Seviye Sınavları Hakkında

Konusu 'Kullanıcı Köşesi' forumundadır ve -gececi27- tarafından 3 Ocak 2018 başlatılmıştır.

Değerli forum kullanıcıları,

Bu forumda aktif olabilmen için öncelikle oyun hesabına giriş yapman gerek, aksi taktirde foruma ulaşamassın. Eğer oyun hesabın yok ise, lütfen kendine yeni bir hesap aç. „Oyun için tıkla“
?

Behamuth Tılsımı Görev haline getirilsin

1. Evet

oy sayısı 6
    66,7%
  2. Hayır

oy sayısı 3
    33,3%
Konu Durumu:
Mesaj gönderimine kapalı.
  1. ŞAHİN

ŞAHİN User

24/1 deki görev vericide alınan görevler milletler topluluğu yolu için itibar puanı veriyor ancak kaptanın palaları kısmındaki seviyeyi yükseltiyor. kupa kısmındaki milletler topluluğu yolunu açmıyor . nasıl açılacağı konusunda bilgi verebilirmisiniz.

2. Selam,

Konu ile alakalı kısımda hata bulunmaktadır. Sorun merkez ekibimiz tarafından biliniyor. Umarım en kısa süre içerisinde çözüme kavuşur.

Saygılarımla.

• Geliştirme: Seviye 22,23 ve 24 korsanlık sınavlarında sistem gemisine verilmesi istenilen 30.000.000 darbe 10.000.000 derbe olarak değiştirildi.
    Selam Korsanlar

Bugün yapılacak çalışma ile yukarıda daha önce duyurduğumuz geliştirme aktif hale gelecektir. sayın bigpatron bu yapılan yama çalışmasıyla gelen güncelleme ben 13 milyon hasar verdim ama hala 30 milyon hasar görünüyor şimdi benim 30 milyon hasarı tamamlamammı gerekiyor saygılar

3. Selam,

Güncelleme yama çalışması ile birlikte gelecektir. Eğer siz 13 milyon hasar verdiyseniz, gelen yama calışması ile birlikte korsanlık sınavınızı tamamlamış olacaksınız.

Saygılarımla.

4. Diğer konu ve mesajlara baktım lakin onunla alakalı bir bilgilendirme göremedim. 29 sınavı için gereken milletler topluluğu fermanı için kesilen intikamın o fermanı vermesi için sınavın başlamış olması gerekiyor mu yoksa başlatmadan da verme şansı var mı ?

5. Selam,

Milletler Topluluğu Fermanı görev nesnesini elde etmek için , korsanlık sınavınızı başlatmalısınız.

Saygılarımla.
    İyi oyunlar,keyifli forumlar.

6. FARUK™

FARUK™ User

28 Leveldeki tp görevlerini yaptım 27-1 in solunda ki limana gittim görev vermiyor 24-1deki miçonun tp görevini yaptım 2.tp görevini veriyor 22-1de kafatasları tamam sınavı alamıyorum.

7. Son yaptığınız görevi yazar mısınız?

8. FARUK™

FARUK™ User

Kafatasıların hepsi tamam miço robinden ilk tp görevini yaptım bu sefer 22-1e 5 süpriz görevine gönderdi.

ultraslan1905 bunu beğendi.
  9. x.ΛŦΛ.x

x.ΛŦΛ.x User

görev menüsünün fotoğrafını atarmısın 29 level için olanı

10. Bulunduğunuz seviyedeki görevlerin hepsini tamamlamadan korsanlık sınavını alamazsınız.
    5 Sürpriz görevinden sonra (22-1'den aldığınız görevi tamamladıktan sonra), 24-1'deki Monroe Robinson'a belirli sayıda taç teslim etmeniz gerekecek. Onu da tamamladığınızda korsanlık sınavını alabilecek duruma geleceksiniz. (Korsanlık sınavı için 28/1'e yakın olan güvenli limana gidip Walter Buckingham'ı ziyaret edeceksiniz.)

11. FARUK™

FARUK™ User

Kafatasım full diyorum tp görevlerini yapmasam kafatasını alamam zaten intikam 2 yi intikam 1 'i ele geçirdim 10 -5-5 kafatası yaptım ama 27nin yanındaki limanda görevler gözükmüyor

12. FARUK™

FARUK™ User

3 görev daha varmış ben tp görevlerine baştan başlatacam sandım panikledim . Cevap veren herkese teşekkürler iyi oyunlar.

13. anlepli27

anlepli27 User

Commonwealth Haul nedir ne işe yarar yardımcı olursanız sevinirim teşekkür ederim

14. Milletler Topluluğu Yolu, oyuna son büyük güncellemeyle gelen Kupa Odası ile ilgili bir terim.
    Bununla ilgili hazırladığım konuyu inceleyin, sorunuz olursa yine yazarsınız.

15. Noddegamra

Noddegamra Guest

Merhaba,

Sorun giderildiğine göre konu kilitlenmiştir.

İyi oyunlar, iyi forumlar.

16. Selam,

Kupa odası için, lütfen BURAYI inceleyiniz.
    Cevabınız için teşekkürler. @personofinterest

Saygılarımla.

17. recvol

recvol User

23 lvl olmak için istenen hasar 30 milyon yeni güncelleme ile 10 milyona düştü ve güncelleme aktifleştirilmiş dediler ama benim gemimde halen verilmesi gereken hasar 30 mil görünüyor bu durum nasıl düzelir acaba

18. Selam,

Keskin bakışlı , Şöhret II sistem gemilerinin güncellemesi yapılmış fakat 30 milyon hasarı , 10 milyona indirme güncellemesi yapılmamıştır.
    Verdiğim yanlış bilgi için özür dilerim.

Saygılarımla.

*_*ИİL●APO*_* ve x.ΛŦΛ.x bunu beğendi.
  19. arkadaşlar merhaba ben 23 lwl gorevını bır turlu yapamıorum daha dogrusu gorevı alamıyorum ama lvl görevlerını yapmadım acaba o yüzden mi bilen yazarsa cok sevinirim...

Konu Durumu:
Mesaj gönderimine kapalı.