Titanların Savaşı!

Konusu 'Etkinlik SSS' forumundadır ve Bigpatron tarafından 14 Temmuz 2015 başlatılmıştır.

Değerli forum kullanıcıları,

Bu forumda aktif olabilmen için öncelikle oyun hesabına giriş yapman gerek, aksi taktirde foruma ulaşamassın. Eğer oyun hesabın yok ise, lütfen kendine yeni bir hesap aç. „Oyun için tıkla“
Konu Durumu:
Mesaj gönderimine kapalı.
 1. Bigpatron

  Bigpatron Team Leader Team Seafight

  Titanların Savaşı'nda neler var:

  Birbiriyle savaşan iki takım

  • Gaia Savunucusu gemi modeli
  • Ouranos Savaşçısı gemi modeli
  • Morphrodite gemi modeli
  • Etkinlik Görevleri!
  • İki yeni pet
  • Karaborsa itemleri

  [​IMG]  Sorular ve Cevaplar


  Etkinliğin başlangıç ve bitiş tartihleri nedir?
  Etkinlik, 14 Temmuz yerel sunucu saatiyle öğlen 12'de başlayıp 29 Temmuz yerel sunucu saatiyle öğlen 12'de sona erecek. Karaborsa, 2 Ağustosl YSS gün sonuna kadar açık kalacak. Etkinliğin her biri YSS öğlen 12'de başlayacak beş aşaması vardır:

  1. Aşama: 14 – 17 Temmuz
  2. Aşama: 17 – 20 Temmuz
  3. Aşama: 20 – 23 Temmuz
  4. Aşama: 23 – 26 Temmuz
  5. Aşama: 26 – 29 Temmuz

  Titanların Savaşı etkinliğinde neler olacak?
  Titanların Savaşı etkinliğinde, oyuncular renklere ayrılıp uğrunda savaşmak istedikleri takımı seçecekler: Gaia (yeşil) veya Ouranos (kırmızı)!

  Hangi takımı desekleyeceğinizi seçtikten sonra, diğer takımın NPC'lerini vurarak şöhret puanı kazanabilirsiniz. Ayrıca her iki takımın NPC'leri birbirlerine saldıracaktır, bu nedenle takım NPClerinize yardım etmeniz gerekecek ve her düşman NPC için takımınıza puan kazandıracaksınız!

  Etkinliğin her biri öğlen 12'den 12'ye kadar olmak üzere 72 saatlik 5 aşaması vardır. Her aşamanın sonunda her iki takımın da en iyi destekçisi ödüllendirilecek. Ödüller verildikten sonra, aşama puanları sıfırlanacak ve hangi takımı destekleyeceğinizi tekrar seçebileceğiniz yeni bir sıralama başlayacak.


  [​IMG]

  Bir aşama devam ederken takım değiştirebilir miyim?
  Evet, değiştirebilirsiniz! Takımınızı değiştirmek isterseniz, kendi takımınızın NPC'lerini vurarak önceden kazandığınız şöhret puanlarını sıfırlamanız gerekir. Bu sayede 0 puanınız kaldıktan sonra, diğer takım için puan kazanmaya başlayabilirsiniz.

  Hangi etkinlik NPC'leri olacak ve hangi ödülleri verecekler?
  Etkinlik boyunca, tüm OxO haritalarında dolaşan 8 NPC olacak. Bunlardan 4'ü Gaia Takımının (yeşil), 4'ü de Ouranos Takımının (kırmızı) NPC'leri olacak.

  4 adet Takım Gaia (yeşil)

  Gaia Defender bütün PvP haritaları
  Rhea 16 - 20 haritaları
  Theia 06 - 15 haritaları
  Phoibe 02 - 05 haritaları

  4 adet Takım Ouranos (kırmızı).

  Ouranos Warrior bütün PvP haritaları
  Kronos 16 - 20 haritaları
  Hyperion 06 - 15 haritaları
  Okeanos 02 - 05 haritaları

  Gaia Savunucusu ve Ouranos Savaşçısı Altın cephane ile vurulurken, Rhea, Theia ve Phoebe (Gaia Takımından) ile Cronus, Hyperion ve Oceanus (Ouranos Takımından) İnci cephane ile vurulabilecek.

  Ahtapot zehiri güllesi, etkinlik NPC'lerine ekstra hasar verecek. (Gaia Savunucusu ve Ouranos Savaşçılarına)

  Buz güllesi ise Titanın yardımcılarına daha fazla hasar verecektir.

