Support (Destek Ekibi) Hakkında

Konusu 'Yardım' forumundadır ve -ЂЦĽĐΌŽỂŘ[TC*] tarafından 16 May 2018 başlatılmıştır.

Değerli forum kullanıcıları,

Bu forumda aktif olabilmen için öncelikle oyun hesabına giriş yapman gerek, aksi taktirde foruma ulaşamassın. Eğer oyun hesabın yok ise, lütfen kendine yeni bir hesap aç. „Oyun için tıkla“
Konu Durumu:
Mesaj gönderimine kapalı.
  1. oyun gorevlileri veya modların bulundugu bi ts veya bı platform varmı derdımı maille anlatamıyorum maillerde 1 gune ancak geliyo benım sorunum cok önemli sızden bilgi alıp bilişim suçlarına şikayette bulunucam lutfen dıkkate alınız

2. capt

capt User

Varda ne sanıyosun seni oraya alıp dinleyeceklerinimi sorunun neyse ya forumdan yada supporttan halledeceksin

3. 2 gundur halletmeye calısıyorum ne dınlıyolar ne anlıyolar artık tak etti hıcbırı ılgılenmıyorkı baştan savma peşinde supporttakıler ben A yazıyorum adama o bana B yazıo

4. capt

capt User

Dediğin gibi bişey olamiycağı için yapıcak bişey yok anlatcaksın artık supporta anlıycakları şekilde

5. Ts sormaktansan da, direk sorununuzu dile getirseniz daha hızlı yardımcı olurlar. Yada eğer farklı bir sorun ise SUPPORT ile irtibata geçebilirsiniz.

6. anlat anlat dilimde tüy bitti zaten :) supportla iletişime gectım zaten ama ya anlamıyolar benı yada anlamak istemiyolar cozemedım

7. capt

capt User

Nasıl bir sorun çok merak ettim :D

8. mahkemeye gıdıcek kadar büyük :)

9. Selam,

Teamspeak yoluyla problemi çözemezsiniz. Bende buradan konu ile alakalı sizi Support ( Destek Ekibi )'a yönlendirmek durumundayım. Kaldı ki Destek Ekibi ile yazışıyorum diyosunuz. Bu durumda yazışmaya devam edin.

Saygılarımla.

10. çavdar ile gorusmek istiyorum çavdar harici kimse bu tıckete cevap vermesse sevınırım çünkü 3 gundur kımse bana yardımcı olamıyor kendısının yardımcı olacagını dusunuyorum

11. Selam,

Lütfen konu ile alakalı Support(Destek Ekibi)a yazınız. Ticketler support ile alakalı. Bir önceki açmış olduğunuz konudada support ile iletişimde olduğunuzu belirtmiştiniz.

Saygılarımla.

Konu Durumu:
Mesaj gönderimine kapalı.