Titanların Savaşı 2016

Konusu 'Genel Tartışma' forumundadır ve Bigpatron tarafından 14 Temmuz 2016 başlatılmıştır.

Değerli forum kullanıcıları,

Bu forumda aktif olabilmen için öncelikle oyun hesabına giriş yapman gerek, aksi taktirde foruma ulaşamassın. Eğer oyun hesabın yok ise, lütfen kendine yeni bir hesap aç. „Oyun için tıkla“
Konu Durumu:
Mesaj gönderimine kapalı.
  1. ●ђр●

●ђр● Guest

Bırakın o da yeteneği yapan adamın farkı / avantajı olsun.

Moderatör tarafından en son değiştirilen: 20 Temmuz 2016
  2. çok haklısınız. yapacak bişey yok

3. Üye ID:
    181/19276716
    bugün 14/2 de titan etkinliği npcsini kesildi bana ödül olarak sadece aşağıdakiler verildi inci verilmedi ilgilenirmisiniz lütfen.
    2016-07-20 07:32:03
    3 x Solon Sikkesi aldın.
    2016-07-20 07:32:03
    73095 TP (Tecrübe Puanı) aldın.

4. 06BABA14

06BABA14 User

10 yuva görevinden sonra dün görev alamamıştım hala bugün de görev alamıyorum yardımcı olabilicek biri varmı ? sorun sadece benim hesabımdamı yoksa herkes yaşıyor mu aynı sorunu ?

5. Bende de aynı sorun var bazıları sonrasında 1 oyuncu batır görevini almış

6. düşük leveldeki arkadaşlar yüksek leveller aşağı iniyor diye şikayet ediyorsunuz ama farkında olmadığınız birşey var yukarıda (16-20) arası sadece 6 harita ve 1 gemi var binlerce oyuncu da 16 ve üstü olduğuna göre %1 şartından dolayı bizler nasıl kasacağız acaba? bu etik mi diyorsunuzda sizler sadece kendinizi düşününce etik oluyorsa o zaman bizim ki de etil oluyor.

7. Işık ve Lanetli Ruh kasamıyoruuuzzzzzz ya sandıklarda da olsun yada iki takım sistemleri de ruh versin ya böyle giderse hiçbirşey alamayacağız karaborsa dan..

8. arakadaşlar etkinlik bitecek nerdeyse boşverin bir şey düzelmez biraz gerçekci olun bu satten sonra.

9. kardeş etil olursa günah olur yapma:DD

10. aşama aşama yenilik gelmiyecekmiydi ya 3 tur aynı aşamayı yaşıyoruz?

11. insanı ayakta tutan haylleridir :D

12. Yada yüzde 10 sandık bonusu taşını kullanarak

13. Etkinlik sandıkları veya diğer Npc'ler (boss hariç) ışık yayan ve lanetli ruh vermeli...

14. kral_messi

kral_messi User

karaborsaya bakmak çok güzel.hani parası olamayn bir çocuğun iç geçirerek yemek yiyenlere bakması gibi bakıyoruz:D

15. hahah bir sandık açtım 1 lanetli ruh verdi çok değişiklik yapılmış ya :D

16. ●ђр●

●ђр● Guest

Zaten ruh çıksın istemiyor muydunuz, sizce de memnun olmanız gereken bir değişiklik değil mi? :)

17. evet istiyoduk ama 5 tane koysalar daha iyiydi tabi şans işi olarak çıkmalıydı oda :)

18. Opoc ve Naida petleri arasında özellik farkı var mı?

19. Hayır.

яoтαsız bunu beğendi.
  20. bu titan etkinliği için etkinlik kodu verdilermi bilgisi olan varmı acaba

Konu Durumu:
Mesaj gönderimine kapalı.