Top Seviyelendirme

Konusu 'Yeni Korsan Öğreticileri' forumundadır ve MΛЯΞSΛŁ™ tarafından 13 Şubat 2020 başlatılmıştır.

Değerli forum kullanıcıları,

Bu forumda aktif olabilmen için öncelikle oyun hesabına giriş yapman gerek, aksi taktirde foruma ulaşamassın. Eğer oyun hesabın yok ise, lütfen kendine yeni bir hesap aç. „Oyun için tıkla“
  1. Selamlar oyuna pek para yatıran biri değilim. Sezon ödüllerinden 110 tane Dünyayaran aldım ve geriye kalan toplarım Balyoz, Tahrip ve Alev. Balyozları seviyelendirmek istiyorum fakat aklımda şöyle bir soru var. Mesela 100 tane 2.Seviye Kıyamet Balyozu var 3.seviyeye geçirirken 68 tane 3.seviye oluşturabiliyorum. Bunu yapsam topum azaldığı için elit cephane vuruşum düşer mi yoksa 68 tanenin vereceği elit cephane bonusu bunu karşılar mı azalma veya yükselme olur mu?

2. Geminde alevleri kullanıyorsan yükseltme yaptığında 32tane topu yine alev koyacaksın muhtemelen bu yüzden vuruşların düşer. Bana kalırsa gemindeki alevleri dahi çıkartacağın sayıda dünyaran topun olsun. Alevleri gemiden çıkarttığın seviyeye geldiğinde balyozlarını level atlatarak ilerlemen daha iyi olur. Senin için şuan atış süresinin bir önemi olamaz çünkü imkanların bunu karşılamıyor. Sezon görevlerini yap dünyayaran kasman sana tavsiyem olur

3. Yada benim gibi yapabilirsin. Alevleri satıp yerine balyoz üretebilirsin daha fazla vurmak ıcın boyle bı yontem uygulamıştım işe yaramıştı. Ama balyoz tarifin varmı kontrol et ilk :)

4. 330 top yerim var 110 dünya yaran 140-150 balyoz kalanıda tahrip ve alev koydum vuruş süremde 3.09'a kadar çıktı çok balyoz güzelde vuruş süresi çok uzuyor maalesef :D ya balyozları seviyelendirmek lazım ya da alevleri seviyelendirip öyle balyoz koymak lazım yoksa sıkıntı oluyor

5. Atış süren uzuyor ama emin ol alev koydukça vuruş gücün düşecektir.

6. Neredeyse seninle aynı durumdayım. Benim taktiğim top yuvası yeterli gelmediğinde en güçsüz veya en fazla olan toptan başlayarak üste atmak. Kullandığın top sayısı sabit kalır ve hasarın artmış olur.
    Tabi ben bunu vudu topuna uyguluyorum balyozlara yeni başladım.

MΛЯΞSΛŁ™ bunu beğendi.
  7. Belirli bir seviyeye geldikten sonra balyoz ve tahrip kullanılmıyor, alev-acı verici-dünyayaran kullanılıyor, bu 3 lüyü geri dönüştürmeyi düşünüyorsan 1 kez değil en az 10 defa düşünmeni tavsiye ederim

MΛЯΞSΛŁ™ bunu beğendi.
  8. ben tüm alevlerimi dönüştürüp balyoz aldım şimdi balyoza ihtiyacım yok, istersem balyozları aleve dönüştürebilirim ;)
    Fakat şuan alevlik işim yok zaten gemi 2.60 saniyede bir sıkıyor

9. Alev hadi tamam da dünyayaran ve acı vericiyi niye parçalar ki bir insan :D