Sevgililer Günü Etkinliği!

Konusu 'Genel Tartışma' forumundadır ve Bigpatron tarafından 10 Şubat 2016 başlatılmıştır.

Değerli forum kullanıcıları,

Bu forumda aktif olabilmen için öncelikle oyun hesabına giriş yapman gerek, aksi taktirde foruma ulaşamassın. Eğer oyun hesabın yok ise, lütfen kendine yeni bir hesap aç. „Oyun için tıkla“
Konu Durumu:
Mesaj gönderimine kapalı.
  1. ~E~P*R*O*F

~E~P*R*O*F User

Etkinlik güllelerinin parayla satılması şirket politikası gereği ticari kar amaçlaması düşünülünce bir yere kadar mantıklı ancak etkinlik sistemlerin yeni haritalar dahil inci vermemesi düşündürücü, elbette bir sistem atılsın bir vuralım 10 alalım mantığı ile bakmıyoruz ancak oyunu çevirecek düzeyde inci vermesi gerekmiyor mu zira satışa konulan her malzemeler ateş pahası.

Anketlerinizde sürekli yenilikler yapılmasını biz oyuncular istedik heyecan olsun aksiyon olsun ama sırtımıza yüklenin de demedik...

"Yeni levellerde Amiral sisteminin verdiği 80 bin inciyi ortaya sunup komedi yaratılmasın lütfen bahsedilen durum sistemin geneline yöneliktir."

iyi oyunlar

2. MusaSOW

MusaSOW User

parayla satılan bısey almayın 3ay bakın nasıl karlı etkınlık yapıyorlar :D

3. biz oyuncularda fazla bir inci var sanki biz değil sistemler bizi kasıyor bence tuhaf bir etkinlik olmuş sadece adı etkinlik

4. SOEC

SOEC User

5 levellar olarak etkinlikten faydalanamıyoruz sanırım?

5. görevi aldıkta sistem yok

6. Etkinliklere önem verilmiyor artık hangi haritalarda çıkacak oyu yazmaktan aciz kalmış artık

7. TürkiyeM*

TürkiyeM* User

2016-02-11 12:46:20
    Romeo adlı oyuncunun gemisini batırdın.

Romeo ve Juliet'ten hangi ödülleri alabilirim?
    Herhangi birisine ne kadar hasar verdiğine bağlı olarak Tecrübe Puanları ile ödüllendirileceksin. Romeo ya da Juliet'e son atışı yaparak ya da en fazla hasarı vererek tamamen yeni Montague Tasarımı'nı alabilmek için küçük bir şansın da var. Kalp Kırıcı Cephane her iki NPC'ye de çok daha fazla hasar verecek!
    eskiden son atış ve darbeden alırdık şimdi bide şans çıktı yani ben böyle bir düzen bilmiyorum :((

8. Arkadaşlar levelim 3 bu etkinlik npcleri 2 li 3 lü haritalarda çıkar mı?

9. monreo robinson npc si nedir nasıl çıkar. ödül olarak neverir. bilen gören varmı

10. tekir

tekir User

bundan sonraki etkinliklerde bu etkinlik gibi olucak gibi görünüyor ( haritalarda etkinlik npcsi kesen oyuncular yok değil isteyen kesebilir inci vermiyor diye kesilmeyecek diye bir durum yok ).görevi aldıktan sonra npc yi kesince zaten görevi tamamlıyon ve gülleyi almak için zaten inci çekip alıncaktı yine aynı durum inci çekmeden direkt gülleyi satın alıyorsunuz böyle ayarlanmış .

11. 5levellerede şöle dalga geçecek bişeyler çıkarında bizlerde etkinlik varmış diyelim?;)

GarantiDeniz bunu beğendi.
  12. Gerçekten oyunun suyunu çıkarttılar ne adam gibi bir etkinlik var nede oyuna adam gibi bir yenilik getiremediler son can çekişmeleri bu seafightın

13. Gldn-Glry

Gldn-Glry User

saçma sapan bi etkinlik böle bişey olamaz ya

14. etk yapmış olmak için etkinlik yapılmıs yani :confused::mad:

15. bari tasarım alma ihtimali yükselse o kadar son atıs yaptım darbeden girdim sonuç 0 :D

16. yüzlerce oyuncu tek bir soru
    kesecek gülle karaborsada sandıkta vs olmadıktan sonra nasıl kesicez

17. böylesini koyacaklarına hiç olmaması daha iyi 25 milyon darbesi var sıkılacak gülle satışta yok bana 15 bin sıkıyor ve inci vermiyor attığı ödüllerde 7 gök ateşi 7 agve tılsımı 10 barut gibi

18. nedensiz43

nedensiz43 User

Benim anlamadığım 25 milyonluk npcleri etkinlik diye haritalara koyup ne amaçlandı.
    20k vuruyor gemi.. Küçük yada gelişme aşamasında dediğimiz oyuncular neden bu etkinlikten yararlanamıyor. Amaç küçük gemiler bunları görüp parayla bişiler alsın mı ? sistem gemileri 3-4 kez atınca bu gemiler patlar.. Hayır sıksada elde edeceği hiçbir şey yok.
    ya bu etkinlik düzenleniyorsa ful gemiler için olmamalı herkesin yararlanabileceği bi etkinlik olsun. Ful gemiler bile yanında şifacısı olmadan kesmiyor gördüğüm kadarıyla...
    Tamam ne güzel fikir ve düşüncelerimizi yazabilmek için buraya bir konu açılıyor. Açılıyor ama bunları görmüyorlar. Yılda kaç kez etkinlik oluyor ki bu kadar zor ve kısıtlı hediyeleri var. Sanki her hafta etkinlik var da bu şekilde oluyor..
    Eski Seafight'ı özlüyorum

19. kod verin bari 50kgülle filan hiç yoktan

20. Sayın @Bigpatron tarafsız bir kullanıcı olarak Allah aşkına bir yorum yap hocam ya ne düşünüyorsun bu etkinlik hakkında ? ? ?

Konu Durumu:
Mesaj gönderimine kapalı.