Sıralama Ödülleri Hakkında

Konusu 'Genel Sorular' forumundadır ve 61lazoğlulaz61 tarafından 14 Haziran 2018 başlatılmıştır.

Değerli forum kullanıcıları,

Bu forumda aktif olabilmen için öncelikle oyun hesabına giriş yapman gerek, aksi taktirde foruma ulaşamassın. Eğer oyun hesabın yok ise, lütfen kendine yeni bir hesap aç. „Oyun için tıkla“
Konu Durumu:
Mesaj gönderimine kapalı.
  1. Selam,

1- Forumda büyük harf kullanmak yasaktır öncelikle lütfen mesajınızı '' Düzenle '' kısmından düzenleyiniz.
    2- Size bir önceki mesajımda gereken cevapları vermiştim. Kapatıldı diye iddia ettiğiniz konu kapatılmadı , kilitlendi. Genel sorulara açtığınız konulara yeterli cevabı verdiğime inandığım an konuyu kilitlemek ile yükümlüyüm.
    3- Şirkete para yatırmıyorsunuz. Yani bu bir bağış değil. Kendi zevkiniz için kendi bütçenizden para harcıyorsunuz. Birde bu pencereden düşünelim.
    4- Sayın ICM'miz Artemisinde söylediği gibi bu ülkemiz hükümetince kaynaklanan bir yasak. Ayrıca bir tek türkiye değil bu problem '' İtalya, Amerika Birleşik Devletleri '' gibi bazı ülkelerde yasaktır.
    5- Gemi satışı hakkında kim satıyor ve alıyorsa bu onun problemidir. Bedelleri olur. Bence siz böyle şeylerle ilgilenmeyin. Boşverin.
    6- @61lazoğlulaz61 İşimden olacağım bir durum söz konusu değildir. Bizlerde sizlerin stres topları değiliz. Elimizden gelen hizmetin en iyisini vermeye çalışıyoruz. Ben ve diğer yetkili arkadaşlarımda bu etkinlikten faydalanamazken , bizden nasıl bir açıklama bekliyorsunuz? Umarım bu sorun ileriki günlerde çözüme kavuşur. Yeterli cevabı verdiğime inanıyor , konuyu kapatmıyor , kilitliyorum.

1-Tamam Küçük Yazayım Güzel Kardeşim

2-bir önceki mesajda verdigin cevapların karşılıklarını az önce kilitlenen konumda verdim kilitlenen konu ha kapatılmış ha kilitlenmiş bir farkı yok yeterli cevap hiçbir şekilde veremiyorsun

3-evet kendi zevkimle para harcıyorum ama neden burda bir ayrımcılık yapılıyor konu bu zaten neden kanun mantığı düşünülerek yapılmıyor ?

4-Artemis in de dediği gibi evet gene bir mantık açıklaması neden bu ülkeler düşünülerek yapılmıyor etkinlik canım kardeşim neden yasal mantık var neden lig sistemi gibi degil tutup burayada lig sisteminde gülle harcıyorsun vs deme bana sakın bu etkinlikte de parça topluyorsun o parçalarla yapıyorsun tahminini

5-evet gemi satışı beni ilgilendirmez tavsiyen için teşekür ederim canım kardeşim benim söylemim herkezin yavaş yavaş oyunu bıraktığı söylemiydi

6-sana stres topumuzsun vs demiyoruz güzel kardeşim biliyorum sende oyuncusun ama bunlara göz yumuyorsun mesela konuyu kilitleyip yetkililere bildirdik demen saçma geliyor insanlara anladınmı kardeşim siz ve diger arkadaşların neden üst yetkililere bir açıklama yapmıyorsunuz dedigin gibi elinden gelen hizmetin en iyisini vermeye çalışıyorsun o zaman elinden geleni ardına koyma kardeşim sözüm sana değil sen seçilmiş basit bir görevlisin bunu unutma sözüm üst düzey yetkilileredir umarım bu sorun çözüme kavuşur evet :) konuyu kapatman ile kilitlemen aynıdır dediğim gibi iyi günler kardeşim umarım bu konuyuda kilitlersin

2. Noddegamra

Noddegamra Guest

Merhaba,

Daha önce açmış olduğunuz konuda bulunan sorularınızı yetkili arkadaşım cevaplamıştır. Etkinlik sıralama ödülleri hakkında alınan karar bizim kararımız değildir ve elimizden bir şey gelmiyor. Tamamen yasal durumlardan dolayı bu şekilde bir durum söz konusudur. Maalesef yapabileceğimiz bir şey bulunmamaktadır. Anlayışınız için teşekkürler.

İyi oyunlar, iyi forumlar.

Konu Durumu:
Mesaj gönderimine kapalı.