Sunucuların Birleştirilmesi Hakkında

Konusu 'Kullanıcı Köşesi' forumundadır ve «КяǎŁǍяťuя» tarafından 13 Ocak 2018 başlatılmıştır.

Değerli forum kullanıcıları,

Bu forumda aktif olabilmen için öncelikle oyun hesabına giriş yapman gerek, aksi taktirde foruma ulaşamassın. Eğer oyun hesabın yok ise, lütfen kendine yeni bir hesap aç. „Oyun için tıkla“
?

Global 6 serveri hakkında oyuncu azlığını gidermek için diğer serverlar ile birleşmelimi?

1. EVET KESİNLİKLE ÇOK AZ OYUNCU VAR SIKILIYORUZ

oy sayısı 42
    44,7%
  2. HAYIR BÖYLE İYİ

oy sayısı 52
    55,3%
  1. serverlerin birleştirilmesi tekrar ele alınmalı ilk zamanlarda serverler birleştiğinde çok iyiydi ama şimdi yine eski haline döndü tr serverlerine bi ysbancı server atılması lazm

*_*ИİL●APO*_* ve ŴΛЯЯłФЯ bunu beğendi.
  2. katılıyorum. savaşlar büyüyecek ve daha zevkli bir oyun çıkacaktır karşımıza.

3. yalnız şöylede bır sıkıntı var cok kalabalık bır serverde hem kasılmak hemde gelısmek zor olmaz mı ?

HaYaLiMLeYaŞa-banlym bunu beğendi.
  4. Menetli

Menetli Guest

Selâm ,

Mega sunucusu(TR-1-2-3) sadece Türk oyuncularına ait bir platformdur.Bu sunuculara ek olarak yabancı bir sunucu ekleneceğini ben kendi şahsıma sanmıyorum.Ama bu Seafight ne zaman ne olacağı belli olmaz.;)

Saygılarımla.

5. kasmak isteyen hertürlü kasılır çoğu oyuncu yeni bir heyecan bekliyor

bu oyunda almanlar ne isterse o olur hatta bir ara gündeme geldi sonra kalktı neden kalktı bilmiyoruz :)

Moderatör tarafından en son değiştirilen: 14 Ocak 2018
  6. bu konuyu ıncelemenızı tavsıye ederım burada arkadaslar guzel bır acıklama yapmıs :)

7. gerçekten çok sıkılıyoruz

Son düzenlenen: 18 Şubat 2018
  8. Boyle olacagi belliydi ki..Herkes kisi az olur kafamiza gore kasariz diye sonunu hesap etmeden atladi servera

9. bencede birleşmeli çok sıkıcı yapıcak birşey yok her gün aynı düşmanlar

10. Noddegamra

Noddegamra Guest

Merhaba,

Öncelikle forumda büyük harf kullanmak yasaktır, lütfen mesajınızı düzenleyiniz. Bu konu hakkında şu an için herhangi bir bilgi bulunmamaktadır. Fikir havuzu ve düşünceler bölümünde konu açıp detaylı şekilde fikir ve düşüncelerinizi belirtebilirsiniz.

İyi oyunlar, iyi forumlar.

11. Fikir ve düşünceler kısmı pek ilgi görmediği için buraya yazmak istedim

12. ya zaten kalabalıktan kaçtık geldik buraları feth ettik bırak yakamızı ünal olan rakibi batır işte fazlasını sonra batırırsın :D

13. Menetli

Menetli Guest

Selâm ,

Her bölümün bir kuralı vardır.Bu konu altında devam etmeniz durumunda konu kapatılacaktır.

Saygılarımla.

14. eklensin bize mega server 5:D

15. Rakipli

Rakipli User

Global 6'da gayet iyi oyuncu var, gemilerinizi bottan çıkarırsanız bunu görürsünüz :)

Oyuncu olmadığından dolayı serverler birleşsin demişsinizde, oynamış olduğunuz serverde haçlı ordusu gibi alyansınız var. Bütün filoları etrafınızda toplamışsınız. Heyecan istiyorsanız alyanstaki filoları dağıtın bakalım heyecanın dibini yaşarsınız o zaman :)

Mu®αт bunu beğendi.
  16. sana kesinlikle katiliyorum. hem kalabalik olunca yeni olanlar nasil kasilacak onu merak ediyorum ben :)

17. Bigpatron

Bigpatron Team Leader Team Seafight

Heyecan isteyen kimse ile dost olmaz bütün sunucuya savaş açar :p:p

Kaprissss ve *_*ИİL●APO*_* bunu beğendi.
  18. Bigpatron gemiye bi 5000 top yeri koy da tüm sunucuya değil, tüm serverlara savaş açayım. Demekle olmuyor kısacası ;)

*_*ИİL●APO*_* bunu beğendi.
  19. aynen bizim gibi efendim hahahhahahah:D

⚔️Č¡ηŚ⚔️ bunu beğendi.
  20. bi 5000 topta ben alıyım mümkünse tüm haçlıları öldüreyim hahahhaha

кöякσяѕαη bunu beğendi.