Seviye Sınavı Çıkmaması Sorunu

Konusu 'Genel Sorular' forumundadır ve EymenMuaz tarafından 11 May 2022 başlatılmıştır.

Değerli forum kullanıcıları,

Bu forumda aktif olabilmen için öncelikle oyun hesabına giriş yapman gerek, aksi taktirde foruma ulaşamassın. Eğer oyun hesabın yok ise, lütfen kendine yeni bir hesap aç. „Oyun için tıkla“
Konu Durumu:
Mesaj gönderimine kapalı.
  1. EymenMuaz

EymenMuaz User

Sayın Admin yıllardır bu oyunu oynuyorum ilk defa seviye sınavı sorunu yaşıyorum. Geçen hafta 43.seviye sınavı tamamlayıp 44.seviye TP görevlerini yaptıktan sonra açılması gereken 44.seviye sınavı gelmedi. Bu sorunu defalarca supporta iletmeme rağmen net bir cevap alamadım. Lütfen bu 44.seviye sınavı çıkmaması sorunumun bir an önce düzeltilmesini istiyorum. Saygılarımla..

2. 42-50 level arası karışık misal 45 levelim 46 olacagız 47 nin sınavını görevini bile başlatabiliyoruz
    sizinde sorun büyük ihtimalle bundan dolayı oldu arada sıkıştın

3. EymenMuaz

EymenMuaz User

Neden böyle bir olay var peki hani saçma değil mi 46 olmadan 47 görevini başlatabilmek bu bir eksiklik değil mi ?
    Peki böyle bir durumdan nasıl kurtuluruz ?

4. indeks bakarak yaptım indeks tam yardım sağlamıyor bazıların görev sıraları karışmış

5. EymenMuaz

EymenMuaz User

ama işin garip tarafı 44.seviye TP görevlerinin tamamı eksiksiz çıkıpta 44.seviye sınavı çıkmaması garip ben bunun için tam olarak ne yapmalıyım. İndeks ne oluyor reis bu arada :D

6. EymenMuaz

EymenMuaz User

7. İlker00

İlker00 User

aynı sorun bende de var 1 2 aydır görevi alamıyorum levelde takıldım kaldım

8. Kaptanlar birliğindeki Tp görevlerini yaptırmayın 44 leveldeki seviye sınavının açılması için seviye sınavından önceki görevi El ile yap kaptana görevi yaptırırsan sınav görevinden önceki görev gri yanar onuda yapamadığın için bir sonraki sınav görevi görünmezz

9. EymenMuaz

EymenMuaz User

Hmm teşekkür ederim yarın ilk işim bunu denemek olacak bugün ki görevleri kaptana yaptırdım ama yarın kendim yapacağım İnşallah.

10. heyeheye

heyeheye User

2 aydır benimde 44 level sınavım çıkmıyor supporta yazıyorsun rapor edildi bekleyin deniyor yaşatılan mağduriyette cabası heryeri saçmalık nokta

11. EymenMuaz

EymenMuaz User

TROğuz arkadaşımızın dediğini denedin mi kardeşim sen hiç yarın ben deneyeceğim . Bakalım çözülürse öyle çözülür yoksa ne support iş var ne bir şey. O yüzden çareyi foruma yazmakta buldum.

12. heyeheye

heyeheye User

Kardeşim kaptan falan hikaye sınav yok ortada yapmadığım kalmadı benim anca adminlerin insafına kaldı bu iş supportta umursamıyor hiçbirşeyi verdikleri cevap rapor edildi bekleyin oyuncunun mağduriyeti umurlarında değil.

13. EymenMuaz

EymenMuaz User

Valla o zaman tek bir çare var bu problemi çözene kadar foruma yazarım supportta yazarım sürekli :D

14. heyeheye

heyeheye User

Yazsakta değişen birşey yok umursamıyorlar oyun mağdur olsa aslan kesilirler oyuncu mağdur olunca çözüm yok

15. EymenMuaz

EymenMuaz User

Kesinlikle haklısın. Ben hayatımda böyle saçmalık görmedim işin garip tarafı 43 leveli tamamlayıp 44 level TP görevleri gelmese tamam diyeceğim. Ama 44 level TP görevleri çıktı onları yaptım ama 44 level sınavı gelmedi iş burada da saçmalığa biniyor :/

16. Kardeşim sen yarın bir dene olursa tekrardan foruma yaz diğer sıkıntısı olan arkadaşlar da yapsın.Çünkü ben de yakın zamanda 43 ten 44 e geçirdim gemiyi görevi kaptana yaptırdığım için ilk gün level sınavını açamadım ondan önceki kaptana yaptırılan görev vardı ve kaptan yaptığı için gri yanıyordu.Ertesi gün o görevi elimle yaptım görev vericiyi kapatıp açtım level görevi çıktı.

EymenMuaz bunu beğendi.
  17. EymenMuaz

EymenMuaz User

Tamam reis yarın deneyip yazarım buraya tekrardan İnşallah öyle olur

``TrOguzzz`` bunu beğendi.
  18. Star

Star Board Administrator Team Seafight

Supporta yazılanların hepsini ilettim.

Saygılar.

Konu Durumu:
Mesaj gönderimine kapalı.