Sunuculardaki Güç Dengeleri Hakkında

Konusu 'Fikir Havuzu ve Öneriler' forumundadır ve ·єαglє· tarafından 22 Haziran 2018 başlatılmıştır.

Değerli forum kullanıcıları,

Bu forumda aktif olabilmen için öncelikle oyun hesabına giriş yapman gerek, aksi taktirde foruma ulaşamassın. Eğer oyun hesabın yok ise, lütfen kendine yeni bir hesap aç. „Oyun için tıkla“
  1. Serverlerin tekrar gözden geçirilmesi gerekli.
    Bazı serverler adaletli iken bazıları tam tersine..
    Örneğin iskandinavya serverinde şuanda adalat tek bir alyansta öteki alyansın adaları almayada gücü yok. ve oyun zamandan zamana sıkıyor. bunu iletiniz.

2. adaların dp si düşmelidir küçük filolarda ada alma sansı elde etmeli

3. Selam,

Sunuculardaki alyanslara biz ne gibi bir yaptırım uygulayabiliriz? Güçlü alyans ya da güçsüz alyans, bunu oyuncular belirler. Bu bir korsanlık oyunudur. Konu ile alakalı adalet aramak ne kadar doğru bilmiyorum. Güçsüz olan alyans demek yönetemiyor ki oyuncular diğer tarafı seçiyor. Oyunculara bu konuda kimse müdahale edemez.

Saygılarımla.

4. Evet doğru bizde zaten oyuncular küçük alyansa gelsin demiyoruz , ama önceden oyunda adalar her gün değişirdi şimdi ise yaklasık 2 senedir herhalde belkide daha fazla adalar bir alyansta . Bu sizcede seafightin rekabeti artırıcı önlemler almasını gerektirmiyormu , adaları kimse beklemese ben sabaha kdar boş olsam gidip alamam o adayı . 20 kişilik filom olsun yine alamam burada kulelerin gücü çok fazla bu azaltılmalı , adaları da kuleler değil oyuncular korumalıdır

Somberlain, *TURKcrazy*pvp ve TheBest™ bunu beğendi.
  5. TheBest™

TheBest™ User

Tamamen katılıyorum.

6. _durabi_

_durabi_ User

siz adalara sıkan çekicileri 30 dk dan 10 dk ya indirirseniz ve kadokların canını 2 kat artırırsanız adalar yıkılmaz o esnekliği tamamen elimizden aldınız ada savaşlarını yok ettiniz ne zevk kaldı ne de heyecan forum admini oyunu iyi okumak lazım alyansı 5 yaşındaki çocuk bile yönetir ama siz aslanı kediye boğduruyorsunuz oyunculara müdahele etmek oyunun formatını değiştirmekle mümkün yani siz bize müdahale ettiniz ilk başlıkdaki durumda bahsettiğim konudan dolayı sonuç herkes adanın heyacanını yaşamak için yıkılmaz adalarınızın güçlü taraflarına akın ediyor sizlere çok kızgınım oyun yönetimi ada konusunu bir türlü çözemiyor oyuna para harcamayan botçular özellikle adaları çok olan alyanslara katılarak kar elde ediyorlar sayı bu yüzden artıyor rakip adalara sıkan alyansların sayısı bu yüzden düşük kısaca oyununun formatını oyuncular değil seafight yönetimi bozmuştur.Raporlarınıza objektif bir yöneticisi iseniz bunuda ekleyin dicem de maalesef adalar gibi burdada itilmiş kısımdayız

7. aynen adalardaki kadok savunması çok anlamsız

•کëwøпτë• bunu beğendi.
  8. diğer arkadaşlar destek bekliyoruz konuya

9. destek deriz ama sonuç sıfır

10. mdanis

mdanis User

Zorluk olmayınca oyundan ne zevk alıyorsunuz. Filoca güçlenmek zaman aldıgı için kısa yoldan zorlugu kaldıralım kafasında bir durum bence bu. Eskiden yetenek,kale,top vs. kasmak daha zordu. Şimdi yeni başlayan bir oyuncu gayet kendi emeğiyle kısa zamanda gemi yapabiliyor. Adaya 2 sistem yollayıp düşürmekte 10 kişi ile yapılabilicek bir durum. Ama inci bagısı yapıp cadoc dikmek ya da sistem için tac harcamak fuzuli göründüğü, bireysel kazanc sağlamadıgı için güç dengesi yok deniliyor. Eleştiri mahiyetinde yazmak istedim. Amacım köstek olmak değil. İyi oyunlar dilerim.

11. hocam o çağırdığınız şeyi nasıl çağırıyorsunuz ben bilmiyorum ama adalar sencede hergün değişse millet ada başında beklese daha iyi olmazmı

12. 10 gemı ıle ada düşürmek mı yav bı gıt ha soyle bısı var adaya sıstem yanı cekıcı veya suda yürüyen gonderdıgımızde adaya eskıden 30 dk boyunca sıkıyordu o zaman bır sans oluyordu sımdı 10 dk ya düşürdüler ımkanı yok yıkılmaz adalar