Titanların Savaşı!

Konusu 'Etkinlik SSS' forumundadır ve Bigpatron tarafından 13 Ağustos 2014 başlatılmıştır.

Değerli forum kullanıcıları,

Bu forumda aktif olabilmen için öncelikle oyun hesabına giriş yapman gerek, aksi taktirde foruma ulaşamassın. Eğer oyun hesabın yok ise, lütfen kendine yeni bir hesap aç. „Oyun için tıkla“
Konu Durumu:
Mesaj gönderimine kapalı.
 1. Bigpatron

  Bigpatron Team Leader Team Seafight

  Titanların Savaşı - 14 Ağustos - 29 Ağustos 2014

  Titanların Savaşı'nda neler var:

  Birbiriyle savaşan iki takım

  • Yeni Gaia Savunucusu gemi modeli
  • Yeni Ouranos Savaşçısı gemi modeli
  • Yeni Morphrodite gemi modeli
  • Yeni Etkinlik Görevleri!

  [​IMG]  Sorular ve Cevaplar

  Etkinliğin başlangıç ve bitiş tartihleri nedir?Etkinlik, 14 Ağustos yerel sunucu saatiyle öğlen 12'de başlayıp 29 Ağustos yerel sunucu saatiyle öğlen 12'de sona erecek. Karaborsa, 2 Eylül YSS gün sonuna kadar açık kalacak. Etkinliğin her biri YSS öğlen 12'de başlayacak beş aşaması vardır:

  1. Aşama: 14 – 17 Ağustos

  2. Aşama: 17 – 20 Ağustos

  3. Aşama: 20 – 23 Ağustos

  4. Aşama: 23 – 26 Ağustos

  5. Aşama: 26 – 29 Ağustos


  Titanların Savaşı etkinliğinde neler olacak?
  Titanların Savaşı etkinliğinde, oyuncular renklere ayrılıp uğrunda savaşmak istedikleri takımı seçecekler: Gaia (yeşil) veya Ouranos (kırmızı)!

  Hangi takımı desekleyeceğinizi seçtikten sonra, diğer takımın NPC'lerini vurarak şöhret puanı kazanabilirsiniz. Batırdığınız her düşman NPC için takımınıza puan kazandıracaksınız!

  Etkinliğin her biri öğlen 12'den 12'ye kadar olmak üzere 72 saatlik 5 aşaması vardır. Her aşamanın sonunda her iki takımın da en iyi destekçisi ödüllendirilecek. Ödüller verildikten sonra, aşama puanları sıfırlanacak ve hangi takımı destekleyeceğinizi tekrar seçebileceğiniz yeni bir sıralama başlayacak.


  [​IMG]

  Bir aşama devam ederken takım değiştirebilir miyim?
  Evet, değiştirebilirsiniz! Takımınızı değiştirmek isterseniz, kendi takımınızın NPC'lerini vurarak önceden kazandığınız şöhret puanlarını sıfırlamanız gerekir. Bu sayede 0 puanınız kaldıktan sonra, diğer takım için puan kazanmaya başlayabilirsiniz.

  Hangi etkinlik NPC'leri olacak ve hangi ödülleri verecekler?
  Etkinlik boyunca, tüm OxO haritalarında dolaşan 8 NPC olacak. Bunlardan 4'ü Gaia Takımının (yeşil), 4'ü de Ouranos Takımının (kırmızı) NPC'leri olacak.

  Gaia Savunucusu ve Ouranos Savaşçısı Altın cephane ile vurulurken, Rhea, Theia ve Phoebe (Gaia Takımından) ile Cronus, Hyperion ve Oceanus (Ouranos Takımından) İnci cephane ile vurulabilecek.

  Fosfor Cephane, etkinlik NPC'lerine ekstra hasar verecek.

  Gaia Savunucusu ve Ouranos Savaşçısı, Deneyim Puanı ve İnci kazandıracak. Kazanacağınız miktar, bunlara verdiğiniz hasara göre belirlenecek. Ayrıca NPC'ye en fazla hasarı veren oyuncu 1 Şöhret Puanı kazanacak. Bu NPC'lere toplam hasarın en az %5'ini verirseniz, bazı Etkinlik Görevlerinde gerekecek 1 Sikke kazanabilirsiniz.

  Rhea, Theia, Phoebe, Cronus, Hyperion ve Oceanus Deneyim Puanı, Şöhret Puanı, Kristal ve İnci kazandıracak. Kazanacağınız miktar, bunlara verdiğiniz hasara göre belirlenecek. Bu NPC'lere de toplam hasarın en az %5'ini verdiğinizde Sikke kazanacaksınız.

  Etkinlik Sıralamasından ne ödüller alabiliriz?
  İki farklı sıralama olacak. Bunlardan biri her her aşamanın sonunda, diğeri ise etkinliğin sonunda belirlenecek. Her aşamanın sonunda, şu ödüller dağıtılacak:

  1. sıra: 2 Libra Bonus Haritası, 10.000.000 Elit Puanı, desteklediğiniz takımın arması ve 400 Ruh (hangi takımı desteklediğinize bağlı olarak Lanetli VEYA Işık Yayan)

  2. – 5. sıra: 1 Kova Bonus Haritası, 5.000.000 Elit Puanı, desteklediğiniz takımın arması ve 200 Ruh (hangi takımı desteklediğinize bağlı olarak Lanetli VEYA Işık Yayan)

  6. – 10. sıra: 1 Boğa Bonus Haritası, 500.000 Elit Puanı, desteklediğiniz takımın arması ve 100 Ruh (hangi takımı desteklediğinize bağlı olarak Lanetli VEYA Işık Yayan)

  11. – 100. sıra: 30.000 Fosfor Cephane, 250.000 Deneyim Puanı ve 50 Ruh (hangi takımı desteklediğinize bağlı olarak Lanetli VEYA Işık Yayan).

