Seviye 23 Yukarısı Hakkında

Konusu 'Yeni Korsan Öğreticileri' forumundadır ve SλNCλКBЄỲİ│≈E≈│ tarafından 14 Haziran 2019 başlatılmıştır.

Değerli forum kullanıcıları,

Bu forumda aktif olabilmen için öncelikle oyun hesabına giriş yapman gerek, aksi taktirde foruma ulaşamassın. Eğer oyun hesabın yok ise, lütfen kendine yeni bir hesap aç. „Oyun için tıkla“
  1. level 23den yukarısında neler var anlata bilirmisiniz avantajları nedir meselâ ? :)

2. srknszn

srknszn User

En önemlisi 26 lvl de aslan haritasına girebilirsin behemot tan kat kat iyi ve karlı bir harita 30 lvl de altın geyik var oda bayağı karlı bir npc 24 lvl de ek olarak itibar ve taç görevi veren görev verici var topladıgın itibar puanlarıyla top yeri vb kaller acabilirsin

3. teşekkür ederim :)
    inci kasmak için kârlı mı

4. ozican2525

ozican2525 User

23 level ile birlikte en iyi taç veren sistem HRMS Sürpriz adlı sistem ulaşımınıza açılır.Bu sistem ele geçirme ile 50-55 arası taç bırakır.Onun dışında en önemli inci kasılan yer 26 level üzerinde açılan Aslan yürekli tılsımıdır.Günde 2 adet giriş bileti görevi vardır.Burada sistemler ele geçirme ve verdiğiniz hasara göre inci verir.30 level üstü haritalarda her levele +1 top yeri vermekte.

.[FIRAT]. bunu beğendi.
  5. teşekkür ederim :) oyunu bıraktıydım sevecek bişe arıyorum oyunda herşeyi para yapmışlar

6. kardeşim valla bende senin gibi merak ediyordum , sonra anladım ki bomboş bir heves .. Oyunda etkinlik zamanı dışında insanın canını alan sıkıcı ve bitmeyen görevler dışında hiç bir şey yok ve artık yapmayıda bıraktım . 30 dan sonraki sistemlerde hep aynı zaten 800k dp leri var 4 tane yulong veriyor , oda parayı basıp bir sürü top alıp onları 5. seviye yaptıysan , 6 yapmana yarıyor :D hey gidi hey :D en çok üzüldüğüm şey bu kadar para ve zaman giderken birincisi geri gelmeyecek olması ve ikincisi ve en kötüsüde bunları yaparken stres atmak yerine gerilip , oyundan hiçbir zevk alamıyor olman ... RİP : Seafight 2008/11

VIKING2135 ve erşan367 bunu beğendi.

7. dogru söylüyor 2 3 bin lira basıp topları 400 topu 5 . seviye yaptıysan 30 lvl ve üstü anca işine yarar yapmadıysan 30lvl de kal ölü bir oyun artık boş bir yatırım

•کëwøпτë• bunu beğendi.
  8. neden artık düzenlemiyorlar anlamıyorum eskiden 1. haritadan yukarıki haritalara kadar oyuncu doluydu şimdi iki kişi anca var

9. Kimsenin umrunda değil kardeşim çünkü , ben bigpatron ile burada dertleşmek istiyorum ne düşünüyor falan filan diye ama bence onlarda salmış durumda , yönetimin altı oldukları için açıkça yazmiuorlar ama bu iş burqya kadar iyi geldi bence , baska oyunlarda oynuyorum bir oyun düşünün her şeyi para olan ve bütün güncellemeleri oyuncu kaybettiren ve kullanıcı düşmanı olan .. kimse kusura bakmasın

10. aynen öyle katılıyorum da aslında bütün sunucuları tek haritada toplasalar ozaman dahada eğlenceli olmaz mı

11. !!fehgaf!!

!!fehgaf!! User

1 yılda 22 den 23 cıkamadım. hiç ucret ödemedim.ucretsız level atlamak çok zor.pratik yol bılen yazabilir.

12. yuh :D tek başına yapsan 1 yıldı 40 olursun :D filo yardımıyla yapsan 2 aya en geç sen hiç mi birşey yapmadın dostum :D

13. 22 den 23 e cıkarken istenilen Tecrübe puanı diye birşey var akıllı bıdık adam Tp kasmıştır tek başına + istenilen taç miktarı cok fazla zayıf bir gemi zar zor hrms'leri kesiyor birde baska bir oyuncunun son atışları çaldığını düşünürsek taç görevide zor biter

ben mesela 24. seviyeye aylardır atlayamıyorum tp ve taç cok fazla istiyor

Son düzenlenen: 17 Haziran 2019
    •کëwøпτë• bunu beğendi.
  14. Selen1453

Selen1453 User

Ben de 6 aydır level 22 olamadım :D

•کëwøпτë• bunu beğendi.
  15. Selen1453

Selen1453 User

Şimdiye kadar ücretsiz kastım, ücretsiz full olmak baya zor :D

16. Bırakın bu oyunu gidin hayatınızı yaşayın paranızı çar çur etmeyin burda

ALPEREN-TR ve TiryakiHasan bunu beğendi.
  17. İnşallah kapatılırda şu oyuna daha fazla eziyet etmezler

TiryakiHasan bunu beğendi.
  18. Oyunu ayrı oyuncuyu ayrı oynamak isteyeni ayrı bitirdiler.Valla umrumda değil yazıcam sürekli kapatsınlar benim hesabımı da gram umrumda değil.Dünya para harcadık yine avcumuzu yaladık kazanan her zamanki gibi seafight oldu.Bırakın şu oyunu gençler

TiryakiHasan bunu beğendi.

19. oyun adı altında kumar oynuyoruz ne sandın kazanan hep masa dır . etkinlik cıkar sss eksik deneyin keşfedin derler şanş a bağlı oyun oynuyoruz bokor acıyoruz şanş, topları geliştiricen yağmacı paketi almadan olmuyor özel karaborsa tamamen kumar niyetine

seafigh calısanlarının plaza da oturmaya altın kaplama havuzda yüzmeye hakkı yokmu cuvalla para harcatacaklar pişmanım bu oyunu 8 yılda 9 bin lira para harcadıgıma pişmanım. 2 yıldır harcamıyorum cok rahatım hırs yapmıyorum sakin sakin ayda yılda bir giriyorum para harcamaya degmez benim yaptıklarımı dünkü hesap bug ile hile ile coğaltıyor

Son düzenlenen: 18 Haziran 2019