir.

İyi forumlar.

12. Artık öyle para vericen ki çok daha hızlı vursun

13. ozican2525

ozican2525 User

Artık para ile satılıcağını nerden biliyorsunuz da böyle bir sonuç çıkartıp milleti yanlış bilgilendiriyorsunuz ? Moderatöründe açıkladığı gibi belli süre sonra paketin kalkacağı söylendi.İnsanları yanlış bilgilendirmeyiniz.

14. Miço kalktıktan sonra artık oldu tamam mı?
    Paket kalkıncada artık olmaktan çıkar ama şuan artık!

15. ozican2525

ozican2525 User

@Relax Konuyla alakasız olucak ancak şu statü mesajlarına küfür hareket eden ve buradaki mesajları beğenen arkadaşla ilgilenebilir misiniz.

16. **facia**

**facia** User

kardeşim eğer adamlar miçoyu kaldırmış olsaydı komple kaldırır paket olarakta sunmazdı yani bu demek oluyorki adamlar şuan paketle miço satıyorlar eger bundan sonraki yamada o pakette kalkıcak olursa miçosu olmayan zaten o paketi çekmiştir demek anladınmı şimdi olayı yoksa bu kadar kişi madur olmazdı,miçosu olmayan suan savaşamıyor ve kasılamıyor dogru düzgün.

17. ozican2525

ozican2525 User

Ben size satılmıyacak veya satılıcak demiyorum, bu konuda forum moderatörü belli sürede kalkıcağını söylemiştir.Paket konusuna gelirsek bu paket yeni bir paket değil zaten hali hazırda zamanından beri satılan bir paket.Ben size sadece kaynağı doğru olan konulardan söz edilmesi ve yanlış bilgi verirmemesi adına konuşuyorum.Hiç bir şey kesin olmadan yanlış bilgilendirme yapılmamalı.

18. Lina

Lina User

Miçonun oyundaki etkisi gemilere otomatik olarak yüklenmeli bir atışın 3-4 saniye olması vakit kaybıdır.

19. elbette düşürebilirsiniz, geminize alev fırtınası topuyla donattıgınız zaman atış süreniz düşer. :)

20. Merhaba arkadaslar bilen birisi var ise beni aydınlatabilir mi?
    2. seviye tahrip edici=35
    1.seviye tahrip edici=13
    4.seviye alev fırtınası=39
    4.seviye kıyamet balyozu=48
    3.seviye kıyamet balyozu=5
    amiral topu=73
    5.seviye 30'luk=30
    4.seviye 30'luk=15
    3.seviye 30'luk=17
    40 tanede karısık vudu topum var
    Elit ile vurusm 50-54 arası oluyor normal mi yoksa yapmam gereken baska birseyler mi var.
    Bilen arkadaslar yardımcı olabilir mi lütfen

Konu Durumu:
Mesaj gönderimine kapalı.