Sunucunun Yeniden Başlatılması Hakkında

Konusu 'Genel Sorular' forumundadır ve kingSo tarafından 1 Haziran 2018 başlatılmıştır.

Değerli forum kullanıcıları,

Bu forumda aktif olabilmen için öncelikle oyun hesabına giriş yapman gerek, aksi taktirde foruma ulaşamassın. Eğer oyun hesabın yok ise, lütfen kendine yeni bir hesap aç. „Oyun için tıkla“
Konu Durumu:
Mesaj gönderimine kapalı.
  1. kingSo

kingSo User

15 dk sonra restart geliomuş npcnin canı 100m eğer 15 dk içerisinde bitiremezsem ki bitiremem ödül alamıycam ve bağlandıgımda npc burada olmıycak mı ?

2. Selam,

Sunucu yeniden başlatıldığında, sistem gemilerinin kalması gibi bir durum maalesef söz konusu değil.

Saygılarımla.

3. kingSo

kingSo User

30 dakikadır npcye gülle atıyorum restartın atılmasına 15 dk kala uyarı veriyor şimdi ben napayım güllemide ödülümüde alamadım harcadığımm agwe triton zamana yazık

4. kingSo

kingSo User

uyarıyı vrdi ben görmedimde değil uyarıyı aldığımda 350-400k gülle gitmişti bile kesilmeyeceğini anlayınca oradada bıraktım

5. Noddegamra

Noddegamra Guest

Merhaba,

Bu konuda maalesef yapacak bir şey bulunmamaktadır. Sunucunun yeniden başlatılması oyunda bulunan bazı sorunların giderilmesi ve oyuncuların daha iyi bir ortamda oyun oynayabilmesi içindir. Anlayışınız için teşekkürler. Ayrıca benzer konular birleştirilmiştir.

İyi oyunlar, iyi forumlar.

Konu Durumu:
Mesaj gönderimine kapalı.