Sezon Sandıkları

Konusu 'Yeni Korsan Öğreticileri' forumundadır ve karthagos tarafından 3 May 2020 başlatılmıştır.

Değerli forum kullanıcıları,

Bu forumda aktif olabilmen için öncelikle oyun hesabına giriş yapman gerek, aksi taktirde foruma ulaşamassın. Eğer oyun hesabın yok ise, lütfen kendine yeni bir hesap aç. „Oyun için tıkla“
  1. karthagos

karthagos User

Bu sezon için sandıkları açmış olanlar fotoğrafını atabilir mi? Elimde 3 tane anahtar var ve 4. kademedeyim şuan. Hangi kademeleri açmam gerektiğini bilemiyorum. 10. kademeye kadar gelebileceğimi de sanmıyorum gemim o kadar güçlü değil ve levelim de yetersiz zaten. En fazla 8'e kadar gelebilirim belki. 8. kademeye kadar hangi sandıkları açmalıyım?

2. karthagos

karthagos User

Yaptığım hesaplara göre 6. sandığa kadar gelebiliyorum en fazla

3. Sana tavsiye hiç bir sandığı açma gelebildiğin limit nereye kadarsa bekle sonra dön arkana bir bak neyi alırsam gemime daha yararlı olur ona göre aç :)

MΛЯΞSΛŁ™ bunu beğendi.
  4. En avantajlı olan sandıklar 3,5,8,10.Sandık açmak için çok erken önünde daha 3 ay bulunmakta.Sandıkları en son açarsın amacın bol bol görev yapıp açabildiğin kadar aşama açmak olsun.Limitini doldurunca dediğim sandıklardan hangisi olursa açarsın.

ғrαυde bunu beğendi.
  5. karthagos

karthagos User

cevaplarınız için çok teşekkürler