Top Hakkında Yardım

Konusu 'Yeni Korsan Öğreticileri' forumundadır ve MAESTRO. tarafından 24 Aralık 2020 başlatılmıştır.

Değerli forum kullanıcıları,

Bu forumda aktif olabilmen için öncelikle oyun hesabına giriş yapman gerek, aksi taktirde foruma ulaşamassın. Eğer oyun hesabın yok ise, lütfen kendine yeni bir hesap aç. „Oyun için tıkla“
  1. MAESTRO.

MAESTRO. User

merhaba ,2 sorum olacak lütfen bilginizi paylaşır mısınız ?

1. 4.seviye acı verici topların hasar bilgisinde +90 elit cephane bonusu yazarken hemen üst kısmında da tekrar elit cephane bonusu +90% yazmakta..bu hasarın üzerine ekstra katkısı olduğunu mu belirtir.

2. Top yerimin sayısından daha çok sağlam toplarım var bir kısmı dışarda kalıyor maalesef. 4.seviye acı verici top mu yoksa seviyesiz dünyayaran top mu koymak mantıklı..

bu konuda yardımcı olur musunuz ?

2. AlınTeri

AlınTeri User

1. evet
    2. Hasarları nerdeyse benzer, ama doldurma süresinden dolayı acı 4

3. 1. soru için +90 elit cephane bonusu +%90 ile eklenince +171 elit cephane bonusuna mı dönüşüyor? Tam olarak bu şekilde mi işliyor bende merak ediyordum bu konuyu.

MAESTRO. bunu beğendi.
  4. Şöyle benim bildiğim topa +90 elit cephane bonusu ekliyor +++ kullandığın cephanenin % sel oranda gücünü arttırıyor mesela +%90 ı baz alırsak bir patlayan cephane +75 hasar yerine 75+67,5(%90)=142,5 hasar vururken bir kalp kırıcı cephane 90+81(%90)= 171 hasar vuruyor ya da bir aer cephanesi aynı şekilde 120+108(%90)= 328 hasar vuruyor gibi. Tabi bu hesaplama topun bir de extra +90 ı katılmadan sadece +%90 ın nasıl işleyiş gösterdiğine dahir açıklama amacıyla yapılmıştır. Çalışma mekanizması benim bildiğim kadarı ile bu yanlışım var ise yanlış kısımları düzeltmenizi rica ediyorum.