  NOT: Etkinlik sonunda hesabınızda kalan buz gülleleri kaldırılacaktır. Bu nedenle etkinlik bitmeden güllelerinizi kullandığınıza emin olunuz

  Gaia Savunucusu ve Ouranos Savaşçısı, Deneyim Puanı , Ahtapot zehiri güllesi ve kristal verecektir. Kazanacağınız miktar, bunlara verdiğiniz hasara göre belirlenecek. Ayrıca NPC'ye en fazla hasarı veren oyuncu 1 Şöhret Puanı kazanacak. Bu NPC'lere toplam hasarın en az %5'ini verirseniz, bazı Etkinlik Görevlerinde gerekecek 1 Sikke kazanabilirsiniz.


  Rhea, Theia, Phoebe, Cronus, Hyperion ve Oceanus Deneyim Puanı, Şöhret Puanı, Kristal ve İnci kazandıracak. Kazanacağınız miktar, bunlara verdiğiniz hasara göre belirlenecek. Bu NPC'lere de toplam hasarın en az %5'ini verdiğinizde Sikke kazanacaksınız.

  Etkinlik Sıralamasından ne ödüller alabiliriz?
  İki farklı sıralama olacak. Bunlardan biri her her aşamanın sonunda, diğeri ise etkinliğin sonunda belirlenecek. Her aşamanın sonunda, şu ödüller dağıtılacak:

  1. sıra: Libra Bonus Haritası, 5 Alev fırtınası topu, desteklediğiniz takımın arması ve 600 Ruh (hangi takımı desteklediğinize bağlı olarak Lanetli VEYA Işık Yayan)

  2. – 5. sıra: 1 Aquarius Bonus Haritası, 3 Alev fırtınası topu, desteklediğiniz takımın arması ve 400 Ruh (hangi takımı desteklediğinize bağlı olarak Lanetli VEYA Işık Yayan)

  6. – 10. sıra: 1 Taurus Bonus Haritası, 1 Alev fırtınası topu, desteklediğiniz takımın arması ve 200 Ruh (hangi takımı desteklediğinize bağlı olarak Lanetli VEYA Işık Yayan)

  11. – 100. sıra: 22.500 Ahtapot zehiri güllesi, 250.000 Deneyim Puanı ve 100 Ruh (hangi takımı desteklediğinize bağlı olarak Lanetli VEYA Işık Yayan).

  Ayrıca her aşamanın kazanan takımında ilk 100'e giren oyunculara da ana etkinlik sonu sıralamasının belirlenmesinde kullanılacak 1 Takım Puanı verilecek. Kazanan takımdaysanız, yukarıda belirtilenin iki katı Ruh alacaksınız.

  Etkinliğin tamamının sonunda, 5 aşamanın çoğunu kazanan takımdan 3 veya daha fazla Takım Puanı bulunan oyuncular 14 günlük Kristal Nimeti alacak.

  Unutmayın, ancak takımınızın (Gaia veya Ouranos) 5 aşamanın tamamını kazanması ve sizin de 5 aşamanın tamamında takımınız içinde ilk 100'e girmenizle maksimum 5 Takım Puanı kazanabilirsiniz.

  Bu etkinlikte hiç Görev Verici olacak mı?
  Evet, her iki takımda da birer tane olmak üzere iki Görev Verici olacak! Cassandra Gaia Takımının, Ajax isise Ouranos Takımının Görev Vericisi olacak. Bu Görev Vericileri Güvenli Limanlarda bulabilirsiniz. Cassandra haritanın Batı yakasındaki Güvenli Limandayken, Ajax ise haritanın Doğu yakasındaki Güvenli Limanda ve 1/4 PVE haritasında bulunacak.

  Sadece desteklediğiniz takımın görevlerini yerine getirebilirsiniz. Bir görev sırasında takım değiştirirseniz, bu görev otomatik olarak iptal edilir ve yeni takımınızın görevlerine başlayabilirsiniz. 0 şöhret puanınız varsa, iki takımın da görevlerini yerine getiremezsiniz.

  5 aşamanın tamamı için yeni görevler olacak ve görevler tekrar edilemeyecektir.

