Tasarım Almak İstiyorum. Hangisini Almalıyım?

Konusu 'Yeni Korsan Öğreticileri' forumundadır ve Deko44 tarafından 23 Kasım 2018 başlatılmıştır.

Değerli forum kullanıcıları,

Bu forumda aktif olabilmen için öncelikle oyun hesabına giriş yapman gerek, aksi taktirde foruma ulaşamassın. Eğer oyun hesabın yok ise, lütfen kendine yeni bir hesap aç. „Oyun için tıkla“
  1. Deko44

Deko44 User

Beyler nihayet 30.000 inci birikti. Gemi almak istiyorum ancak oyuna para yatırmadığımdan Ödeme Koşulu isteyen gemileri satın alamıyorum. Mecbur marketteki 4 gemiden birini alacağım. Sizce hangisini almalıyım?

2. canbekli

canbekli User

gemi bos bosuna incini gemiye yatırma biriktir başka yerlerde kulllanırsın.

3. Deko44

Deko44 User

Orası öyle tabi ama gemim ezik olunca da herkes batırıyor. Sinir hastası olacam artık.

4. global avrupa 7 ya da global amerika 3 sunucusunda gemi aç, pve olduğu için tılsımlar hariç savaş olmuyor. Ayrıca Locust tasarımını al baya güzel bir tasarım.

5. canbekli

canbekli User

taşlar onemlı taş seviyelerını yukseltmeye bak.malatyanın neresındensın?

6. Deko44

Deko44 User

Pütürgedenim. Onu zaten yapıcam da bu sunucu da gelişsin diyorum çünkü korsan sınavlarında 5. bitirip 5. haritayı açacağım. Sadece korsan sınavı kaldı. O yüzden sormuştum hangi gemiyi alayım diye.

7. Kardeşim tasarımın hiç bir katkısı olmaz. Sadece geminin ve petin taşları önemli. O yüzden azda olsa sen zor kasıyor da olsan o levelde incini tasarım almak için harcama. Kale yada yetenek açmanı tavsiye ederim. Taş olarakta top hasarı ve isabet taşı olanları tercih et (mümkün olduğu kadar yüksek seviye olsun).