Sistem Gemileri Hakkında

Konusu 'Kullanıcı Köşesi' forumundadır ve Binbaşi_61 tarafından 4 Ocak 2018 başlatılmıştır.

Değerli forum kullanıcıları,

Bu forumda aktif olabilmen için öncelikle oyun hesabına giriş yapman gerek, aksi taktirde foruma ulaşamassın. Eğer oyun hesabın yok ise, lütfen kendine yeni bir hesap aç. „Oyun için tıkla“
?

hangi haritada ne çıkıyor

1. bilmem

57,1%
  2. bekle atıyorum

57,1%
Birden fazla oy kullanılabilir.
Konu Durumu:
Mesaj gönderimine kapalı.
  1. x.ΛŦΛ.x

x.ΛŦΛ.x User

:D :D :D bende 32 pazartesi 33 olacağım inşallah

2. HRMA intikamı kaç saatte bir atıyor yoksa bir npc kesincemi çıkıyor

3. Sistem gemileri hakkında detaylı bilgi için tıklayın.

4. x.ΛŦΛ.x

x.ΛŦΛ.x User

HRMA İntikam[​IMG]10.000.00020.000- 2 x Milletler Topluluğu Paralı Askeri (Şansa Bağlı)
    - 2 x Milletler Topluluğu Muhafızı (Şansa Bağlı)
    - 300 Taç
    - Tahta Kaplama - Balta
    - Zincir Zırhlı
    - Gömlek
    - Filinta
    - 80.000 İnci
    - 1.500 Taç
    - 200.000 TP
    - 1.000 Amiral Puanı
    - 1x Milletler Topluluğu Muhafızı (Şansa Bağlı)
    - 1 x Milletler Topluluğu Paralı Askeri (Şansa Bağlı)
    21/1-21/2-22/1-22/2-23/1-23/2-24/1-25/1- 50 Adet HRMS Şöhreti Sistem Gemisi Batırılması Gerekmektedir.

5. merhaba sayın forum yetkilileri bu roho npc sine belli bir hasar verdikten sonra gülyabaniyi ortaya çıkarıyor ona ateş etmeye başladığım sırada elit gülleyle 4 atışta bitiriyorum fakat o süre zarfında(not doldurma sürem 3.19) roho kendini tamir edip dp sini fulluyor bu nasıl bir iştir acaba bu şekilde olduğu istediğim kadar uğraşayım bu npc bitmez bu npc de bir sıkıntı var sanırım bu konuda beni aydınlatırsanız sevinirim saygılar

6. redo7

redo7 User

gülyabani 1 kere çıkıyor sadece

7. evet öyle ama rohaya sıkmaya devam ettiğim zzaman 2 seferde çıktı ve tekrar kendini tamir etti roho

8. x.ΛŦΛ.x

x.ΛŦΛ.x User

Selam,
    Roho'ya belli bir süre vurduktan sonra hemen dibine gulyabani sistemini atar (2 defa atıyor) bu sistemi kestikten sonra tamir olamadan bitire bilirsiniz.
    Roho[​IMG]2.000.000--- 1.000 İnci
    - 3.000.000 Altın
    - 10.000 TP
    1-2-3-4-5-6-7-8-9-10-
    11-12-13-14-15-16-17-
    18-19-20

9. Noddegamra

Noddegamra Guest

Merhaba,

Cevaplarınız için teşekkürler. HRMA intikam sistem gemisini çıkarabilmeniz için 50 adet HRMS şöhret batırmanız gerekmektedir. Sistem gemileri hakkında detaylı bilgi için lütfen burayı ziyaret ediniz.

İyi oyunlar, iyi forumlar.

10. 2018-04-08 11:13:49
    Drakir Hrell adlı oyuncunun gemisini batırdın.
    2018-04-08 11:13:49
    3298 TP (Tecrübe Puanı) aldın.
    2018-04-08 11:13:49
    2143 x İnci aldın. bu npc güzel miktarda inci veriyor fakat çoğu oyuncular tabii her zaman olduğu gibi yine bot sistemiyle inci kasıyor ışık tılsımı veya behede kasılmaz çoğu kişi ama bu gemi üzerinden taramalar sıklaşırsa bot kullanan kişiler kısa zamanda tespit edilir bence.

11. x.ΛŦΛ.x

x.ΛŦΛ.x User

Selam,

Böyle bir durum şuanda olanaksızdır yetkili birime support'a mesaj attığınız takdirde düzenli tarama yaptıklarını size bildireceklerdir eğer ki bahsettiğiniz şekilde bot kullanımı olsaydı kullanan oyuncular gereken ceza alırlardı.

İyi Forumlar , İyi Oyunlar.

12. mesela oyunda aktif olan bir kişi gelipde benim yada başkasının sıktığı bir gemiye sıkmaz adamlar hemde elitle kesiyor hem inci hem lig puanı kasıyorlar dünden bu tarafa denk geldiğim gemiler bot sistemiyle çalışıyor global avrupa serverindeyim resim çekme işinden pek anlamıyorum ama bizde bu oyunun içinde aktif olan biri olarak hangi geminin aktif hangi geminin bot olduğunu bilecek kadar oyunda tecrübeye sahibim saygılar

13. x.ΛŦΛ.x

x.ΛŦΛ.x User

Bahsettiğiniz durumun farkındayım aynı şekilde bende gözlemliyorum ama sistem tarafından normal oyuncu olarak algılanıyor bu durumda bize verilen cevaplar gereği attığımız kayıtlar video fotoğraf vb. hiç bir işe yaramıyor sistem algılamadıkdan sonra o kullanıcı normal bir oyuncu kabul edilir.

14. biz buradan yazalımki forum yetkilisi kişilerde geri bildirim yapsınlar o zaman biraz daha üzerine düşerler bu durumun supporta yazsam verilecek cevap elden ban uygulaması yapamıyoruz sistem tespit edecek dir derler..

15. x.ΛŦΛ.x

x.ΛŦΛ.x User

Oyun donması sorunu çözülemezken bot sorununun yıllardır yaşattığı mağduriyetin çözüm bulacağından ümitsizim.

16. Selam,

Arkadaşlar bildiğiniz üzere banlar bot algılama sistemi tarafından algılanıp, merkez ekibi tarafından atılıyor. Tamam kabul ediyorum yakalanmayan gemide çok. Fakat sizde takdir edersinizki, yakalanan oyuncuda çok. Umarım bot kullanan oyuncular en kısa süre içerisinde gereken cezayı alırlar.

Saygılarımla.

[ASİL]COMMANDER ve x.ΛŦΛ.x bunu beğendi.
  17. Selam,

Konu çözüme kavuştuğu için, kilitlenmiştir.

Saygılarımla.

18. €mr€

€mr€ User

Vovoi görevlerinde avcılar bayır diyor nedir bilen varmı

19. capt

capt User

Yakında beylikdüzü isimli npc bekliyoruz yetkililer dikkate alıp iletiniz :) ben 28de gördüm onun dışında hangi haritalarda vardır bilemiyorum

[ASİL]COMMANDER bunu beğendi.
  20. €mr€

€mr€ User

24 levelim :€ saolun​

Konu Durumu:
Mesaj gönderimine kapalı.