Sohbet Hakkında

Konusu 'Genel Sorular' forumundadır ve *●»мบнтαr«●*[₣®M] tarafından 21 Haziran 2018 başlatılmıştır.

Değerli forum kullanıcıları,

Bu forumda aktif olabilmen için öncelikle oyun hesabına giriş yapman gerek, aksi taktirde foruma ulaşamassın. Eğer oyun hesabın yok ise, lütfen kendine yeni bir hesap aç. „Oyun için tıkla“
Konu Durumu:
Mesaj gönderimine kapalı.
  1. Selam,

1-) Alyans savaşları hakkında , savaş yapılan sunucular var. Sanırım sizin sunucunuzda yapılmıyor.
    2-) Oyun kendisini çok geliştirdi.(Kaleler,Toplar ve top seviyeleri,Yetenekler) Ama yeni oyuncular için bir fikriniz varsa bunu Fikir Havuzu ve Düşünceler forumunda bizimle paylaşın , rapor edeyim.
    3-) Kayıp aşk ve mum konusunda çok haklısınız. Fakat kayıp aşk , kayıp aşktır ve mum ise mumdur. Bu nesnelerin oyunda birer görevi vardır ve buna farklı anlamlar yüklemek çok anlamsızca ve yersizce bir harekettir. Ama bununlada ilgili bir yaptırım istiyorsanız , yine güzel bir dille özet halinde Fikir Havuzu ve Düşünceler forumuna yazınız.
    4-) Chat konusunda zaten küfür edildiğinde , Destek Ekibi hesapları inceleyip gerekeni yapıyor.
    5-) Herzaman söylediğimiz gibi, bot kullanımı cezaları merkez ekibimiz tarafından bot algılama sistemi çalıştırılarak , belirli aralıklarla
    otomatik olarak veriliyor.

Saygılarımla.

burdaki 4- maddeki açıklamanıza katılmıyorum. aynı oyuncu birer gün arayla chatte küfür ediyor hakaret ediyor tehdit ediyor ve gereken yapılmıyor. bu elemanın oynadığı gemide yeni satın alınmış bir gemi. gemi satın aldığınıda ortaya support belirleyebilir. gemi satın alması o ayrı bir konu. burda 4 cü maddede belirtiğiniz konuya hiç katılmıyorum bu oyuna para emek ve zaman harcıyoruz bir tane kendini bilmez eleman chtatte küfür ediyor birer gün arayla ve gemisi acık göstermelik 5-10 dk ban atmakla bu işler olmuyor. hergün chtte kfürler hakaretler havada uçuyor. söylenecek çok şey varda neyse. supporta yazıyor yine de küfür edenin gemisine işlem yapılmıyor eleman oyunda ve yine chatte pervasızca küfürlerine devam ediyor.

2. Selam,

Anlıyorum. Fakat buradan size söyleyebileceğim tek şey , bağlı olduğunuz Support(Destek Ekibi) ile iletişime geçmenizdir. Forum üzerinden konu ile alakalı size destek sağlayamam.

Saygılarımla.

Konu Durumu:
Mesaj gönderimine kapalı.