Seviye Sınavları Hakkında

Konusu 'Kullanıcı Köşesi' forumundadır ve -gececi27- tarafından 3 Ocak 2018 başlatılmıştır.

Değerli forum kullanıcıları,

Bu forumda aktif olabilmen için öncelikle oyun hesabına giriş yapman gerek, aksi taktirde foruma ulaşamassın. Eğer oyun hesabın yok ise, lütfen kendine yeni bir hesap aç. „Oyun için tıkla“
?

Behamuth Tılsımı Görev haline getirilsin

1. Evet

oy sayısı 6
    66,7%
  2. Hayır

oy sayısı 3
    33,3%
Konu Durumu:
Mesaj gönderimine kapalı.
  1. Konunun bir önemi yok ilgilenmiyorum maksat tatlı sert atışmak :) ha bir de arada havasını alıyorum 5 ay para mı yedin demiş ben napayım arkadaş enayi ise :D

2. tuna219

tuna219 User

Bence senin içinde kalmış bunu yazmak o yüzden klavye başında kahkaha eşliğinde yazmışsın

3. baba34_foo

baba34_foo User

küçük adamlar küçük hesaplar yapar para harcamak için kazanılır helali hoş olsun parasında gözümüz yokta sen benimle tatlı sert atışma alıntı yapma yorum atma forumda ki tek varlığın benim mesajlarıma yaptığın alıntı olmasın kendi duruşun olsun ama nerde işte

4. seven1987

seven1987 User

merhaba ben 6 lwl sınavını yaptım lakin görevi teslim etmemi istediğiniz yer 9 lwl ve 10 lwl arasındaki güvenli limanda bulunan emily davis peki ben 5 lwl ken 6 lwl görevini yapıp nasıl olur da 9lwl ile 10 lwl arasındaki bir güvenli limana gire bilirim oyunda çok büyük problemler var lütfen en kısa sürede bu saçma hataların düzeltilmesini rica ediyorum

5. 1 haritasının üzerinde bulunan güvenli limandaki Emily Davis'e görevi teslim ederseniz sınavınız tamamlanmış olur.

6. seven1987

seven1987 User

tşkler.

7. Selam,

Cevabınız için teşekkür ederiz. Sorunuz çözüme kavuştuğu için, konu kilitlenmiştir.

Saygılarımla.
    İyi oyunlar,keyifli forumlar.

8. Aynen dediğin gibi :D :D

9. Burada ufak olan bir şey varsa o da aklın sevgili Mustafacığım :) maksadım tatlı sert atışmak da değil sensin. :D

10. Selam,

Arkadaşlar, görüyorumki birbirinize argo, sert ve hoş olmayan kelimeler kullanıyorsunuz. Bunun adına tatlı , sert atışmalar diyorsunuz.
    Konu amacını aştığı için kilitlenmiştir.

Saygılarımla.
    İyi oyunlar, iyi forumlar.

Moderatör tarafından en son değiştirilen: 21 Mart 2018
  11. onat

onat User

görevde dizginsiz yağmacıya hasar ver dıyor hangı npc bu nerede buluıruz sayın admınım yardım...

12. Tuzlu Filiz, Öküz Çarpıntısı vs. gibi bazı sistem gemilerini (tam liste veremiyorum burada görevli arkadaşlar yardımcı olur) 500 kere batırınca ortaya çıkar. 31/1, 31/2, 32/1, 32/2, 33/1, 33/2 haritalarında ortaya çıkabilir.

13. Noddegamra

Noddegamra Guest

Merhaba,

34. seviye sınavı ya da görevi için dizginsiz yağmacı adlı sistem gemisine herhangi bir hasar vermeniz istenilmemektedir. Lütfen almış olduğunuz görevi gözden geçiriniz. Ayrıca 30-35 arası seviye görevleri ile ilgili burayı inceleyebilirsiniz.

✭ζЄЯKЄŹ✭ bunu beğendi.
  14. onat

onat User

sayın admınım yaznız da /34. seviye sınavı ya da görevi için dizginsiz yağmacı adlı sistem gemisine herhangi bir hasar vermeniz istenilmemektedir. Lütfen almış olduğunuz görevi gözden geçiriniz. dedınız ama
    1 x Toprak Topağı aldın. hergun bu görevı yapmak için dızgınsız adlı gemıye 5.000.000 hasar vermemızı istiyor. siz bnce hafızanızı tazelesenızde bıda araştırsanız .galıpten yazmıyoruz bız buraya görev istedı yazdık .

15. onat

onat User

bırde bu görev 7 defa tekrarlayacağız buyrun burdan yak.

16. Noddegamra

Noddegamra Guest

Merhaba @onat ,

Verdiğim yanlış bilgi için kusura bakmayın. Konu hakkında bilgi edindiğim zaman sizinle paylaşacağım.

17. ele geçirme değerim 19 bin fakat 7-1 haritasındaki rosa maria npcsini ele geçiremiyorum bu npc nin le geçirme değeri kaç acaba 2.seviye komutanım yok bu arada

18. Ele geçirme bonusunuz en az 1.001 olmalıdır.
    Geminizde 1. seviye komutan olup olmadığını kontrol edin.
    Ele geçirme işaretinin kırmızı yandığından emin olun. [​IMG]
    Az önce ele geçirdim (1. seviye komutan var), teknik bir sorun gözükmüyor.

19. Naip'in Yiğidi gemisinin özelliklerini bilen var mı?

20. 23 lwl isabet olasılığı, 23 lwl kritik hasar, 21 lwl kaçınma şansı, 21 lwl hasar önleme taşı ve %3 pvp npc hasarı taşı mevcuttur.

Konu Durumu:
Mesaj gönderimine kapalı.