  Ayrıca her aşamanın kazanan takımında ilk 100'e giren oyunculara da ana etkinlik sonu sıralamasının belirlenmesinde kullanılacak 1 Takım Puanı verilecek. Kazanan takımdaysanız, yukarıda belirtilenin iki katı Ruh alacaksınız.

  Etkinliğin tamamının sonunda, 5 aşamanın çoğunu kazanan takımdan 3 veya daha fazla Takım Puanı bulunan oyuncular 14 günlük Kristal Nimeti alacak.

  Unutmayın, ancak takımınızın (Gaia veya Ouranos) 5 aşamanın tamamını kazanması ve sizin de 5 aşamanın tamamında takımınız içinde ilk 100'e girmenizle maksimum 5 Takım Puanı kazanabilirsiniz.

  Bu etkinlikte hiç Görev Verici olacak mı?
  Evet, her iki takımda da birer tane olmak üzere iki Görev Verici olacak! Cassandra Gaia Takımının, Ajax isise Ouranos Takımının Görev Vericisi olacak. Bu Görev Vericileri Güvenli Limanlarda bulabilirsiniz. Cassandra haritanın Batı yakasındaki Güvenli Limandayken, Ajax ise haritanın Doğu yakasındaki Güvenli Limanda ve 1/4 PVE haritasında bulunacak.

  Sadece desteklediğiniz takımın görevlerini yerine getirebilirsiniz. Bir görev sırasında takım değiştirirseniz, bu görev otomatik olarak iptal edilir ve yeni takımınızın görevlerine başlayabilirsiniz. 0 şöhret puanınız varsa, iki takımın da görevlerini yerine getiremezsiniz.

  5 aşamanın tamamı için yeni görevler olacak ve sadece son görev tekrar edilebilecek. ( Son görev her 3 saatte bir kere tekrar edilebilir )

  Etkinlik sandıklarında neler var?
  Etkinlik Hazine Sandığında, Fosfor Cephane, Kalp Kırıcı Cephane, Mojo, Kristal, Kayıp Aşk eylem öğesi veya bir seviye 2 mücevher olacak!

  Delfi'nin Mızrağı'nda neler var?

  Bir Delfi'nin Mızrağı'nı yok etmek için, zıpkın kullanmanız gerekir. Bunları, gemi enkazlarıyla aynı şekilde tespit edebilirsiniz! Bunlar, Fosfor Cephane, Kristal, Gözcünün Bilgisi veya bir adet seviye 1 ya da 2 mücevher olacak!

  Topladığım Ruhlarla ne yapabilirim?
  Lanetli ve Işık Yayan Ruhları, Karaborsa'dan öğeler satın almak için kullanabilirsiniz! Bu öğeler arasında, yeni Gemi Modelleri bulunur. Bunlar, 23 Ağustos günü yerel sunucu saatiyle öğlen 12'de oyuna eklenecektir Etkinlik boyunca Karaborsa'da Fosfor Cephane, Etkinlik Öğeleri ve bir dizi Buff öğesi de bulunacak.

  Yeni gemilerin istatistikleri ne şekilde olacak?

  Gaia Savunucusu gemi modelinin istatistikleri şu şekilde olacak:
  Savunma mücevheri Seviye 13 “Pırıltılı Lapis Lazuli“: 65.000 HP

  Savunma Mücevheri Seviye 7 “Çizik Safir“: 35.000 VP


  Saldırı Mücevheri Seviye 13 “Parlayan Yakut“: %13 top hasarı


  Saldırı Mücevheri Seviye 10 “Kesik Lal“: %10 zıpkın hasarı


  Özel mücevher “Aventurine“: %5 Zırh Plakası Koruması


  Ouranos Savaşçısı gemi modelinin istatistikleri şu şekilde olacak:

  Savunma mücevheri Seviye 13 “Pırıltılı Lapis Lazuli“: 65.000 HP

  Savunma Mücevheri Seviye 7 “Çizik Safir“: 35.000 VP


  Saldırı Mücevheri Seviye 13 “Parlayan Yakut“: %13 top hasarı


  Saldırı Mücevheri Seviye 10 “Kesik Lal“: %10 zıpkın hasarı


  Özel mücevher “Kehribar“: %5 PvP hasarı


  Morphrodite gemi modelinin istatistikleri şu şekilde olacak:

  Savunma mücevheri Seviye 1 “Ezilmiş Lapis Lazuli“: 5.000 HP

  Savunma Mücevheri Seviye 1 “Ezilmiş Safir“: 5.000 VP


  Saldırı Mücevheri Seviye 2 “Parçalanmış Yakut“: %2 top hasarı


  Etkinlik sona erdiğinde Ruhlarım ve Etkinlik Anahtarlarım ne olacak?
  Etkinlik sonunda, Lanetli ve Işık Yayan Ruhlar oyun içi öğelerle takas edilecek. Ayrıntıları, etkinliğin sonu yaklaşırken açıklanacak. Etkinlik Anahtarları da aynı sayıda normal sandık anahtarıyla takas edilecek. Etkinlik sona erdikten sonra, Sikkeler için herhangi bir öğe verilmeyecek.
   
  Son düzenlenen: 26 Ağustos 2014
Konu Durumu:
Mesaj gönderimine kapalı.

Sayfayı Paylaş