Sistem Gemileri Hakkında

Konusu 'Kullanıcı Köşesi' forumundadır ve Binbaşi_61 tarafından 4 Ocak 2018 başlatılmıştır.

Değerli forum kullanıcıları,

Bu forumda aktif olabilmen için öncelikle oyun hesabına giriş yapman gerek, aksi taktirde foruma ulaşamassın. Eğer oyun hesabın yok ise, lütfen kendine yeni bir hesap aç. „Oyun için tıkla“
?

hangi haritada ne çıkıyor

1. bilmem

57,1%
  2. bekle atıyorum

57,1%
Birden fazla oy kullanılabilir.
Konu Durumu:
Mesaj gönderimine kapalı.
  1. capt

capt User

Genel sss de varmış cevabın sende bak istersen bende cevaplıyım 26/1-26/2-27/1-27/2-28/1-28/2-29/1-30/1 bu haritalarda varmış maalesef 2 level daha yükselmen gerek

2. €mr€

€mr€ User

3. Selam,

Sorunuz çözüme kavuştuğu için,konu kilitlenmiştir.

Saygılarımla.

4. Selam,

Cevabınız için teşekkürler @RÜZGAR*1
    Soru çözüme kavuştuğu için, konu kilitlenmiştir.

Saygılarımla.

5. ruh12

ruh12 User

otoriter admirali hangi gemiden cıkmaktadır

6. Selam,

Keskin Bakışlı sistem gemisi batırmanız gerekmektedir.

Saygılarımla.

7. Yavru Akkoro
    ne zaman çıkıyor bilginiz varmı 3.5 saatir bekliyorum çıkması için ne yapmam lazım1-2 haritalarında

8. Noddegamra

Noddegamra Guest

Merhaba,

Yavru akkoro sistem gemisinin haritada görülme süresi hakkında bir bilgi maalesef bulunmamaktadır. Fakat yavru akkoro haritada sürekli dolaştığı için denk gelmemiş olabilirsiniz. Lütfen aramaya devam ediniz.

İyi oyunlar, iyi forumlar.

9. Bu 2 npc hiç bir haritada yok hatadan mı cıkmıyo yoksa başka npc vurupda mı cıkartcaz ?

10. bugün ikisiylede malesef karşılaştım tam rezalet npc ler :D

11. daha dune kadar bende karşılaştım hatta dedım sunları kaldırsalar da takılmasalar peşımıze diye ama bugun lazım oldu işte :)

12. Selam,

Roho sistem gemisi : 1 ve 20 arasında bulabilirsiniz.
    Lobo sistem Gemisi: 1 ve 20 arasında bulabilirsiniz. Hata olduğunu düşünmüyorum çünkü ben iki sistem gemisinide bugün birçok defa gördüm.

Saygılarımla.

13. 30,1 haritasındaki altın geyik neye göre atıyor ? belirli saatlerde atıyorsa hangi saatler bunlar ?

-***YENİLMEZ***- bunu beğendi.
  14. 06:00 / 12:00 / 18:00 / 24:00 saatlerinde atıyor diye biliyorum.

15. Selam,

6 saat arayla atılıyor. Sabah sunucu yenilendiği zaman atılıyor ve daha sonra 6 saat ara ile atılıyor.

Saygılarımla.

16. Zafer haritaları görevinde hiddetli ejderha istiyor bu npc veya canavar hangi haritada ?

17. Selam,

Hiddetli Ejderha bir sistem gemisidir. Nerede bulunduğu , ne ödül verdiği ve darbe puanını aşağıda sizinle paylaştım.

- Hiddetli Ejderha

- Darbe Puanı : 100.000
    - Verlien Hasara Bağlı Ödüller : 70 İnci , 400 Tecrübe Puanı
    - Bulunduğu Haritalar : 11,12,13,14 ve 15

Saygılarımla.

18. balyoz19

balyoz19 User

Bu karkinosu nerde bulacagız

19. Selam,

Karkinos sistemini 8-9 ve 29 haritasında bulabilirsiniz.

Saygılarımla.

20. saltı

saltı User

10 addanc ile baslayan 21 lwl gorevler serisi hangi gorevlerden oluşuyor acaba ?

hrms savaçcı sistem gemisini ele geçirmemiz için ele geçirme puanımızın kaç olması gerekir?

Moderatör tarafından en son değiştirilen: 16 Nisan 2018
Konu Durumu:
Mesaj gönderimine kapalı.