Öneri Sezon

Konusu 'Fikir Havuzu ve Öneriler' forumundadır ve ●●●вℓαcкρєαяℓ●●● tarafından 31 May 2022 başlatılmıştır.

Değerli forum kullanıcıları,

Bu forumda aktif olabilmen için öncelikle oyun hesabına giriş yapman gerek, aksi taktirde foruma ulaşamassın. Eğer oyun hesabın yok ise, lütfen kendine yeni bir hesap aç. „Oyun için tıkla“
  1. Merhabalar

Şu an ki sezon ödüllerine bakınca saçma bir sistem var gibi geldi. Şu şekilde

Sezonluk görevleri yapınca malzeme olarak dünyayaran topu malzemeleri veriyor. Ama tarifi piyasada yok. Sezon görevlerinde de tarif olarak dünyayaran 4 tarifleri veriyor. Daha önce bunun konusu forumda açıldığında;

''Daha önceden etkinlik vesairelerle herkes dünyayaranlarını aldı. O yüzden oyun yükseltme tariflerini veriyor.'' diye bir fikir söylendi.

Ama madem herkes aldı. Neden temel dünyayaran topu malzemeleri veriyor. Hadi verdi diyelim. Üretmeye tarif yok. Tarifleri de tarif satışı zamanında alman gerekiyor. Her seviye top yükseltmek için 2 adet alt seviye topa ihtiyaç var. Bu demek oluyor ki 4. seviye dünyayaran yapmak için 16 adet temel toptan lazım; ve tarifleri de. Bu açıdan bakıldığında satılan temel dünyayaran tariflerine de para vermek saçma oluyor. Onun yerine herhangi bir etkinlik paketi zaten 10 15 civarı üst seviye top veriyor. Temel tarife para vermektense bu paketlerden almak daha mantıklı. O yüzden sezonun verdiği top üretim malzemeleri çöplükten başka bir şey değil.

Bu konudaki önerim şöyle olur. Sezon başladı. Geriye dönük yapılabilir mi bilmiyorum ama. Sezon görevlerindeki yükseltme tarifleri kalsın. Fakat top üretim malzemelerinin bir üst segment top olan burç topu üretim malzemeleri olarak değiştirilmesi daha mantıklı olur kanaatindeyim.

Teşekkürler

گŦĬŁĬگŦ~54! bunu beğendi.
  2. şu andada kimse top derdinde değil ya tasarım alma yada verilen buff lar

3. Belli bir seviye üstü değil evet. Ama o top derdinde olmayanlar için iyice çöp işte bu top materyalleri. Hiç bir halta yaramıyor yani. Büyük gemiler için de orta ve düşük seviye gemiler için de boş malzeme.