Seviye Sınavları Hakkında

Konusu 'Kullanıcı Köşesi' forumundadır ve -gececi27- tarafından 3 Ocak 2018 başlatılmıştır.

Değerli forum kullanıcıları,

Bu forumda aktif olabilmen için öncelikle oyun hesabına giriş yapman gerek, aksi taktirde foruma ulaşamassın. Eğer oyun hesabın yok ise, lütfen kendine yeni bir hesap aç. „Oyun için tıkla“
?

Behamuth Tılsımı Görev haline getirilsin

1. Evet

oy sayısı 6
    66,7%
  2. Hayır

oy sayısı 3
    33,3%
Konu Durumu:
Mesaj gönderimine kapalı.
  1. Selam,

Çünkü yeterli sayıda oyuncu Kraken haritasına girmek için, gerekli nesneyi toplamıyor. Yeterli sayıda oyuncu haritaya girmek için gerekli olan nesneyi toplarsa haritaya girmeniz mümkün olacaktır.

Saygılarımla.

2. Yeni kupa odasında "Amiralin Şapkası" kalesinde görevinde "Milletler Topluluğu Bitir" diyor nedir acaba bu ?

3. Forum Ekibi MaşAllah çok hızlı çalışıyor.

4. En son gelen yama notunda 22,23,24 sınavlarında istenen darbe 30 milyondan 10 milyona indirileceği belirtildi. 21 level sınavında da 22 milyon ahtapot darbesi istemekte bunun da azaltılması için gerekli yerlere iletir misiniz?

5. O sistem daha önceden değişti artık 21 sınavları 14-19 üstü limanlarda 20 level görev sonunda 1 karkinos 1 yavru akkor batırıp atlanıyor.

6. saudade_tr

saudade_tr User

saygıdeğer @Bigpatron,

Bu konu öncelikle bir şikayet , dahasında bir aydınlatma konusudur.

Açıklama = Perşembe gününden bu yana "amiral topları ile atılan oyuk güllenin verdiği elp ye %10 elp taşı ile vurudğumuzda elp ye katkı olur mu?" başlıklı konuya yetkililerden cevap bekliyorum. Bir FM cevap verdi ama tam aradığım cevap değildi yada soruyu net anlayamadığı düşünüp açık ve net şekilde bir kez daha sordum fakat cevap tam cevap ve net şekilde yinelendmedi ve üstüne kendileri konuyu görmezden gelip cevaplamıyorlar. Konu zaten açık kalıp arka sayfalara düşüyor. Bunu neden ben denemek zorunda kalıyorum? 3 gün cevap alamıyorum ? Sizlerin test ve deneme hesaplarınız, mevcut hatta adminler test serverında bunları bile deneyebiliyor.

Esas Bilgi : Amiral topları ile atılan oyuk gülleden ELP ye %10 ELP taşı etki etmektedir.

Şahsımın 100 amiral toplu hesabı vardır. iki farklı tasarımla top sayıları ve aksesuarlar(gemi figüri gibi) aynı kalacak şekilde yapılan denemesinde sadece taş farkı ile (%10 elp taşı) yaptığım denemeler sonucu amiral topları ile atılan elp ye %10elp taşı etki ettiği sonucuna vardım. Görseller aşağıdaki gibidir.

Amiral toplarımın görseli şudur;

Resim 1- %10 ELP taşsız tasarımda, bir salvodan önce ki ELP değeri = 2,381,083
    Resim 2- %10 ELP taşsız tasarımda, bir salvodan sonra ki ELP değeri = 2,381,198

Aradaki fark = 2381198-2381083=115 birimdir.

[​IMG] [​IMG]

Resim 2 deki değerden sonra tasarım değişilip bir salvo yapıldı.

Resim 3-
    %10 ELP taşlı tasarımda, bir salvodan sonraki ELP değeri = 2,381,323

Aradaki fark = 2381323-2381198=125 birimdir.

