Toplar Hakkında

Konusu 'Kullanıcı Köşesi' forumundadır ve Mєsсα`Lίnє tarafından 10 Aralık 2017 başlatılmıştır.

Değerli forum kullanıcıları,

Bu forumda aktif olabilmen için öncelikle oyun hesabına giriş yapman gerek, aksi taktirde foruma ulaşamassın. Eğer oyun hesabın yok ise, lütfen kendine yeni bir hesap aç. „Oyun için tıkla“
?

top yeri mi? kale mi?

1. top yeri

oy sayısı 16
    80,0%
  2. kale

oy sayısı 4
    20,0%
Konu Durumu:
Mesaj gönderimine kapalı.
  1. Merhaba arkadaşlar, karaborsadan isabet olasılığını artıran pet almayı düşünüyorum yardımınıza ihtiyacım var, isabet olasılığını %10 artıran habrok mu yoksa %15 artıran munis petini mi almalıyım, şuan civalı tüfek ağızları aktif ve değerler bu şekilde, habrok peti yeterli olur mu yardımcı olursanız sevinirim [​IMG]

2. kaddarr

kaddarr User

en yüksek kaç yapabiliyorsan isabeti onu al kardeşim

kingSo bunu beğendi.
  3. kingSo

kingSo User

Kaddara katiliyorum yeri gelicek %140 isabetin bile yetersiz geldigini goruceksin o yuzden elinden geldigince isabeti yuksek tut

4. qsakirqe

qsakirqe User

anlamadığım bir şey var benim gemimde isabet oranı %100.5 ama gene de sabit bir hasar vuramıyorum npclere sizin geminizde de mi aynı şey geçerli.

kingSo bunu beğendi.
  5. isabet olasılığı=102
    top hasarı=22.4
    bunları arttırmak için temel gereksinimler nelerdir ?

6. kingSo

kingSo User

Evet her gemi için geçerli bu durum, hiçbir gemi sabit vurmaz isabeti kaç olursa olsun %135 isabetim var 53.000 vurdugumda oluyor 51.000 küsür vurdugumda.

7. bilgili yok mu

8. Fearles[]

Fearles[] User

İsabet olasığını petine ve gemine isabet taşı takarak,yeteneklerden isabet veren yeteneği kalelerden isabet artıran kaleyi açarak,cilalı tüfek ağızları buffunu alarak artırabilirsin.Hasar içinde özel haritalar %5 ve %7 top hasarı ödülü verir.Ligini yükselterek top hasarını artırmanda mümkün.

9. Reese

Reese User

Merhaba,

BURADAN geminizdeki maksimum geliştirme değerlerini bulabilirsiniz. Bu şekilde oyun içinde neler yapabileceğiniz hakkında daha geniş fikir yelpazesine sahip olabilirsiniz. Ayrıca diğer soru ve aklınıza takılanlar için Genel SSS ve Genel Sorular bölümlerini takip etmenizi öneririm, sizlere farklı bakış açısı kazandıracağını düşünüyorum.

İyi Oyunlar..

10. *KOMODOR*

*KOMODOR* User

Npc lere Top hasarı yüzdesinin daha etkili olduğunu ve vuruşlarda daha yüksek hasar vereceğini dikkate alınız...

11. Arkadaslar kıyamet balyozu toplarını gelıstırmekmı onemlı yoksa oldukları sevıyedemı bırakıyım bı akıl verırmsnz

-_-Atomik-_- bunu beğendi.
  12. Geliştirmek önemli fakat aynı sayıda bir çoğumuz geliştiremez orasında dikkatli olmak lazım . Diyelim ki 100 top yerin var 100 top yeterli aynı toptan 150 varsa o zaman geliştir çünkü 150/3=50 , 50*2=100 ;)
    Tabi bu hepsinin aynı olduğunu düşünülerek yazılmış

13. ama bide şöyle düşün gelıştırdıkce hasar artıyor tamam top yerı acılıor ama onun yerıne başka top koyarsak vuruslar artmazmı o şekılde dusundum

14. UGUЯ-57

UGUЯ-57 User

merhaba eski oyuncuyum tekrar başladım 0dan en güçlü top hangisi benim zamanımda 55likler di oyun çok değişmiş şimdi hangi topları almalıyım en güçlüsü hangisi yardımcı olur musunuz.

15. NePs

NePs User

Kıyamet balyozu yalnızca para ile satılıyor diğer toplara göre 20 kat güçlü

16. UGUЯ-57

UGUЯ-57 User

Çok pahalı mı fiyatları tahmini ne kadar paketleri nasıl

17. NePs

NePs User

5 tanesi 26.90 mıydı tam hatırlayamadım ama yüksek. sürekli de çıkmıyor zaten etkinliklerde çıkıyor

18. UGUЯ-57

UGUЯ-57 User

30lukları boşa aldım o zaman :(

19. başlangıç için gayet iyi bir seçim tabi direk 5bin tl basıcam diyorsan boşa almışsın

20. UGUЯ-57

UGUЯ-57 User

30 luk top mu daha iyi yoksa admiral topu mu ?

Konu Durumu:
Mesaj gönderimine kapalı.