Seviye

Konusu 'Yeni Korsan Öğreticileri' forumundadır ve -siyah_inci_61- tarafından 9 Şubat 2019 başlatılmıştır.

Değerli forum kullanıcıları,

Bu forumda aktif olabilmen için öncelikle oyun hesabına giriş yapman gerek, aksi taktirde foruma ulaşamassın. Eğer oyun hesabın yok ise, lütfen kendine yeni bir hesap aç. „Oyun için tıkla“
  1. 15 seviyeyim sadece gülle rampam var oda 6/8 265 top yerim var oyukla düz 5500 elit ile 28k vuruyorum 25vudu 240x 30luk topum var .
    seviye kasıp vudu toplarını fullesem elit ile hasarım artar mı yani etkinliklerden kar edermiyim.

2. 22BOSS22

22BOSS22 User

dostum 13 14 15 haritalara drakil hell son atışını çal güne 200k yakn inci kasarsan 4 5 aya full yaparsn gemiyi en iyi taktik bu ama cok kar etmek isitiyorsan etkinlikten top paketi çekmen lazım

3. drakil hell değişti amaya verdiğin hasara göre veriyor şimdi inciyi

4. en az 21 level ol derim.
    oyunda en karlı sistem zaten drakirler. 21 levelde savaşçıları ele geçirmeden bedavadan paralı asker alırsın hem 30 top yeri verir hemde npc isabet olasılığı değerini yükseltir. hem drakir vuruken sana fayda sağlar hemde etkinliklerde kasılırken. oyukla bile inci kasmak istiyorsan buzlu tırpan kesebilirsin 70k dp si var 50 kesince 20 de ele geçirince veriyor 70k dp 70 inci kasarsın ışıktan iyidir. illa özel haritaya gireceksende behemot işini görür ben 35 levelim ne ışıkta kasıldım, ne behemotta nede aslanda kasılmıyorum. Etkinliklerde kasılıyorum. Oyunda 21 level üstüne çıkarsan hem taçta toplar daha karlı hale geçersin.