Tarayıcı ve Ekran Ayarları

Konusu 'Yeni Korsan Öğreticileri' forumundadır ve MΛЯΞSΛŁ™ tarafından 15 Kasım 2018 başlatılmıştır.

Değerli forum kullanıcıları,

Bu forumda aktif olabilmen için öncelikle oyun hesabına giriş yapman gerek, aksi taktirde foruma ulaşamassın. Eğer oyun hesabın yok ise, lütfen kendine yeni bir hesap aç. „Oyun için tıkla“
  1. Oyunu hangi tarayıcıdan ve hangi ekran ayarlarında oynuyorsunuz bildilendirirseniz sevinirim. Oyun ekranı Chrome'da takılıp bir anda kalıyor. Opera'da Chrome'a nazaran daha az donuyor ama oda bir süre sonra takılıp kalıyor. Şuan Maxthon kullanmaya başladım takılma donma yok diğerlerine göre daha rahat. Birde merak ettiğim ekran ayarlarınız nasıl fikirlerinizi merak ediyorum düşük mü orta mı yüksek mi ? Çözünürlükte söylerseniz sevinirim en yüksek çözünürlükte oynuyorum ama bana bir artısı yoksa düşürebilirim de daha rahat oynamak adına :)

2. kardeşim bu oyun için en iyi tarayıcı aviator dur hiç kasma donma kitlenme yok :)

3. Hemen deniyim Allah razı olsun hocam :)

4. İndirdim kurdum ama flash player sorunu veriyor hocam flash yükledim gene aynı birşey değişmiyor :)