Seviye Sınavı

Konusu 'Teknik Sorunlar' forumundadır ve adrenalin tarafından 16 Temmuz 2018 başlatılmıştır.

Değerli forum kullanıcıları,

Bu forumda aktif olabilmen için öncelikle oyun hesabına giriş yapman gerek, aksi taktirde foruma ulaşamassın. Eğer oyun hesabın yok ise, lütfen kendine yeni bir hesap aç. „Oyun için tıkla“
Konu Durumu:
Mesaj gönderimine kapalı.
  1. adrenalin

adrenalin User

merhaba benim gemim 11 level görevlere giriyorum ne görev gözüküyor ne de korsanlık sınavı bu neden kaynaklanıyor

2. adrenalin

adrenalin User

3. 11 sınavının görevini 11/1 haritasının üstündeki güvenli limandan alıyorsun

4. adrenalin

adrenalin User

teşekkürler

5. KaRaNLıK.

KaRaNLıK. User

sa ben 14 lewelim ve lewel atlamak istiyorum ama bir türlü sınav bulamıyorum oyuna en son 4..5 yıldır oynamıştım değişikliklermi oldu lütfen yardımcı olurmusunuz lütfen

6. 15 level sınavı 11/1 üzerinde bulunan güvenli limanda görev vericiden yapabilirsin yada 14/1 loreen barrett görev alırsın görevleri bitirince level atlama görevi çıkıyor yapınca 15 levelsin

KaRaNLıK. bunu beğendi.
  7. KaRaNLıK.

KaRaNLıK. User

teşekkürler sağolun

8. Noddegamra

Noddegamra Guest

Merhaba,

Cevaplarınız için teşekkürler. Lütfen seviyenize uygun haritalarda bulunan görev vericileri ziyaret ediniz. Görev vericilerde bulunan görevleri tamamladıktan sonra seviye sınavınız aktif olacaktır.

İyi oyunlar, iyi forumlar.

Konu Durumu:
Mesaj gönderimine kapalı.