Seviye 23 Yukarısı Hakkında

Konusu 'Yeni Korsan Öğreticileri' forumundadır ve SλNCλКBЄỲİ│≈E≈│ tarafından 14 Haziran 2019 başlatılmıştır.

Değerli forum kullanıcıları,

Bu forumda aktif olabilmen için öncelikle oyun hesabına giriş yapman gerek, aksi taktirde foruma ulaşamassın. Eğer oyun hesabın yok ise, lütfen kendine yeni bir hesap aç. „Oyun için tıkla“
  1. -Croatia-

-Croatia- User

23 lewelden yukarısı baya yararlı ve karlıdır avantajlarını sıralarsak ;

1. 24 lewel olduğunuzda adalara çekici gönderebileceksiniz bunu alyansınızı savunmada veya geminiz güçlendiğinde sırf aksiyon için bile rakibinizi kışkırtmak için kullanabilirsiniz .
    2. 25 lewel ve 27 lewel adaları 6 seviye kuleli ve çok büyük olduğundan savaşlarda size extra avantaj sağlayacaktır ayrıca 25-1 adasından çeşitli bufflarıda temin edebiliyorsunuz ( sadece 25 haritasının sahibi olan filonun üyeleri yararlanabilir )
    3. 25 lewelden sonraki leweller taç istemediğinden dolayı hergün taç göreviyle uğraşmayacaksınız.
    4. 26 lewel olduğunuzda 23 lewellerdeki hmrs süpriz npcleri sizi rahat bırakacak ve haritalarda rahat gezebileceksiniz :D
    5. 26 lewel olduğunuzda en karlı baskın haritası olan aslan yürekli haritası açılacaktır ( sadece günlük görevleri bile 100 bin inci verir )
    6. Çeşitli admiralleri yukarı haritalara daha sık attığından her birinden daha çok inci kar edebilirsiniz .
    7. Tüm etkinlik admirallerinde ve özgürlüklerde daha fazla harita seçeneğine sahip olursunuzki buda en önemli avantajlardandır.
    8. Oyun her geçen gün ilerlediğinden ve yeni leweller geleceğinden dolayı daha sonra çok uğraşmamak adına mümkün olduğunca lewelin arasını çok açmamanızı öneririm.

Son düzenlenen: 19 Haziran 2019
  2. Menetli

Menetli Guest

Selam ,

Bütün yorumlarınızda hep bir isyan oyunu kötüleme tarzında yazılarınız mevcut.Memnun değilseniz foruma ve oyuna girmeye bilirsiniz.

3. tamam menetli öyle yapayım :D

4. Selen1453

Selen1453 User

Parasız level 40 kasan var mı acaba? :D

5. yoktur heralde parasız kasmak imkansız, ayrıca sayın menetli beğenildiği için eleştiri alıyor fakat bizim beğendiğimiz oynadığımız oyunuda geliştirsinler artık para üzerine olmasın herşey para ile oldu ben oynamıyordum dediğimizide yaptım bıraktım seafight bana e posta atıp duruyor ama niye oyunu bıraktın diye :D

•کëwøпτë• bunu beğendi.