Tarifler

Konusu 'Teknik Sorunlar' forumundadır ve göktürk tarafından 20 Haziran 2022 başlatılmıştır.

Değerli forum kullanıcıları,

Bu forumda aktif olabilmen için öncelikle oyun hesabına giriş yapman gerek, aksi taktirde foruma ulaşamassın. Eğer oyun hesabın yok ise, lütfen kendine yeni bir hesap aç. „Oyun için tıkla“
Konu Durumu:
Mesaj gönderimine kapalı.
  1. göktürk

göktürk User

Merhaba vıp karaborsa da derebeyi topu tariflerinin hepsini aldım.Ancak hiçbiri top oluşturma bölümünde gözükmemekte.Oyunu kapatıp açtım ama gene de gözükmemekte.

2. seviyesiz tarifler olmadıgından senin aldıkların 1. seviye tarif elinde seviyesiz derebeyi varsa 1. seviye yapabilirsin

3. göktürk

göktürk User

senin bahsettiğin farklı benim sorunumise farklı.Ben de haliz hazır da zaten 40 adet seviyesiz derebeyi topu var.Ben karaborsad da safanad ile alınabilen 1.seviye 100 adet,2. seviye 50 adet ve 3.seviye 25 adet derebeyi topu tariflerini almama rağmen top oluşturma bölümünde benim hesap da gözükmemekte kaldı ki daha düne kadar bunlar gözükmekteydi. Yani şuan aldığım malzemeler her nedense görünmüyor hesapda.

4. Bu aralar böyle sorunlar oluyor burç tariflerinde yaşadım bende tarayıcıda gözüküyordu işlemcide gözükmüyorlardı
    Tarayıcı deneyip bakıp orada da gözükmüyorsa subborta yazarsanız daha hızlı sonuç alırsınız

5. göktürk

göktürk User

Ne fayda. 2 farklı tarayıcıda denedim yok görünmüyor. Supporta yazdım direkt suçlayıcı cevab verdiler. Kullanmadığınız ne malum diye. Yahu yalan borcum mu var da durduk yere böyle birşey yazayım. Alınmamış olsa karaborsa da gözükür. Alınmış ve seviyelendirilmiş olsa gemi de gözükür. Ne yapmak lazım arkadaş. Benim sıkıntıma bu şekilde mi yardımcı olunacak.

6. göktürk

göktürk User

Karaborsanın açılması için paket cekmedigim 2.gemime girip baktığım da derebeyi tarifleri görünmekte. Kaldı ki kullandığım tarayıcılar belli zaten Google Chrome ve opera GameX. Supporta yazıyorum ama yardımcı olunacağı yere hakaret vâri bir üslupla cevablar verilmekte. Gir hesaba bak arkadaş. Yalan yere borcum var da yalan mı söyleyeyim. Ha bana de ki yardımcı olamıyacağım . Ben de direk oyunun merkezi olan Almanya merkezle iletişime geçeyim.

7. seyir defterinizde yaptıgınız işlemler gözükmektedir alınmış hali resmini çekerseniz iyi olur zatem kullanılmış olunsa bile onuda seyir defterine işliyecek

8. göktürk

göktürk User

Desenize ilk geldiği günden itibaren bakılacak. Halbuki girip baksalar zaten sorun görünür.

9. Star

Star Board Administrator Team Seafight

Konu Durumu:
Mesaj gönderimine kapalı.