Tarayıcıda '' Oyna '' Butonunun Etkisizleştirilmesi/Hizmet Dışı Bırakılması

Konusu 'Resmi Duyurular' forumundadır ve Star tarafından 23 Kasım 2020 başlatılmıştır.

Değerli forum kullanıcıları,

Bu forumda aktif olabilmen için öncelikle oyun hesabına giriş yapman gerek, aksi taktirde foruma ulaşamassın. Eğer oyun hesabın yok ise, lütfen kendine yeni bir hesap aç. „Oyun için tıkla“
 1. Star

  Star Board Administrator Team Seafight

  Selam Korsanlar,

  '' Flash Çıkışını '' hazırlanmak için bazı testler yapmamız gerekiyor ve bu nedenle de tarayıcıdaki '' Oyna '' butonunu deaktif etmek zorundayız.
  Buton 29 Ekim Perşembe UTC saati ile 11:00, CET saati ile de 12:00'de hizmet dışı bırakılacaktır.
  Tekrar aktif edeceğimiz tarih ise 30 Ekim Cuma günü UTC saati ile 10:30 CET saati ile de 11:30'dur.
  Bu, tarayıcı kullanan oyuncuların bu süre zarfında oyuna erişim sağlayamayacakları anlamına gelmektedir. Seafight İstemcimiz bu durumdan etkilenmeyecektir.

  Seafight Ekibiniz.
   
 2. Star

  Star Board Administrator Team Seafight

  Selam Korsanlar,

  7 Aralık Pazartesi günü tarayıcılarda oyna butonunu hizmet dışı bırakıyoruz. Ayrıca Korsan Gazetesinde Haberler kısmında da duyurusunu zaten yaptık. Bir zaman sonra, en güzel şeylerin bile sonu vardır. Bitmelidir. Bildiğiniz gibi, flash teknolojisi bu yılın sonunda büyük tarayıcılardaki varlığını sona erdirecek. Flash teknolojisinin kapanmasına hazırlanmak adına, Flash tarayıcı istemcimizi kapatma tarihini 7 Aralık olarak ayarladık. Bu noktadan itibaren, Seafight artık yalnızca indirilebilir istemci aracılığıyla ya da sunuma hazır olur olmaz piyasaya süreceğimiz Unity Açık Beta aracılığı ile oynanabilecek.

  Seafight Ekibiniz.
   

Sayfayı Paylaş