Top Seviyelendirme

Konusu 'Yeni Korsan Öğreticileri' forumundadır ve PirateKing1 tarafından 21 Kasım 2018 başlatılmıştır.

Değerli forum kullanıcıları,

Bu forumda aktif olabilmen için öncelikle oyun hesabına giriş yapman gerek, aksi taktirde foruma ulaşamassın. Eğer oyun hesabın yok ise, lütfen kendine yeni bir hesap aç. „Oyun için tıkla“
Konu Durumu:
Mesaj gönderimine kapalı.
  1. Selamlar,

Arkadaşlar bildiğiniz gibi kara cuma gelince 5 e 4 top değişimi yapılabiliyor. Öncelikle kara cuma paketinin büyüğünü çekmeyi düşünüyorum çekince toplarım şöyle olacak(Hepsini yazmıyorum):
    25 tane seviye 5 balyoz
    15 tane seviye 4 balyoz
    200 tane seviye 2 balyoz
    10 tane normal balyoz
    200 tane seviye 1 tahrip
    25 tane seviye 2 acı
    100 tane normal acı
    200 tane seviye 2 alev
    10 tane normal alev
    105 tane normal vudu

Gemimde 370-390 top yeri oluyor genelde.(Top yeri kalesi ve kupası açık değil ama kaleyi açıcam kale günü gelince)

Benim düşüncem bu:
    seviyelendirme fırsatı yılda 1 kere olduğundan dolayı hasarımı düşürmek pahasına balyoz ve tahripleri mümkün olduğu kadar yükseltmek. Acıları ilerde full acı dizebilecek düzeye gelebilirim diye seviye basmayabilirim. Alevler de zaten full olmadığı ve seviye basmak özelliklerini çok da artırmadığı için seviyelendirmeyi düşünmüyorum. Vuduları da eğer top açığım kalırsa seviye 5 yaparım.

Sizce nasıl yapmalıyım? Görüşlerinizi belirtirseniz sevinirim.
    Not: Global 7 sunucusunda oynuyorum eğer oraya özel paket çıkarsa onu çekerim.

Son düzenlenen: 21 Kasım 2018
  2. Selamlar,

Yağmacı indirimleri yine geldi. Top eksiği kalmasına gerek yok. Hepsini basıcam :)

Konu kapatılabilir.

3. Menetli

Menetli Guest

Selam ,

Konu kilitlenmiştir.

Saygılarımla.

Konu Durumu:
Mesaj gönderimine kapalı.