Titanların Savaşı 2017

Konusu 'Genel Tartışma' forumundadır ve bibidibabidubu5835 tarafından 3 Ağustos 2017 başlatılmıştır.

Değerli forum kullanıcıları,

Bu forumda aktif olabilmen için öncelikle oyun hesabına giriş yapman gerek, aksi taktirde foruma ulaşamassın. Eğer oyun hesabın yok ise, lütfen kendine yeni bir hesap aç. „Oyun için tıkla“
Konu Durumu:
Mesaj gönderimine kapalı.
  1. evet düzeltme yapılana kadar güzel inci veriyordu şimdi neredeyse 500de 1 ihtimalle veriyor

2. küçük gemilerden inci gelme oranı düşürüldü. Düzeltme yapılacak mı böyle mi devam edecek?

3. Bu saçmalık biraz daha devam ederse cinnet geçiricem. Defalarca yazdık hiç bir şey yapılmadı bu 2 yada 3. gün. Bakın benim 21k itibarım var ve gemim 160k vuruyor yani ortalama güzel bi hesabım var. 85k inciye 100k gülle alıyorum. Bazılarından gülleyi geri verdiği halde bu 100k gülleyi harcıyorum sadece 36k inci kazanıyorum küçük npc lerden. 200 300 tane kesiyoruz 1 yada 2 kere veriyor. Allah aşkına dalga mı geçiyorsunuz ? Yüz kere yazdık küçük npc lerin verdiği daha doğrusu VERMEDİĞİ inci sorunsalını gidip 4 yönlü mü olsun 8 yönlü mü olsun ona cevap veriyorsunuz. Etkinlik çöp oldu. Bonus map falan kesiyorum.En azından daha güvenli malum pvp etkinliği de var aynı anda haritalarda güvenli değil.

La_Scorpio_Rego bunu beğendi.
  4. Cevap istiyoruz çok zor değil. Şunu diceksiniz; sorunu ilettik her hangi bir sorun yok ve böyle devam edecek yada evet onlarda farkında ilerleyen zamanlarda düzelticez.

5. atlas42

atlas42 User

En son vurulan savaşçının dibine yıkımı, en son vurulan yıkımın bulunduğu haritanın yakınlarına da pompei atması gerekir bence.

6. Gangsta53

Gangsta53 User

bugün kaç defa sisteme sıfırdan başladım bitene kadar da darbe bendeydi ama sıralama için puanımı vermedi. nedir bu iş yahu.

7. LeBlanc

LeBlanc User

itibar puanı sıfırlamak için ne yapmak lazım iki gündür yıkımın kor ateşi kesemedim yok atmıyor her yer enkaz dolu bu nasıl bir etkinlik böyle

8. Gangsta53

Gangsta53 User

puanın 5 6 bınlerdeyse ugrasma sıfırlayamzsın. az ise diğer takımın gorevlerını yap

9. sayın forum yetkilileri itibar puanı desteği aldım platoyla görevlerde ve kestiğim npc lerde artış yok genel bir sorunmu var acaba

10. kendi tarafının itibar desteğini almak gerek

11. Janissary

Janissary Guest

Selam @Gangsta53,

Sistem gemileri size ateş etse bile en yüksek darbe sizde olmayabilir.

İyi Oyunlar.

12. itibar destegim 20.001 geçti amaödüller artmadı sadece karaborsadaki kilit açıldı

13. Sadece inci oranları artıyor

14. en kötü gemi 140-150 k vuruyor diyorsunuz benim bilmediğim bişey mi var bu etkinlik içinde benim gemi niye 55 k vuruyor ekstra bişey mi alıyoruz bir yardımcı olursanız sevinirim

15. Etkinlik için Ejder kaplumbağası yuvası getiriyorsunuz. 10 taneden çok rahat 5 tanesinden demir zıpkın çıkıyor. 2-3 tanesinden agwe çıkıyor. Bunları zaten normalde de kazanıyoruz. Nadir birşeyler çıksın ya da hiç getirmeyin. Etkinlik için geldiyse etkinlik için gerekli birşeyler çıksın.

***Y.A.T.T.A.R.A*** bunu beğendi.
  16. KяaL!

KяaL! User

şimdi yaptığımız itibarlar bi dahaki etkinlikte devam edecekmi çünkü itibar sayfasını açınca bundan önceki etkinliklerin itibarkları duruyor

17. karaborsadaki hangi pette özel taş war bilen varmı ? ?

18. atlas42

atlas42 User

19. Gerçekten bende merak ettim ÖZEL TAŞ Bulunan pet varmı karaborsada ?

20. Mu®αт

Mu®αт User

ruhlar neyle takas edilecek ve kaç adet olacak?

Konu Durumu:
Mesaj gönderimine kapalı.