Seviye Sınavları Hakkında

Konusu 'Kullanıcı Köşesi' forumundadır ve -gececi27- tarafından 3 Ocak 2018 başlatılmıştır.

Değerli forum kullanıcıları,

Bu forumda aktif olabilmen için öncelikle oyun hesabına giriş yapman gerek, aksi taktirde foruma ulaşamassın. Eğer oyun hesabın yok ise, lütfen kendine yeni bir hesap aç. „Oyun için tıkla“
?

Behamuth Tılsımı Görev haline getirilsin

1. Evet

oy sayısı 6
    66,7%
  2. Hayır

oy sayısı 3
    33,3%
Konu Durumu:
Mesaj gönderimine kapalı.
  1. Selam,

Bulunduğunuz seviyede sizden istenen bütün görevleri yaptığınız zaman 24/1 haritasında ''Miço Robin'' sizi bekliyor olacak.:)

Saygılarımla.

2. Selam,

Konuyu ilgili birime ileteceğim.

Saygılarımla.

3. 27 sınavını başlattım otoritere 10mil hasar verilmesi gerekiyor 3milyon hasar verdim sınavı iptal edip başka görev alsam 3milyon hasardanmı devam eder sıfırdanmı başlar
    birde yama çalışmalarında otoritere 1milyon hasardan bahsedilmiş 27 sınavı için bu bi hatamı yada böyle bir güncelleme gelicekmi

bide hazır konu açmışken 20nin üzerinde yengeç haritası yaptım birkere nimet vermedi nimet nasıl alıcam ben milyonlarca elit güllem gitti bunun bi açıklaması varmı
    bi arada top desteği vermiyodu bana bişeyi tutturdumu öyle devam ediyor insanı sinir etmek içinmi böyle yapmışlar yada bi taktiği förmülü varsa bilen yazarsa sevinirim iyi oyunlar

Moderatör tarafından en son değiştirilen: 12 Nisan 2018
  4. Selam,

Sınavı iptal edip, tekrar başlatırsanız dolayısıyla sıfırlanır. Bahsettiğiniz çalışma yapılacak. Yengeç haritası konusu ile alakalı, evet nimeti zor verdiği doğrudur fakat konu ile alakalı herhangi bir sorun bulunmamakta ve nimet ya da herhangi başka bir ödülü almanız için herhangi bir formül bulunmamaktadır. Tamamen şansınıza kalmış bir durum.

Saygılarımla.

5. seviye nasıl atlanıyor 12 yıllık oyuncuyum 13 de kaldım neler neler yaptık yok adam akıllı açıklama getirecek arkadaş var mı modlar hemen kapatmayın konuyu anlayamıyoruz sonra

6. Seviye atlamak için güvenli limanda görev vericilerden görevleri alıp düzenli olarak yapmalısın hangi lvlde isen o lvl yakınlarındaki güvenli limanda bulunan görev vericilerden görevleri alıp yaparsan lvl atlarsın. 1 lvl atlamak için genelde 6-7 tane seri görev yapman gerekiyor. Eskiden yapsanda yapmasanda tp tam olunca lvl atlanıyordu ama şimdi öyle değil sıralı olan görevleri bitirip lvl atlayabilirsin.

14 lv olmak için 13 ten geçilen güvenli limana bak orada 4 tane görev vericiden illaki birisi işine yarar

7. anladığım kadarıyla belli belirsiz yapıyorsun o kendi atlıyor

8. sıralı görevlerin en sonuncusunda 1 lvl atlama itemi var görevi yapıp teslim edince otomatik lvl atlıyor zaten

9. inşallah bakalım cevapların için sağolasın

10. Güvenli limanlarda bulunan Görev Vericiler'den seviye görevleri alıp, hepsini tamamlıyorsunuz.
    Hepsini tamamladıktan sonra seviye atlamak için gerekli korsanlık sınavı bilgilerini yine bir görev vericiden alıyorsunuz.
    Onu da tamamlayınca yeni seviye görevleri sizi bekliyor olacak.
    Genel olarak mantığı bu şekilde.

11. Noddegamra

Noddegamra Guest

Merhaba,

Cevaplarınız için teşekkürler. Seviye sınavlarına ulaşabilmeniz için öncelikle seviyenize uygun güvenli limanlardaki görev vericilerde bulunan görevleri tamamlamanız gerekmektedir. Daha sonra seviye sınavınız aktif olacaktır.

İyi oyunlar, iyi forumlar.

12. Selam . Etkinlik görevinin belirli bir seviyesine geldiğimiz zaman 3000 bill ballard puanı topla diyor .
    lakin o görevi yapmak için günlük puan görevi verilmiyor. ve sistemlerden aldıgımız puanlar çok düşük bu şekilde etkinlik bitimine kadar 3000 puan toplamamız tartışılır , 3 bin puanın biraz düşürülmesini rica ediyoruz.

-***YENİLMEZ***- bunu beğendi.
  13. haklısın kardeşim bıl ballard kazanmamız için hiç bir görev yok o puan 1000 olsa çok iyi olur yoksa npc lerden etkınlık bıtımıne anca kasarız

-***YENİLMEZ***- bunu beğendi.
  14. ozican2525

ozican2525 User

Selamlar,

Bende bu düşünceye katılmaktayım.Zaten elimizde sınırlı şekilde gülle almak varken, hiç bir görev olmadan 3000 itibar puanı istemesi ve bunu toplamak zor.Bir düzenleme getirilmesi iyi olucaktır.

İyi forumlar.

15. Selam,

İlerde belki yeni tekrarlanabilen bir görev olabilir. Şuan için konu ile alakalı net bir bilgi bulunmamakta. İtibar puanını sistem gemilerindende elde etme şansınız var.

Saygılarımla.

16. urungubeğ

urungubeğ User

bir türlü giremiyorum onlarca kemik topladıgım halde

17. Kraken haritasına girmek için en az 20 kişinin toplaması ve geri sayım (10sn) den sonra içeri atacaktır sayı tamamlandıgında.

18. Selam,

Kraken haritasına girebilmek için , en az 20 oyuncu gerekmektedir.

Saygılarımla.

19. saltı

saltı User

10nesie gorevinden sonra zipkin gorevi var mi daha ?

20. Selam,

Seviye görevleri hakkında maalesef elimizde bir döküman bulunmamaktadır.

Saygılarımla.

Konu Durumu:
Mesaj gönderimine kapalı.