Saygılarımla, teşekkürler

[ASİL]COMMANDER bunu beğendi.
  7. x.ΛŦΛ.x

x.ΛŦΛ.x User

126.5 almanız gerekiyor.
    sistemsel bir hata olması gerekiyor bu durumda eksik alıyorsunuz demektir.

8. saudade_tr

saudade_tr User

illaki vardır seafight bu :D

9. Selam,

Soru çözüme kavuştuğu için, konu kilitlenmiştir.
    Cevabınız için teşekkür ederiz. @**kartalgöz**

Saygılarımla.

10. merhaba sayın forum yetkilileri son yapılan yama çalışmasıyla seviye atlamak için istenen hasar görevi değişmiş ben yama çalışmasından önce seviye görevini açmıştım o aman 30 milyondu yama çalışmasında bu değerler 10 milyon hasar vermeye dönüştü ben hırma intikam gemisine sıkmaya devam ediyorum ama bende görev için istenen hasar tablosu değişmedi aktif görevi iptal etmeden bu değerler nasıl değişecek acaba saygılar..... bu mesajı yazdıktan sonra hırmaya hasar verme görevinde 10 milyonu geçtim fakat seviye atlama işlemi gerçekleşmedi

Son düzenlenen: 31 Mart 2018
  11. güncelleme ıle eklenmedı henüz o olay

12. Noddegamra

Noddegamra Guest

Merhaba,

Cevabınız için teşekkürler. Duyurusu yapılan güncelleme çalışmaları ertelendiğinden dolayı şu anda sınavınız eski sisteme göre aktif durumda. Yama çalışmaları yapıldıktan sonra yeni sistem geçerli olacaktır.

İyi oyunlar, iyi forumlar.

13. Yeni kupa odasında "Amiralin Şapkası" kalesinde görevinde "Milletler Topluluğu Bitir" diyor nedir acaba bu ?

14. _coyote_35

_coyote_35 User

Kupa odası geliştirme için Milletler Topluluğu yolu nasıl kasıcaz ?

15. çanakkale

çanakkale User

24/1 morinson dan günlük 200 itibar görevini yaparak yolda ilerleyebilirsiniz. 1750+3500+7500 şeklinde ilerliyor

16. arkadaşlar merhana tecrübem dolu lvl 13 ama ben direk 14 olamıyorum bana saçma sapan görev veriyor ben o görevi yapmadan direk korsanlık sınavını yapamıyor muyum illa yetenekleri bozup zıpkınla canavarları kesmek mi zorundayım ben direk korsanlık sınavına geçemiyor muyum

17. saudade_tr

saudade_tr User

yeni sistemde geçilmiyor eğer ki geçiliyorsa vay benim kaybettiğim zamanlar :D btün görevleri yapıp yapıp level ödüllü görev sonra geliyor. ben 5 gnlük oyuncuyum 14 levle oldum ve bütün görevleri yapmak zorunda kaldım :) umarım geçemiyorsundur dicem çünkü ben baya zaman harcadım :D üzülürüm

[ASİL]COMMANDER bunu beğendi.
  18. Menetli

Menetli Guest

Selam ,

Seviye sınavları için belirli şartları yerine getirmeniz gerekmektedir.Bu oyunda tecrübe puanından çok görevler daha önemlidir.

Saygılarımla.

19. Selam,

Konu ile alakalı olan görevde, bir sorun bulunmakta. Sorun merkez ekibimiz tarafından bilinmekte. En kısa süre içerisinde düzeltilecektir. Sabrınız için teşekkür ederiz.

Saygılarımla.

20. Noddegamra

Noddegamra Guest

Merhaba,

Cevabınız için teşekkürler. 24/1 haritasında bulunan görev vericideki görevleri yaparak milletler topluluğu yolu itibarı elde edebilirsiniz.

İyi oyunlar, iyi forumlar.

Konu Durumu:
Mesaj gönderimine kapalı.