  Etkinlik sandıklarında neler var?
  Etkinlik Hazine Sandığında, Ahtapot zehiri Cephane, Agwe tılsımı, Triton kutsaması, Kristal, Teleport, Asklepios itemi ve etkinlik sandık anahtarı

  Delfi'nin Mızrağı'nda neler var?
  Bir Delfi'nin Mızrağı'nı yok etmek için, zıpkın kullanmanız gerekir. Bunları, gemi enkazlarıyla aynı şekilde tespit edebilirsiniz! Bunlar, ahtapot zehiri güllesi, kristal , seviye 4 zıpkın, kartal gözü, şarapnel yağmuru , 55'lik ve 30'luk top

  Topladığım Ruhlarla ne yapabilirim?
  Lanetli ve Işık Yayan Ruhları, Karaborsa'dan öğeler satın almak için kullanabilirsiniz! Bu öğeler arasında, yeni Gemi Modelleri bulunur. Bunlar, 23 Temmuz günü yerel sunucu saatiyle öğlen 12'de oyuna eklenecektir Etkinlik boyunca Karaborsa'da Ahtapot zehiri cephanesi, Etkinlik Öğeleri ve bir dizi Buff öğesi de bulunacak.

  Yeni gemilerin istatistikleri ne şekilde olacak?
  Gaia Savunucusu gemi modelinin istatistikleri şu şekilde olacak:

  Savunma mücevheri Seviye 13 “Pırıltılı Lapis Lazuli“: 65.000 HP
  Savunma Mücevheri Seviye 7 “Çizik Safir“: 35.000 VP
  Saldırı Mücevheri Seviye 13 “Parlayan Yakut“: %13 top hasarı
  Saldırı Mücevheri Seviye 10 “Kesik Lal“: %10 zıpkın hasarı
  Özel mücevher “Aventurine“: %5 Zırh Plakası Koruması

  Ouranos Savaşçısı gemi modelinin istatistikleri şu şekilde olacak:

  Savunma mücevheri Seviye 13 “Pırıltılı Lapis Lazuli“: 65.000 HP
  Savunma Mücevheri Seviye 7 “Çizik Safir“: 35.000 VP
  Saldırı Mücevheri Seviye 13 “Parlayan Yakut“: %13 top hasarı
  Saldırı Mücevheri Seviye 10 “Kesik Lal“: %10 zıpkın hasarı
  Özel mücevher “Kehribar“: %5 PvP hasarı

  Morphrodite gemi modelinin istatistikleri şu şekilde olacak:

  Savunma mücevheri Seviye 1 “Ezilmiş Lapis Lazuli“: 5.000 HP
  Savunma Mücevheri Seviye 1 “Ezilmiş Safir“: 5.000 VP
  Saldırı Mücevheri Seviye 2 “Parçalanmış Yakut“: %2 top hasarı

  Yeni petlerin özellikleri nelerdir.
  Melia : +%10 Maks sağlık , +%10 İsabet olasılığı
  Opoc : +%5 Kritik hasar, +%5 Kritik hasar şansı

  Etkinlik sona erdiğinde Ruhlarım ve Etkinlik Anahtarlarım ne olacak?
  Etkinlik sonunda, Lanetli ve Işık Yayan Ruhlar oyun içi öğelerle takas edilecek. Ayrıntıları, etkinliğin sonu yaklaşırken açıklanacak. Etkinlik Anahtarları da aynı sayıda normal sandık anahtarıyla takas edilecek. Etkinlik sona erdikten sonra, Sikkeler için herhangi bir öğe verilmeyecek.
   
 2. Bigpatron

  Bigpatron Team Leader Team Seafight

  Etkinlik gemisi vurdum ancak ödül alamadım neden?
  Etkinlik gemilerinin haritalarda olacağı sınırlama gibi level sınırlamasıda vardır. (2-5, 6-15, 16-20) Bu nedenle etkinlik gemilerinden ödül almak istiyorsanız kendi level aralığınızda vurmanız gerekmektedir
   
 3. Bigpatron

  Bigpatron Team Leader Team Seafight

  Selam Korsanlar

  Etkinlik yarın bitiyor. Karaborsa 3 Ağustos saat 12:00'a kadar açık kalacaktır. Karaborsa kapandıktan sonra elinizde bulunan her 1 ışık yayan ve lanetli ruh karşılığında 100 adet kraken güllesi alacaksınız. Etkinlik anahtarları birebir sandık anahtarları ile takas edilecektir. Sahip olduğunuz sikkeler ise hesabınızda kaldırılacaktır. Daha önce duyurulduğu gibi sikkeler karşılığında herhangi birşey alamayacaksınız.

  Seafight Ekibiniz
   
Konu Durumu:
Mesaj gönderimine kapalı.

Sayfayı Paylaş